od 4 212 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 34 079

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů v Dubrovníku vystavěný v originálním stylu se nachází na romantickém poloostrově Babin Kuk a nabízí nádherný pohled na protější Elafitské ostrovy. Pěkná oblázková pláže je vzdálena 250 m od resortu. Do historického centra města se lze dostat příjemnou 15 minutovou procházkou (restaurace, bary, diskotéky, kulturní památky, kavárny, sportoviště, půjčovny automobilů a motocyklů, obchody).

Vybavení

Rozsáhlý prázdninový resort disponuje 401 pokoji rozmístěnými v zajímavě architektonicky řešené hlavní budově a přilehlých depandancích obklopených pečlivě udržovanou zelení. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, 8 výtahů, hlavní restaurace, a la carte restaurace LANGUSTO s pestrou nabídkou mořských specialit a vín místních vinařů nejvyšší kvality, panoramatická terasa, kongresové centrum (moderní vybavení), SPA a wellness centrum, fitness centrum, internetový koutek (za poplatek), prodejna kosmetických přípravků, Palma lounge bar, Onofrio bar u bazénu, velký venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén, sportoviště a parkoviště.

Ubytování

Komfortně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní LCD TV, minibarem, trezorem, sušákem na prádlo, žehličkou a žehlícím prknem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. Pokoje s bočním a přímým výhledem na moře jsou na vyžádání (za poplatek). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bohatého bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hotel je vyhlášený svou vynikající kuchyní. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Služby

Velmi kvalitní, rozsáhlý hotelový resort si získává své hosty polohou s nádherným výhledem na moře, vynikající kuchyní, luxusním relaxačním zázemím, velmi pestrou nabídkou služeb a jejich prvotřídní úrovní. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti (soutěže, kreativní dílny, kvízy, dětský bazén) i dospělé a zábavné večerní show. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness, aerobik, vodní gymnastiku, vodní pólo, tenis, minigolf, plážový volejbal, badminton, kuželky, míčové hry a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci jsou určeny služby wellness & spa centra (pára, finská sauna, soft sauna, ledová jeskyně, relax zóna s vitality barem s nabídkou čajů, vody, čerstvého a sušeného ovoce), Afrodita spa (výhradně pro ženy - v ceně pobytu), Executive Spa (za poplatek) - aromasauna, finská sauna, masáže, venkovní jacuzzi, relax zóna s vitality barem, Ragusa centrum a kosmetické služby.

Služby za poplatek

Žehlící prkno a žehlička, pokoje s výhledem na moře, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, masáže, služby SPA a wellness centra, internet.

Pláž

Štěrkovité a skalnaté pláže se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, pláž Cava, Copacabana a veřejná pláž u hotelu Valamar President. Klientům jsou k dispozici sprchy, převlékárny, centrum vodních sportů, potápěčský klub a lehátka se slunečníky (za poplatek).

<Vlastní>

Výlety:Z výletů do okolí vřele doporučujeme tyto turistické cíle: folklór v Čilipi (cca 23 km), ostrovy Koločep (cca 16 km), Lopud (cca 16 km), Šipan (cca 24 km), Korčula (cca 92 km), NP Mljet (cca 65 km), safari džíp na Konavle (cca 18 km), Trsteno (cca 19 km), Ston (cca 55 km) – zahrady Jadranu, vinná cesta poloostrova Pelješac (cca 60 km), Černá hora - Budva (cca 116 km), Boka Kotorská (cca 63 km), Mostar a Medjugorje – Bosna a Hercegovina .

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 500 m
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 20 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Platí snad za nejkrásnější historický klenot chorvatského kulturního dědictví. Je situován v nejjižnější části proslulé turistické oblasti Dalmácie. Jako Dubrovník můžeme nazvat celou oblast okolo stejnojmenného města, zahrnující například i ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet či ostrov Pelješac se známými vinohrady a kapitánskými vilami. Celá oblast se nachází v údolí řeky Neretvy a právě zde se nejvíce rozvíjela chorvatská kultura a umění. Dokonce zde v 16. století existovala slavná Dubrovnická republika Ragusa.

Samotné staré město Dubrovník oplývá mnoha pozitivními atributy. Ne nadarmo bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. V minulosti bylo město mnohokrát pokoušeno vpády ostatních dobyvatelů. Z tohoto důvodu zde na útesech byly postaveny středověké hradby a věže, které dodnes tvoří krásné panorama. Kolem nich se můžete vydat na prvotřídní, téměř dvoukilometrovou procházku s výhledem na moře. Během let 1991 A 1992 bylo město těžce zakoušeno ostřelováním, během něhož byly četné historické památky nenávratně poškozeny.

Hlavní centrum Dubrovníku se nachází na ulici Stradun, lemované útulnými kavárnami a obchůdky, a disponující známou Onofrievou fontánou. Symbol svobodného Dubrovníku ? Rollandův sloup - najdeme na náměstí Luža. Právě tady rozhodně narazíte na některé z četných veřejných vystoupení pouličních umělců či divadelníků. Hlavní kulturní akcí se staly Dubrovnické letní hry. Pokud se zajímáte o architekturu, potěší vás goticko- renesanční Knížecí dvůr a palác Sponza z 15. století. Uvnitř knížecího dvora upoutají pozornost kusy starého nábytku, sochy nebo i nosítka šlechty. V atriu se často konají různá divadelní představení. Toto prostředí vskutku navozuje tu pravou historickou atmosféru. Patronem Dubrovníku je Svatý Blažej, jemuž byl zasvěcen kostel na náměstí Luža. Jinak zde najdeme i velké množství impozantních klášterů, a dokonce i synagogu z 15. století. V Námořním muzeu v pevnosti Sv. Ivana se dozvíte zajímavosti ohledně námořnictví od středověku až do 20. století.

Pokud v Dubrovníku hledáte ubytování, nabízí se opravdu široká paleta hotelů či apartmánů. Vybrat si můžete například luxusní hotel Excelsior nebo Villu Dubrovník, který je jedním z nejokázalejších hotelů v celé Dalmácii.
Krásy nejrůznějšího druhu lze nalézt i v dolině Konavlí. Ta je typická svých lidovým charakterem, který se projevuje třeba zachováním nádherných lidových krojů či stavitelským dědictvím. Právě toto území od pradávna sloužilo jako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v sousední Černé Hoře. Konavlinským centrem je zřejmě rodiště chorvatského malíře Vlahe Bukovce - městečko Cavtat.

Nezapomeňme i na oblast položenou západně od Dubrovníku. Právě tady, v krásném městečku Trsteno je zřízeno nejkrásnější chorvatské arboretum soustřeďující rozmanité druhy subtropické flory. Jako doplňující dekorace slouží sochy, například socha boha moří Poseidona.

Bylo by chybou nepopsat již výše zmíněný známý ostrov Pelješac s městečkem Ston, nalézajícím se na úzké šíji, která je jedinou spojnicí s pevninou.

Vzdálenost

1075
 • Vzdálenost od pláže 500 m
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 20 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 03:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 29 °C v noci 20 °C

 • Pátek 31 °C v noci 21 °C

 • Sobota 33 °C v noci 20 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec