Janka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2023
Bol to vianočný pobyt. Ubytovacie služby, polpenzia nad očakávania. Mali sme v balíku prekvapenie v podobe procedúr a koncertu. Milé prekvapenie
Hotel v centre. Všade blízko.
Odporúčala by som určite aj iným turistom, kto má rád kľud, pohodu a všetko sa zvládne pešo.
Bol to vianočný pobyt. Ubytovacie služby, polpenzia nad očakávania. Mali sme v balíku prekvapenie v podobe procedúr a koncertu. Milé prekvapenie
Hotel v centre. Všade blízko.
Odporúčala by som určite aj iným turistom, kto má rád kľud, pohodu a všetko sa zvládne pešo.
Šírka ponuky stravy v polpenzii bola naozaj postačujúca. Myslím že si vyberie každý
UbytováníIzby veľmi pekne upravené, čisté. Denné udržiavané.
Naozaj spokojnosť
Všetko v pohode
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









