Valamar Arkada Sunny Hodnocení: 2/5
od 3 710 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 710 Kč za os.
od 2 215 Kč za os.
od 1 008 Kč za os.
od 5 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 63 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Ľubica F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hvar je nádherný zelený ostrov .Množstvo zátok prístupných autom. Tyrkysové more ,Ubytovaný sme boli v depandance hotela Lavanda,stary grad Hvar Po 15.9. málo ľudí .Krásne mestečko .Boli sme individuálne autom , so sebou sme mali bzcikle .Vešmi veľa sme pochodili .Stary grad - Vrboska - jelsa . výborná pohodlná bicyklovacka.popri mori krásne výhľady, zátoky.Autom výlet do mesta HVAR -
Hvar je nádherný zelený ostrov .Množstvo zátok prístupných autom. Tyrkysové more ,Ubytovaný sme boli v depandance hotela Lavanda,stary grad Hvar Po 15.9. málo ľudí .Krásne mestečko .Boli sme individuálne autom , so sebou sme mali bzcikle .Vešmi veľa sme pochodili .Stary grad - Vrboska - jelsa . výborná pohodlná bicyklovacka.popri mori krásne výhľady, zátoky.Autom výlet do mesta HVAR -
Dobrá trošku veterná , jedine ležadlá nemali klienti hotela v cene - ešte že sme mali svoje
Stravastrava v hoteli - all inclusive - neskutočne dobre varili.Ochutnali sme veľa druhov rýb
UbytováníUbytovanie veľmi vyhovujúce , každý deň čisté uteráky
Službyvýborné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Antonín Kneissl
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chyběl delegát.který by nás obeznámil s hotelem a službami,okolím, výlety atd.
Chyběl delegát.který by nás obeznámil s hotelem a službami,okolím, výlety atd.
Dobrý.
StravaOd all inculsive jsem čekal víc.Byly zhruba tři druhy jídel,ale kombynace ve stilu ,(když to trochu nadnesu) sulc a blumy,kyselý zelí a čaj apod.Prostě chudší.K jídlúm jako jsou ryby chyběla dobrá chorvatská majolka jak jsme se naučili v místních resauracích a taky hranolky.
Měli ale výborký zákusky (dortíky)
Hotel a pohoj čístý a pěkný.
SlužbyDobrý.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za lastminut cenu dobré, za plnou cenu ?l?
Za lastminut cenu dobré, za plnou cenu ?l?
Odpovídající centrálnímu umístění hotelu, beton, voda úplně průzračná nebyla
StravaNajedl se každý, někdy přeplněná jídelna , čekalo se na stůl
UbytováníBez klimatizace, velice měkké matrace
SlužbyŠpatná kvalita Wifi a jen ve společných prostorách, na pokoji nic
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je pozitivní, nicméně jsme volili vlastní dopravu a dovolenou strávili zcela po svém.
Celkový dojem je pozitivní, nicméně jsme volili vlastní dopravu a dovolenou strávili zcela po svém.
Pláž malá, oblázková, kousek za hotelem trochu větší s pozvolným vstupem. Nebo betonová plata se schůdky. Koupání nejlepší dopoledne, kdy bylo moře klidné, odpoledne už byly vlny a to s dětmi není úplně ideální. Proto jsme autem jezdili do nedaleké Jelsy, kde jsou písečné pláže a děti si to tam naprosto užily.
StravaMěli jsme all inclusive Light, tedy plná penze s nápoji k jídlu. Jídlo nám chutnalo, výběr velký (viděla jsem i větší, ale nesmyslné množství jídla mě neohromí).
Na snídani vždy párky, vajíčka, nějaká kaše, občas palačinky, pak klasické salámy, sýry, cereálie, jogurty, mléko...klasika.
Obědy a večeře vždy výběr cca 3 druhů masa, přílohy těstoviny, rýže, brambory, Bramborová kaše, dušená zelenina, čerstvá zelenina, ovoce, dezerty.
Naprosto stačilo a chutnalo.
Celý hotel je stará, nemoderní budova a podobně tedy vypadaly i pokoje. Byly velmi malé, vybavení staré, sem tam nějaké mouchy, ale nám tohle nevadí, nepřijeli jsme dovolenou trávit na hotel. Na přespání, sprchu a odpočinek po jídle je pokoj naprosto dostatečný.
Každý den uklizeno, doplněno co bylo třeba.
V hotelu je bazén, u bazénu bar s nápoji za poplatek. V blízkosti minigolf, dětské hřiště. Nějaké animační programy byly také, ale tomu jsme nevěnoval pozornost.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pekny a udrziavany areal, krasna plaz a ciste more. Starsi hotel s jednoduchou stravou.
Velmi pekny a udrziavany areal, krasna plaz a ciste more. Starsi hotel s jednoduchou stravou.
Plaz kamienkova, aj betonove platne. More ciste a teple. Malebna zatoka.
StravaPriemer. Ryby boli vyborne, ale inak chut aj vyzor jedla na urovni skolskej jedalne.
UbytováníHotel je starsieho data, depandans kde sme byvali presla rekonstrukciou ale ta sa nedotkla kupelne ktora by urcite potrebovala obnovu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.