Ad Turres Holiday Resort Hodnocení: 3/5
od 1 772 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 772 Kč za os.
od 2 382 Kč za os.
od 1 466 Kč za os.
od 3 930 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 141 hodnocení)
Tento hotel je 15. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 99 v Crikvenica.
Ján M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
VŠETKO BOLO SUPER.. PENZIÓN. JEDLO. . UBYTOVANIE. PLÁŽ. LUDIA KTORÝ PRACOVALI V PENZIÓNE.. NOO BOLO FAJN.
VŠETKO BOLO SUPER.. PENZIÓN. JEDLO. . UBYTOVANIE. PLÁŽ. LUDIA KTORÝ PRACOVALI V PENZIÓNE.. NOO BOLO FAJN.
SUPER.
StravaSUPER.
UbytováníSUPER
SlužbySUPER.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme nadšeni.
Byli jsme nadšeni.
Čistá, blízko penzionu.
StravaVýběr ze dvou jídel, skvěl vařili.
UbytováníDobré, velmi příjemné prostředí.
SlužbyVelmi ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jan S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Dovolená splnila naše očekávání. Ubytování v pensionu bylo skvěle umístěno v klidné lokalitě, bez hluku a s dobrou dostupností obchodů a restaurací. Pension byl čistý, a ačkoliv se jednalo o starší budovu i vybavení, pokoj měl renovovanou koupelnu a vše potřebné. Snídaně byly dobré, ale s menším výběrem, zato večeře měly velké porce se servírovaným hlavním jídlem. V blízkosti ubytování byla hezká a udržovaná pláž.
Dovolená splnila naše očekávání. Ubytování v pensionu bylo skvěle umístěno v klidné lokalitě, bez hluku a s dobrou dostupností obchodů a restaurací. Pension byl čistý, a ačkoliv se jednalo o starší budovu i vybavení, pokoj měl renovovanou koupelnu a vše potřebné. Snídaně byly dobré, ale s menším výběrem, zato večeře měly velké porce se servírovaným hlavním jídlem. V blízkosti ubytování byla hezká a udržovaná pláž.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Ubytování špatné ale pláž a okolí pořádku.
Ubytování špatné ale pláž a okolí pořádku.
Pláž super. Pozvolný vstup do moře. Na pláži hodně lidí ale zaplavete si.
StravaStrava snídaně pořád stejné ale dalo se vybrat. Večeře nelze vybrat. Jeden chod a polévka
UbytováníPokoj malý. Byly jsme v podkrovním pokoji 4 osoby. Pouze 1 skříň pro všechny. Na pokoji nedostatky, které se neřeší. Lednička Byla ale nechladila. Klimatizace fungovala ale nešly regulovat stupně. Koupelna malinká. Jeden malý koš v koupelně
SlužbyPokojská pouze vynese koš a doplní toaletní papír. Jinak se nevytíralo celý týden. Zábradlí na chodbě špinavé a ulepené.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Dana Endeová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Crikvenici byla parádní,počasí nám vyšlo na 1,pláž písková-čistá ,voda skvělá,co se týče výletů v nabídce byl svět aquarium se žraloky i výlet lodí na ostrov Krk a to se nám moc líbilo.Pěknou procházkou kolem pláže se dostanete až na náměstí ,kde najdete plno obchůdků,restaurací-taveren,barů ,cukráren se zmrzlinou-cena od 8-10kun.Zábava-Disko tak tam se určitě zabavíte(hned 3 diskotéky jak vnitřní tak venkovní ).Doprava s Kormidlem .....hoši jste skvělí my moc děkujeme a určitě s Vámi zase pojedeme na parádní dovču.....nedáme na Vás dopustit.
Dovolená v Crikvenici byla parádní,počasí nám vyšlo na 1,pláž písková-čistá ,voda skvělá,co se týče výletů v nabídce byl svět aquarium se žraloky i výlet lodí na ostrov Krk a to se nám moc líbilo.Pěknou procházkou kolem pláže se dostanete až na náměstí ,kde najdete plno obchůdků,restaurací-taveren,barů ,cukráren se zmrzlinou-cena od 8-10kun.Zábava-Disko tak tam se určitě zabavíte(hned 3 diskotéky jak vnitřní tak venkovní ).Doprava s Kormidlem .....hoši jste skvělí my moc děkujeme a určitě s Vámi zase pojedeme na parádní dovču.....nedáme na Vás dopustit.
Pláž písková,čistá krásně průzračná šlo vidět až na dno s volným vstupem do vody vhodné pro děti.Kolem stromy pro dokonalý stín.
StravaStrava tak ta byla neskutečná v dobrém smyslu,všeho jsme měli dostatek,jídlo výborné mohli jsme si vybrat ze dvou hlavních jidel,na stole nechyběl salát polévka i dezert .....obsluha usměvavá a snídaně klasika švédský stůl.Za nás super.
UbytováníCo se týče ubytování,pokoje skromnější,ale čisté,toaletní papíry,ručníky,tekuté mýdla všeho jsme měli dostatek.Co bych vytkla :občas smrad z kanalizace na pokojích,ale klima vše zachránila stačilo větrat.Sezení venku po 19 hod jedině namazaný krémem,proti komárům.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jana Palupčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokoje staré, účel plní jen koupelna by potřebovala generálku. Lednice je jedna na chodbě pro všechny ze které se stráci nápoje
Personál nic moc. polopenze katastrofa
Pokoje staré, účel plní jen koupelna by potřebovala generálku. Lednice je jedna na chodbě pro všechny ze které se stráci nápoje
Personál nic moc. polopenze katastrofa
Strava jedním slovem strašná.
SlužbyPersonál nic moc
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super,až na ubytování,to bylo katastrofální.Po příjezdu a ubytování jsme zjistily rozpadající se skříně,podlahu.Po urgenci delegátce přišla osoba,která opravila jen zlomek rozpadajícího se nábytku.Po druhé urgenci delegátce už nepřišel nikdo,takže do konce týdne se nám rozpadaly dvířka u šatní skříně,u noního stolku a parketová podlaha se rozpadala též.U společné lednice na chodbě koukaly dráty ze zdi.Toto ubytování již nikdy více!!!!!!!
Dovolená byla super,až na ubytování,to bylo katastrofální.Po příjezdu a ubytování jsme zjistily rozpadající se skříně,podlahu.Po urgenci delegátce přišla osoba,která opravila jen zlomek rozpadajícího se nábytku.Po druhé urgenci delegátce už nepřišel nikdo,takže do konce týdne se nám rozpadaly dvířka u šatní skříně,u noního stolku a parketová podlaha se rozpadala též.U společné lednice na chodbě koukaly dráty ze zdi.Toto ubytování již nikdy více!!!!!!!
Pláž dobrá,čistá
StravaPrůměrná,menší porce,polévky výborné.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.