Ea Horský Hotel Hájenka Hodnocení: 3/5
od 2 280 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 280 Kč za os.
od 1 300 Kč za os.
od 1 700 Kč za os.
od 1 665 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Miroslav Janoušek
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Strava v pohodě po všech stránkách.kuchařský personál i obslužný personál OK,porce by nám stačila oběma jedna dohromady.
UbytováníSpokojenost-čisto,pořádek,v pohodě.Spinkalo se nám moc dobře.
SlužbyCelkový dojem 1***.Na závěr bych se chtěl omluvit za toto opožděné hodnocení,byl problém s počítačem.S pozdravem a přáním hezkého dne Jan Frič a Jana Janoušková ze Dřís.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Miroslav Janoušek
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Celkový dojem z dovolené=OK.Vimperk jako město se nám líbil.Prohlídka muzea na zámku paráda.S počasím to bylo horší,ale to si nedá poroučet.Okolí Vimperka-parádní vyhlídky na město atd.
Strava v pohodě po všech stránkách.kuchařský personál i obslužný personál OK,porce by nám stačila oběma jedna dohromady.
UbytováníSpokojenost-čisto,pořádek,v pohodě.Spinkalo se nám moc dobře.
SlužbyCelkový dojem 1***.Na závěr bych se chtěl omluvit za toto opožděné hodnocení,byl problém s počítačem.S pozdravem a přáním hezkého dne Jan Frič a Jana Janoušková ze Dřís.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.