Martina Pejzlová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Relaxační pobyt byl úžasný, poskytnuté procedury velmi příjemné a proběhly v pohodě, velmi milý personál.
Relaxační pobyt byl úžasný, poskytnuté procedury velmi příjemné a proběhly v pohodě, velmi milý personál.
Výborné jídlo, snídaně volný výběr - dostatečné množství, večeře výborné - servírované po předchozím výběru.
UbytováníUbytování v tomto hotelu velice příjemné, hotel na výborném místě - přímo na hlavní kolonádě, blízko k autobusové a vlakové dopravě, blízko do centra města.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







