Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Olympia Spa & Wellness

Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Luxusní hotel v centru Spa & Wellness centrum Každodenní léčebné procedury

Více o ubytování

od 2 520 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 78 034

Středisko

Mariánské Lázně

Poloha

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu.

Vybavení

Spa & Wellness Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře. Disponuje nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nechybí zde ani vyhřívaný krytý bazén s protiproudem a vířivou lavicí. Hostům je k dispozici také finská sauna, klasická parní sauna a relaxační místnost. Wellness centrum nabízí různé procedury, relaxační koupele, zábaly, masáže nebo kompletní wellness rituály. Naleznete zde také beauty centrum s moderním vybavením, které kromě kosmetických služeb, manikúry a pedikúry nabízí také několik druhů ošetření moderními přístroji jako jsou například estetická kryoterapie, kolagenové solárium nebo ošetření galvanickou žehličkou. Spa & Wellness Hotel Olympia**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického, a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. V balneoterapii je využívaná přírodní minerální voda a slatina. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Dále je využíván certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní, zejména k inhalační terapií. Hostům je k dispozici lékař, který po vstupní prohlídce hostům doporučí nejvhodnější procedury a léčby. Dvě moderně zrekonstruované restaurace. Restaurace Athena a Sophia nabízí českou i mezinárodní kuchyň. K posezení slouží Lobby bar a kavárna v prostorách recepce. V hotelu lze zapůjčit elektrokola.

Ubytování

Pokoje disponují prostornými postelemi o velikosti 2x2m a dostatkem úložných prostor jak v pokoji, tak v předsíni. Pokoje typu Suite mají navíc posezení anebo oddělený obývací pokoj. V každém pokoji se nachází televize, minibar a trezor. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem nebo vanou, nechybí zde fén a hygienické potřeby. Pro lázeňské hosty nesmí chybět vybavení do Spa & Wellness – župan, přezůvky a osuška. V pokojích je k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Stravování

Stravování je zpravidla podáváno bufetovou formou s bohatým výběrem předkrmů a jídel z kvalitních domácích surovin.

Nabídka programů

LÁZEŇSKÁ KÚRA – od 6 nocí

Program: ubytování s polopenzí, 2 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)
KOMPLEXNÍ LÉČENÍ – od 6 nocí
Program: ubytování s plnou penzí, 3 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu Volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)
LÁZEŇSKÝ RESPIRAČNÍ PROGRAM – 7 nocí
Program: ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařská konzultace + potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, 1x klasická částečná masáž (20 min), 3x Inhalační terapie FASET, 5x Inhalace Lesního pramene, 3x Plynová suchá koupel s oxygenoterapií, 2x koupel s olejem ze smrkového jehličí, 15% sleva na další dokoupené procedury, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)
WELLNESS na 2 noci

ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž (20 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).
WELLNESS na 3 noci

ubytování s polopenzí, 1x aroma masáž (20 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min.) volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).
WELLNESS na 4 noci

ubytování s polopenzí, 1x Aroma masáž (20 min), 1x Hot Stone masáž, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), 1x parafínový zábal na ruce, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).
WELLNESS na 5 nocí

ubytování s polopenzí, 1x Aroma masáž (20 min), 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min), 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), 1x parafínový zábal na ruce (15 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).
WELLNESS TÝDEN na 7 nocí

ubytování s polopenzí, 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min), 1x antistresová masáž (20 min),1x reflexní masáž plosek nohou (25 min), 1x Hot Stone masáž (50 min), 1x aroma masáž (50 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min), 1x Bio detoxikační celotělový zábal, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška).
SMART POBYT – (počet nocí není omezen)

ubytování se snídaní nebo polopenzí, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). 1x SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.
BALÍČKY NA ROK 2023:
LÁZEŇSKÁ KÚRA – od 6 nocí

Program: ubytování s polopenzí nebo plnou penzí, 2 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška)
KOMPLEXNÍ LÉČENÍ – od 6 nocí
Program: ubytování s polopenzí nebo plnou penzí, 3 lázeňské procedury na den předepsané lékařem.
Vstupní a výstupní lékařská konzultace. Plán pitného režimu léčebných pramenů. Zpráva a potvrzení pro zdravotní pojišťovnu Volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška), SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem
LÁZEŇSKÝ RESPIRAČNÍ PROGRAM – 7 nocí
Program: ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařská prohlídka + předepsání pitné kúry lázeňských pramenů, 1x výstupní / závěrečná prohlídka + potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, 1x klasická částečná masáž (20 min), 3x Inhalační terapie FASET, 5x Inhalace Lesního pramene, 3x plynová suchá koupel s oxygenoterapií, 2x koupel s olejem ze smrkového jehličí, 15% sleva na další dokoupené procedury, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška), SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem
WELLNESS na 2 noci

ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, masáž klasická částečná (20 min), 1x koupel bylinná, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem
WELLNESS na 3 noci

ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x aroma masáž částečná (20 min), 1x masáž obličeje a dekoltu (20 min) pro dámy, 1x detoxikační zábal nohou s reflexní masáží rukou (25 min) pro pány, 2x parafínový zábal - ruce (15 min), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška), SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.
WELLNESS na 4 noci

ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x masáž s olejem – uvolňující (50 min.), 1x masáž hlavy relaxační (20 min.), 1x koupel bylinná (15 min), 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 mn.), volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem
HOTELOVÝ POBYT - SMART POBYT – (počet nocí není omezen)

ubytování se snídaní nebo polopenzí, 1x welcome drink, volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny, wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška). SMART Bonus - 15 % sleva na procedury zakoupené v hotelu. Bonus je platný pro masáže a procedury střediska Spa & Wellness a kosmetické služby. Služby je možno objednat předem.

Informace

Check in od 15.00 hod.
Parkování
- v hotelové podzemní garáži za poplatek v omezeném množství (nutno rezervovat předem) nebo v hlídaném parkovacím domě v centru města za poplatek a bez předchozí rezervace
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místě
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek a na zpětné potvrzení.

Vybavení hotelu

 • Vhodné pro seniory
 • Wellness 3*
 • Wellness pobyty
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Klidná lokalita ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (28 hodnocení)

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,7 / 5

Cena 4,6 / 5

Tento hotel je 33. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 756 v Západní Čechy.

Blanka Hanušová Leden 2022

Datum pobytu: 9.1. - 16.1.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Velmi příjemný relax!!!
Celkové hodnocení

Velmi příjemný relax!!!

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování, vybavení pokoje, prostory - bez připomínek, personál - veškerý - příjemný, ochotný!

Strava
Polopenze formou bufetu velmi pestrý výběr, vše vynikající chuti!

Služby hotelu
Služby - Welness pobyt - procedury - příjemné a přínosné! Profesionálně provedené!

Pláž
Pláž v Mariánkách není :-), ale k dispozici volně k využití hotelový bazén, super!

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jana Ťoupalová Leden 2022

Datum pobytu: 6.1. - 10.1.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Není co vytknout
Celkové hodnocení

Není co vytknout

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Super

Strava
Výborná

Služby hotelu
Perfektní

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jana Frčková Červen 2022

Datum pobytu: 16.6. - 19.6.2022

Hodnocení 4,2 / 5
příjemné prostředí, personál. Opravdu nelze nic vytknout.
Celkové hodnocení

příjemné prostředí, personál. Opravdu nelze nic vytknout.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
nelze nic vytknout.

Strava
dostatečná a kvalitní.

Služby hotelu
super.

Pláž
pouze ta pláž v Mariánských Lázní nebyla, ale byla příjemná Kolonáda a fontány.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Mašek Květen 2022

Datum pobytu: 25.4. - 28.4.2022

Hodnocení 4,6 / 5
Vše proběhlo dle očekávání, absolutně bez problémů. Ochotný a vždy usměvavý personál .Byli jsme po všech stránkách spokojeni.
Celkové hodnocení

Vše proběhlo dle očekávání, absolutně bez problémů. Ochotný a vždy usměvavý personál .Byli jsme po všech stránkách spokojeni.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alžběta S. Březen 2022

Datum pobytu: 18.3. - 20.3.2022

Hodnocení 4,7 / 5
Hotel jen minutku od hlavní promenády v centru města.
Celkové hodnocení

Hotel jen minutku od hlavní promenády v centru města.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Prostorné pokoje, velmi pohodlé postele, bez balkonu. V koupelně sprcha. K dispozici župan, bačky a ručníky do wellness.

Strava
Hotel nabízí snídani nebo polopenzi. Hotelové restaurace (dvě) jinak nefungují a není možné si dát večeři mimo polopenzi, když nepočítám spíše svačinu na lobby baru.

Snídaně vcelku bohaté, vajíčka na několik způsobů, párečky, šunky, sýry, jogurty, sladké, pečivo..

Služby hotelu
Welcome drink zdarma.

WiFi zdarma i v pokojích.

Krytý bazén, sauna finská a parní - na můj vkus dost malé na tak velký hotel, v odpoledních hodinách jsme museli čekat, než se uvolní.

Podzemní parkování za poplatek (aktuálně 260 Kč / noc) - nejlépe si zavolat na hotel předem a zarezervovat, případně nahlásit na CK, aby rezervovali.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Václav V. Březen 2022

Datum pobytu: 26.2. - 4.3.2022

Hodnocení 3,6 / 5
Byli jsme poměrně překvapeni vysokými cenami nejenom v hotelu, ale i v celém městě.
Celkové hodnocení

Byli jsme poměrně překvapeni vysokými cenami nejenom v hotelu, ale i v celém městě.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Pokoj poměrně malý, ale pěkný, dobře vybavený, kvalitní internet (což není v hotelech běžné).

Pěkný balneo provoz, bazén, sauny,

Strava
Jídlo velmi dobré, nabídka nepříliš široká, ale dostatečná

Služby hotelu
ochotný personál jak hotelu, tak balneo

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Igor Vajda Únor 2022

Datum pobytu: 16.2. - 18.2.2022

Hodnocení 4,7 / 5
Dobrý dojem
Celkové hodnocení

Dobrý dojem

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Dobrý dojem

Strava
Výborná i obsluha

Služby hotelu
Dost drahé a malá kapacita

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 13 °C

 • Pondělí 30 °C v noci 13 °C

 • Úterý 31 °C v noci 12 °C

 • Středa 33 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec