Miroslav D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super ubytování v centru Prahy.
Super ubytování v centru Prahy.
Snídaně bohaté a chutné formou bufetu, v jedné místnosti asijská kuchyně, v druhé evropská.
UbytováníLožnice i koupelna velmi prostorné, jednoduše zařízené starým /historickým/ nábytkem, žádný moderní luxus. Prostě nádherné ubytování v domě ze 14. století.
SlužbyPersonál velmi příjemný. Poslední den check out v 11:00, ale možno zdarma uschovat zavazadla do večera. Jiné služby jsme nevyužili.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







