Adriatic Hodnocení: 3/5
od 5 130 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 5 130 Kč za os.
od 4 854 Kč za os.
od 3 636 Kč za os.
od 4 292 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jindřiška Brokešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
piscita plaz tam nebyla, bošana byla bliz ale zase trochu spinava, soline byla tak 1km ale byla cista, pekna, lehatka, kramky, wc, sprchy...vse ok
Stravavelika cekaci lhuta( berou prednostne zakazniky z ulice), z nabidky peti jidel k veceri bylo mozno pouzit tak prvni dve, snidane byli formou bufetu, ale porad chybelo tak 75% jidla
Ubytovánípokoje velikosti sice dostacujici ale uklidu moc uklizecky nedaly, hodne osuntele, spinave, netekla tepla voda, problem se zamkem u dveri,nesla televize, vyrvane zastrcky
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Filtrovat recenze
Michaela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Biograd na Moru je úžasné místo, ubytování bych příště hledala jiné.
Biograd na Moru je úžasné místo, ubytování bych příště hledala jiné.
Udávaná vzdálenost k moři 400 m nesouhlasila. Chodili jsme s dětmi více než 1km. Což při výběru ubytování člověk zohledňuje a tyto klamné informace vám následně komplikují dovolenou.
StravaStravovali jsme se sami, bohužel nedostatečné vybavení kuchyně nám to celkem ztížilo.
UbytováníKuchyňka v apartmánu pro 4 osoby nedostatečně vybavená. Nefungují plotýnka na vařiči, nefungující klimatizace, veškeré vybavení hodně opotřebované. Odvětrání z restaurace vedlo přes koupelnu. Celkový dojem z ubytování, převážně negativní.
SlužbyOdstranění závad se ani za 4 dny pobytu nedařilo. Po telefonické domluvě s cestovní kanceláří jsme pátý den dostali jiný apartmán. Více než polovinu dovolené jsem se snažila s někým domluvit a čekala a čekala....
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Eva Gorelová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bošana pláž, není pravda že je čistá,vůbec mě nezaujala,cesta k ní cca 10 minut.Chodili jsme na pláž Solina cca25 minut,kde to bylo opravdu jak u moře.Vlny,čistá voda,pro děti tobogán/placený 3 jízdy 10 kun/vyžití jak pro dospělé,tak pro malé.
StravaMěli jsme polopenzi,snídaně formou malého švédského stolu.Snídaně se vydávaly do 10hod.Když jsme přišli po 9 hod už bylo hodně rozebráno a museli jsme si říkat,aby donesli chleba,pití atd.,sami nic nedoplňovali.Večeře výběr z pěti jídel,kdy tři byly pořád stejná./chobotnice,obložený talíř co zbylo od snídaně a pizza.
UbytováníPenzion Jelena je postaven přímo u silnice,kde sviští auta od rána do rána.Pro rodiny s malými dětmi není vhodný.Pokoj byl standartní /velká postel,rozkládací gauč,skříň atd.U každého pokoje byl balkon.Hodnotím za 3.
Službyžádné
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Jindřiška Brokešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
piscita plaz tam nebyla, bošana byla bliz ale zase trochu spinava, soline byla tak 1km ale byla cista, pekna, lehatka, kramky, wc, sprchy...vse ok
Stravavelika cekaci lhuta( berou prednostne zakazniky z ulice), z nabidky peti jidel k veceri bylo mozno pouzit tak prvni dve, snidane byli formou bufetu, ale porad chybelo tak 75% jidla
Ubytovánípokoje velikosti sice dostacujici ale uklidu moc uklizecky nedaly, hodne osuntele, spinave, netekla tepla voda, problem se zamkem u dveri,nesla televize, vyrvane zastrcky
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Karel Šimek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.