Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Pyramida

Hodnocení: 4/5

Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

Speciální pobyty proti bolesti zad Spa & Wellness s bazénem Vedle obory s daňky, pštrosy a klokany

Více o ubytování

od 6 280 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 81 387

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje KOMFORT, některé s možností přistýlky: Spr.+WC, SAT/LCD TV, minibar/lednice, telefon, sejf, fén, Wi-Fi internet, některé pokoje s balkonem (jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje). 1 - lůžkové pokoje na ověření. Upřesnění k pokojům s balkonem: Pokoje s balkonem jsou v přístavbě, která navazuje na hl. budovu, nejsou v dosahu výtahu. Pokoje bez balkonu jsou v hl. budově v dosahu výtahu. (požadavek na typ pokoje lze uvést do přihlášky jako nezávazné přání). Pokoje s přistýlkou nebo apartmá (2 místnosti, bez balkonu) na ověření.

FORMA STRAVY

Polopenze. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 2 menu) na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte) KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze! - karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary. Vyberete si z 80+ míst a atrakcí kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport Městská doprava ZDARMA autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje Více informací ZDE Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech. Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhledna Salinburg (vzdálenost 160 m), 450 m. n. m., 52 schodů Malá vyhlídka, která svým vzhledem napodobuje zříceninu. Do roku 1906 město nemělo žádnou vlastí historickou památku, a tak se a radní a místo spolek rozhodli, že si postaví vlastní hrad, který měl sloužit jako rozhledna. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • Bismarckova rozhledna na Zelené hoře (vzdálenost 10,5 km), 637 m. n. m., 72 schodů Osmnáctimetrová vyhlídka, ze které máte výhled na Chebsko, Smrčiny, Krušné hory, Slavkovský les, část Šumavy a vodní nádrž Skalka. Před kamennou rozhlednou zde dříve stála dřevěná vyhlídka, poté zde byly vykáceny stromy kvůli výhledu. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma KULTURNĚ HISTORICKÉ PAMÁTKY - historické centrum Františkových Lázní (vzdálenost 2,5 km), - centrum Chebu a Špalíček (vzdálenost 7 km) - Hrad Vildštejn, Hrad Seeberg (10 km) PŘÍRODNÍ ATRAKTIVITY - národní přírodní rezervace SOOS (8,3 km) - rybník Amerika a minizoo (2,9 km) AKTIVITY: - Cyklostezka Ohře (délka 24 km) - více info ZDE - Golf resort Františkovy Lázně (Házlov) (12,4 km) - minigolf Františkovy Lázně (3,6 km), - tenisový klub Františkovy Lázně (2,5 km) - KARTARENA Cheb - motokárový okruh / (10 km) - Lanové centrum Trinity Cheb - (4,3 km) - Muzeum iluzí FATAMORGANA Františkovy Lázně - (3,4 km) - Úniková hra Sanatorium: Tajemství doktora Schwartze - (3,4 km) - Paintballové hřiště Střížov - (700 m)

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Visa Electron, Eurocard.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 5,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA! Dětská postýlka k zapůjčení zdarma.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový bazén (6,5 x 9 m). Dále ve městě: AQUAFORUM (3 km) - svět vody a relaxace ve Františkových Lázních nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše - 1500 m2 vodní plochy * 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi * tobogán a vodní skluzavky * wellness * vodní jeskyně * venkovní a vnitřní snack-bar * restaurant.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (střežené kamerovým systémem), garáž za poplatek cca 130,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

390 Kč/ den - pouze malá rasa

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod a večeří od 17:30 do 19:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí v termínech 3.1. - 20.12.2023

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

LÉČEBNÝ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně – bufetové stoly, večeře – bufet nebo výběr ze 3 hl. chodů + polévka, salátový bufet – v závislosti na obsazení hotelu) - vstupní lékařská prohlídka - 12x lékařem naordinovaná procedura (v týdnu) - volný vstup do bazénu a do sauny (dle otevírací doby) - 2x týdně taneční večer - župan na pokoji - parkování u hotelu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ANTISTRESS (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně – bufetové stoly, večeře – bufet nebo výběr ze 3 hl. chodů + polévka, salátový bufet – v závislosti na obsazení hotelu) - 1x klasická masáž zad (15 min) - 1x kyslíková terapie - 2x airosol - 1x fango zábal - 1x uhličitá kupel - volný vstup do bazénu a do sauny (dle otevírací doby) - 2x týdně taneční večer - župan na pokoji - parkování u hotelu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

KING SPA (4 dny / 3 noci, nástup NE - ČT)
- 3x ubytování s polopenzí (snídaně – bufetové stoly, večeře – bufet nebo výběr ze 3 hl. chodů + polévka, salátový bufet – v závislosti na obsazení hotelu) - 1x sklenka sektu na uvítanou - 1x klasická masáž zad (15 min) - 1x fango zábal (záda) - 1x airosol - 1x perličková koupel - volný vstup do bazénu a do sauny (dle otevírací doby) - 2x týdně taneční večer - župan na pokoji - parkování u hotelu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

BEAUTY QUEEN (6 dní / 5 nocí, nástup NE - ČT)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně – bufetové stoly, večeře – bufet nebo výběr ze 3 hl. chodů + polévka, salátový bufet – v závislosti na obsazení hotelu) - 1x sklenka sektu na uvítanou - 1x peelingová tělová masáž (20 min) - 1x relaxační masáž hlavy - 1x aromatická koupel - 1x parafínové rukavičky - 1x přístrojová lymfodrenáž - 1x kosmetická kryoterapie - zapůjčení kola na ½ dne platí pro letní období (01.04. - 1.10. 2023) - volný vstup do bazénu a do sauny (dle otevírací doby) - 2x týdně taneční večer - župan na pokoji - parkování u hotelu - Wi-Fi

UPOZORNĚNÍ

OBECNÉ KONTRAINDIKACE LÁZEŇSKÉ LÉČBY - Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka a bacilonosičství zejména břišního typu a paratyfu. Je-li některá nemoc, indikovaná pro lázeňskou péči, sdružena s TBC dýchacího ústrojí nebo jinou formou TBC, může být lázeňská péče navržena a povolena jen po řádném ukončení léčby antituberkulotiky. - Všechny nemoci v akutním stádiu. Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie. - Stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, stavy po povrchové tromboflebitidě do 6 týdnů po odeznění nemoci. - Labilní diabetes mellitus /s výjimkou u dětí a dorostu/ a dekompensovaný diabetes mellitus. - Často se opakující profuzní krvácení všeho druhu. Kachexie všeho druhu. - Zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami pokračování nemoci. - Epilepsie s výjimkou případů, u nichž v posledních 3 letech nedošlo k záchvatu a jejichž EEG záznam nemá epileptické grafoelementy. Přetrvávají-li v EEG záznamu patologické změny, může být lázeňská péče navržena jen na základě kladného vyjádření neurologa, který má pacienta v dispenzární péči. Pro indikační skupinu XXVI není epilepsie kontraindikací. - Aktivní ataky nebo fáze psychóz a duševní poruchy s asociálními projevy nebo sníženou možností komunikace, transitorní stavy zmatenosti. - Závislost na alkoholu, závislost na návykových látkách. - Nemocní, odkázaní na pomoc druhé osoby při sebeobsluze /s výjimkou nevidomých/. Přijetí nemocného /zpravidla s průvodcem/ je popřípadě možné po předchozím dojednání s vedoucím lékařem lázeňské léčebny. - Inkontinence moče a stolice, enuresis nocturna. - Kouření u dorostu a u nemocných s indikacemi skupiny II, V a VI. - Těhotenství. - Nehojící se kožní defekty jakéhokoliv původu - Hypertenze na 16 kPa diastolického tlaku /-120 mm Hg/.

CELKOVÁ KAPACITA

62 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50- Kč/ den/ osoba starší 18 let (vyjma držitelů průkazu TTP)

AKČNÍ NABÍDKA

● ZDARMA BAZÉN a SAUNA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Lázeňský hotel PYRAMIDA a GARNI HOTEL PYRAMIDA Františkovy Lázně: - na okraji parku - komplexní lázeňský program „vše pod jednou střechou“ - prosklená střešní kavárna - vlastní Spa & Wellness s bazénem a saunou - letní terasa - 2x týdně živá hudba - obora s daňky, muflony, pštrosy a pávem vedle hotelu - parkování přímo u hotelu zdarma (garáže za poplatek)

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

HLAVNÍ BUDOVA PYRAMIDA: restaurace, venkovní terasa, Wi-Fi v hotelové hale a na pokojích (zdarma), Spa&Balneo, bazén, finská sauna, půjčování kol/elektrokol, půjčování holí pro Nordic-Walking, prosklená střešní kavárna s krásným panoramatickým výhledem do okolí, úschovna kol zdarma, doprava výletním elektromobilem do centra města (dle počasí), taneční večery, transfer. Hotel nabízí široký výběr procedur, např. různé druhy masáží, zábalů, kyslíková terapie, koupele a jiné. Venkovní dětské hřiště (klouzačka, stolní tenis, multifunkční venkovní hřiště). Spa & Wellness: - vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem (rozměr 6,5 x 9 m, 30°C) - finská sauna - bio sauna s vůní vybraných bylinek - sprchový kout s ledovou sprchou - odpočinková zóna - letní terasa (otevřena dle počasí) Jako certifikované Nestátní zařízení lázeňské péče hotel používá k léčbě místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR: • minerální vodu – pro uhličité koupele používáme minerální pramen Štěpánka • slatinu z místních ložisek – pro zábaly • léčebný plyn – pro uvolnění svalů, zmírnění bolesti a ke zlepšení výživy tkání Hotelové procedury: BAŇKOVÁNÍ, INDICKÁ MASÁŽ HLAVY, RELAXAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, PEELINGOVÁ TĚLOVÁ MASÁŽ, MASÁŽ – SHIATSU, HOT STONE MASÁŽ, TAI-ČI

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňský hotel PYRAMIDA leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou. V areálu se nachází minizoo, kde mohou hosté sledovat daňky, muflony a pštrosy ve společné přírodní oboře. V blízkosti rozhledna Salingburg. Ideální místo pro strávení ideální rodinné dovolené.

PŘÍJEZD AUTEM

od Karlových Varů po R6 , exit 169 Střížov, ve Střížově odbočit vpravo směr rozhledna Salinburg. GPS: 50°6'34.283"N, 12°21'35.704"E

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Chebu do zastávky Františkovy Lázně, Slatina-Závod (100 m od hotelu) popř. hotel poskytuje hostům možnost transferu z autobusového nádraží za poplatek. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Ve Františkových Lázních a v Chebu se nachází vlakové nádraží. Hotel poskytuje hostům možnost transferu z nádraží za poplatek. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Informace o hotelu

 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Fitness Fitness ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,8 / 5
Invia

Fantastické (na základě 6 hodnocení)

Ubytování 4,7 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,6 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 19. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 759 v Západní Čechy.

Jaroslav F.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 18.7. - 25.7.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Nepatříme s manželkou mezi ty nejnáročnější zákazníky, ovšem turistická ubytovna už pro nás také není. Dovolenou jsme vybírali doslova na poslední chvíli (několik dní před jejím zahájením) a hledali jsme jak relaxaci, tak nějaké ozdravné aktivity, především masáže a další lázeňské služby. Oba máme sedavé zaměstnání a jsme celý rok v kontaktu s velkým množstvím lidí. Chtěli jsme si tedy odpočinout hlavně duševně. Hotel Pyramida na okraji lázeňského parku byl v tomto ohledu naprostou trefou do černého! Je v klidné lokalitě, přitom ale poskytuje celou řadu lázeňských procedur, a to pod jednou střechou, tedy bez nutnosti pobíhat mezi lázeňskými hotely!
Ubytování nám vyhovovalo - poskytlo naprostý standard (pohodlné postele, televizi, malou ledničku, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů...) Po celém hotelu bez potíží fungovalo Wi-Fi připojení. Nikde jsme se nesetkali s žádnou nečistotou nebo organizačními potížemi. Totéž platí i o lázeňských (léčebných i relaxačních) procedurách.
Pokud jde o stravu (měli jsme polopenzi v ceně pobytu) - ta nebyla ani exotická či extravagantní, ale nabídka formou bufetu byla dostatečně pestrá a vše bylo velmi chutné. Musel si vybrat opravdu každý!
Jediným slabším místem byla hotelová kavárna - kdo se chtěl večer bavit a přitom popíjet, byl asi trochu zklamán. Nám s manželkou ovšem naprosto vyhovovalo, že kavárna není žádným zábavním centrem, naopak - měli jsme pokoj těsně pod střešní kavárnou a s výhledem na kavárnu na terase (podle počasí fungovala jedna, nebo druhá). My jsme naopak považovali slabý provoz i nabídku kavárny za ohleduplnost hotelu vůči hostům. Klientelu totiž tvořili převážně lidé vyššího věku s různými neduhy, kteří ocenili spíše ten poklid. Dvakrát v týdnu ale hotel nabízel tanec nebo poslech živé hudby, což se dalo v pohodě vydržet. Mladší klientela, která byla v silné menšině, by ovšem nejspíš ocenila větší "akčnost". Tu by jim ale asi nenabídlo v široké míře ani samotné centrum Františkových Lázní.
Příjemným zpestřením byla jakási hotelová mini ZOO.

Nepatříme s manželkou mezi ty nejnáročnější zákazníky, ovšem turistická ubytovna už pro nás také není. Dovolenou jsme vybírali doslova na poslední chvíli (několik dní před jejím zahájením) a hledali jsme jak relaxaci, tak nějaké ozdravné aktivity, především masáže a další lázeňské služby. Oba máme sedavé zaměstnání a jsme celý rok v kontaktu s velkým množstvím lidí. Chtěli jsme si tedy odpočinout hlavně duševně. Hotel Pyramida na okraji lázeňského parku byl v tomto ohledu naprostou trefou do černého! Je v klidné lokalitě, přitom ale poskytuje celou řadu lázeňských procedur, a to pod jednou střechou, tedy bez nutnosti pobíhat mezi lázeňskými hotely!
Ubytování nám vyhovovalo - poskytlo naprostý standard (pohodlné postele, televizi, malou ledničku, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů...) Po celém hotelu bez potíží fungovalo Wi-Fi připojení. Nikde jsme se nesetkali s žádnou nečistotou nebo organizačními potížemi. Totéž platí i o lázeňských (léčebných i relaxačních) procedurách.
Pokud jde o stravu (měli jsme polopenzi v ceně pobytu) - ta nebyla ani exotická či extravagantní, ale nabídka formou bufetu byla dostatečně pestrá a vše bylo velmi chutné. Musel si vybrat opravdu každý!
Jediným slabším místem byla hotelová kavárna - kdo se chtěl večer bavit a přitom popíjet, byl asi trochu zklamán. Nám s manželkou ovšem naprosto vyhovovalo, že kavárna není žádným zábavním centrem, naopak - měli jsme pokoj těsně pod střešní kavárnou a s výhledem na kavárnu na terase (podle počasí fungovala jedna, nebo druhá). My jsme naopak považovali slabý provoz i nabídku kavárny za ohleduplnost hotelu vůči hostům. Klientelu totiž tvořili převážně lidé vyššího věku s různými neduhy, kteří ocenili spíše ten poklid. Dvakrát v týdnu ale hotel nabízel tanec nebo poslech živé hudby, což se dalo v pohodě vydržet. Mladší klientela, která byla v silné menšině, by ovšem nejspíš ocenila větší "akčnost". Tu by jim ale asi nenabídlo v široké míře ani samotné centrum Františkových Lázní.
Příjemným zpestřením byla jakási hotelová mini ZOO.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Rozumný standard s prvky nadstandardu - pohodlné postele, koberce, všude čisto.Ocenili jsme výtah a k zapůjčení vozíky na zavazadla. Transport od auta do pokoje (a na konci obráceně) byl zcela bez potíží. Opravdu velkou devizou byl velmi milý a vstřícný personál v hotelových i jeho lázeňských službách! Využili jsme též služeb kadeřnictví přímo v hotelu. A kdo má potíže s chůzí, může se do centra města a zpět svézt elektromobilem (s řidičem).
Vyzkoušeli jsme také nový vnitřní bazén a další části balneo provozu - super! Žádné potíže nebyly ani s parkováním, což nejspíš v centru města bude jinak.
Jde o klidné místo s plným servisem. V blízkosti hotelu je malá ZOO, která k němu patří. Najdete zde výběhy s daňky, výběh s pštrosy (respektive s emu či nandu), voliéru s různým ptactvem (několik druhů bažantů, holubi, dokonce andulky).

Strava
Dostatečně pestrý výběr, žádná extravagance, ale vždy velmi chutná a v množství více než dostatečném! Výborné byly saláty a vždy k dispozici také něco pro milovníky sladkého! Ocenili jsme výbornou ranní kávu, a to jak v automatu, tak v podávané konvici.

Služby hotelu
Byly na vysoké úrovni. Nevím, zda existuje něco, s čím by si recepční či další zaměstnanci hotelu včetně léčebné a relaxační části nedokázali poradit...

Pláž
Tu nám při tuzemském pobytu nahrazoval lázeňský park a hotelu přilehlá mini ZOO. S obojím jsme byli spokojeni.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Eva J.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.12. - 4.12.2022 Hodnoceno: Prosinec 2022

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Skvělé

Skvělé

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Vše v pohodě

Strava
Kuchařům patří dík. Skvěle uvařené jídlo, všeho dostatek.

Služby hotelu
Všichni se chovali mile a ochotně.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jaroslav F.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 18.7. - 25.7.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Nepatříme s manželkou mezi ty nejnáročnější zákazníky, ovšem turistická ubytovna už pro nás také není. Dovolenou jsme vybírali doslova na poslední chvíli (několik dní před jejím zahájením) a hledali jsme jak relaxaci, tak nějaké ozdravné aktivity, především masáže a další lázeňské služby. Oba máme sedavé zaměstnání a jsme celý rok v kontaktu s velkým množstvím lidí. Chtěli jsme si tedy odpočinout hlavně duševně. Hotel Pyramida na okraji lázeňského parku byl v tomto ohledu naprostou trefou do černého! Je v klidné lokalitě, přitom ale poskytuje celou řadu lázeňských procedur, a to pod jednou střechou, tedy bez nutnosti pobíhat mezi lázeňskými hotely!
Ubytování nám vyhovovalo - poskytlo naprostý standard (pohodlné postele, televizi, malou ledničku, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů...) Po celém hotelu bez potíží fungovalo Wi-Fi připojení. Nikde jsme se nesetkali s žádnou nečistotou nebo organizačními potížemi. Totéž platí i o lázeňských (léčebných i relaxačních) procedurách.
Pokud jde o stravu (měli jsme polopenzi v ceně pobytu) - ta nebyla ani exotická či extravagantní, ale nabídka formou bufetu byla dostatečně pestrá a vše bylo velmi chutné. Musel si vybrat opravdu každý!
Jediným slabším místem byla hotelová kavárna - kdo se chtěl večer bavit a přitom popíjet, byl asi trochu zklamán. Nám s manželkou ovšem naprosto vyhovovalo, že kavárna není žádným zábavním centrem, naopak - měli jsme pokoj těsně pod střešní kavárnou a s výhledem na kavárnu na terase (podle počasí fungovala jedna, nebo druhá). My jsme naopak považovali slabý provoz i nabídku kavárny za ohleduplnost hotelu vůči hostům. Klientelu totiž tvořili převážně lidé vyššího věku s různými neduhy, kteří ocenili spíše ten poklid. Dvakrát v týdnu ale hotel nabízel tanec nebo poslech živé hudby, což se dalo v pohodě vydržet. Mladší klientela, která byla v silné menšině, by ovšem nejspíš ocenila větší "akčnost". Tu by jim ale asi nenabídlo v široké míře ani samotné centrum Františkových Lázní.
Příjemným zpestřením byla jakási hotelová mini ZOO.

Nepatříme s manželkou mezi ty nejnáročnější zákazníky, ovšem turistická ubytovna už pro nás také není. Dovolenou jsme vybírali doslova na poslední chvíli (několik dní před jejím zahájením) a hledali jsme jak relaxaci, tak nějaké ozdravné aktivity, především masáže a další lázeňské služby. Oba máme sedavé zaměstnání a jsme celý rok v kontaktu s velkým množstvím lidí. Chtěli jsme si tedy odpočinout hlavně duševně. Hotel Pyramida na okraji lázeňského parku byl v tomto ohledu naprostou trefou do černého! Je v klidné lokalitě, přitom ale poskytuje celou řadu lázeňských procedur, a to pod jednou střechou, tedy bez nutnosti pobíhat mezi lázeňskými hotely!
Ubytování nám vyhovovalo - poskytlo naprostý standard (pohodlné postele, televizi, malou ledničku, koupelnu se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů...) Po celém hotelu bez potíží fungovalo Wi-Fi připojení. Nikde jsme se nesetkali s žádnou nečistotou nebo organizačními potížemi. Totéž platí i o lázeňských (léčebných i relaxačních) procedurách.
Pokud jde o stravu (měli jsme polopenzi v ceně pobytu) - ta nebyla ani exotická či extravagantní, ale nabídka formou bufetu byla dostatečně pestrá a vše bylo velmi chutné. Musel si vybrat opravdu každý!
Jediným slabším místem byla hotelová kavárna - kdo se chtěl večer bavit a přitom popíjet, byl asi trochu zklamán. Nám s manželkou ovšem naprosto vyhovovalo, že kavárna není žádným zábavním centrem, naopak - měli jsme pokoj těsně pod střešní kavárnou a s výhledem na kavárnu na terase (podle počasí fungovala jedna, nebo druhá). My jsme naopak považovali slabý provoz i nabídku kavárny za ohleduplnost hotelu vůči hostům. Klientelu totiž tvořili převážně lidé vyššího věku s různými neduhy, kteří ocenili spíše ten poklid. Dvakrát v týdnu ale hotel nabízel tanec nebo poslech živé hudby, což se dalo v pohodě vydržet. Mladší klientela, která byla v silné menšině, by ovšem nejspíš ocenila větší "akčnost". Tu by jim ale asi nenabídlo v široké míře ani samotné centrum Františkových Lázní.
Příjemným zpestřením byla jakási hotelová mini ZOO.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Rozumný standard s prvky nadstandardu - pohodlné postele, koberce, všude čisto.Ocenili jsme výtah a k zapůjčení vozíky na zavazadla. Transport od auta do pokoje (a na konci obráceně) byl zcela bez potíží. Opravdu velkou devizou byl velmi milý a vstřícný personál v hotelových i jeho lázeňských službách! Využili jsme též služeb kadeřnictví přímo v hotelu. A kdo má potíže s chůzí, může se do centra města a zpět svézt elektromobilem (s řidičem).
Vyzkoušeli jsme také nový vnitřní bazén a další části balneo provozu - super! Žádné potíže nebyly ani s parkováním, což nejspíš v centru města bude jinak.
Jde o klidné místo s plným servisem. V blízkosti hotelu je malá ZOO, která k němu patří. Najdete zde výběhy s daňky, výběh s pštrosy (respektive s emu či nandu), voliéru s různým ptactvem (několik druhů bažantů, holubi, dokonce andulky).

Strava
Dostatečně pestrý výběr, žádná extravagance, ale vždy velmi chutná a v množství více než dostatečném! Výborné byly saláty a vždy k dispozici také něco pro milovníky sladkého! Ocenili jsme výbornou ranní kávu, a to jak v automatu, tak v podávané konvici.

Služby hotelu
Byly na vysoké úrovni. Nevím, zda existuje něco, s čím by si recepční či další zaměstnanci hotelu včetně léčebné a relaxační části nedokázali poradit...

Pláž
Tu nám při tuzemském pobytu nahrazoval lázeňský park a hotelu přilehlá mini ZOO. S obojím jsme byli spokojeni.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Eva J.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.12. - 4.12.2022 Hodnoceno: Prosinec 2022

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Skvělé

Skvělé

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Vše v pohodě

Strava
Kuchařům patří dík. Skvěle uvařené jídlo, všeho dostatek.

Služby hotelu
Všichni se chovali mile a ochotně.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Blanka S.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Perfektní služby

Perfektní služby

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Čisté a udržované

Strava
Dokonalé, všeho dostatek a velmi dobré

Služby hotelu
Perfektní personál a velmi vstřícný

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra P.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Supr dovolená

Supr dovolená

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Bylo čisto a ochotně vám vše co potřebujete dají

Strava
Byla v pořádku akorát v městě jim trochu vázla obsluha i když tam nebylo moc lidí.

Služby hotelu
Supr

Pláž
Pláž tam nebyla ale bazén byl v pořádku

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Milena Ramaislová

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pyramida Hodnocení: 4/5 Česká republika, Západní Čechy

Pohodový prodloužený víkend. Vstřícný personál. Vřele doporučuji.

Pohodový prodloužený víkend. Vstřícný personál. Vřele doporučuji.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hezké prostředí hotelu, klidné místo. Pokoje vkusně zařízené, čisté.

Strava
Výborná kuchyně, lidský přístup. Bohatá nabídka, též vegetariánská jídla.

Služby hotelu
Wellness a léčebné procedury dle doporučení
velmi milé lázeňské lékařky. Dík fyzioterapeutům za odbornou péči. Bylo to velmi příjemné a uklidňující.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci 2 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 7 °C v noci 3 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout