Green Valley (Jezerce)
od 12 254 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 254 Kč za os.
od 6 497 Kč za os.
od 8 455 Kč za os.
od 17 513 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 18 hodnocení)
František L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Richard Horák
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc pěkné místo na dovolenou, zbytek je na každém z nás. Moc se nám tu líbilo, lokalita je klidná na pěkném místě. Malá zátoka s pláží a krásným prostředím pro rodiny s dětmi malinkými i velkými. Jezdí sem češi, slováci, poláci, ukrajinci, rakušani, němci, slovinci, chorvati. Většinou rodiny s dětmi. Takže takový malý mezinárodní dobrodružný tábor pro děti a rodiče.
Moc pěkné místo na dovolenou, zbytek je na každém z nás. Moc se nám tu líbilo, lokalita je klidná na pěkném místě. Malá zátoka s pláží a krásným prostředím pro rodiny s dětmi malinkými i velkými. Jezdí sem češi, slováci, poláci, ukrajinci, rakušani, němci, slovinci, chorvati. Většinou rodiny s dětmi. Takže takový malý mezinárodní dobrodružný tábor pro děti a rodiče.
malá, parádní, celý den jsme tam byli vylepení. Šnorchlování, skokánek, plácek na opalovačku. Chyběly mi tam slunečníky a stany na stínění, lehátka. Musel si každý sám dovézt svoje, případně jen pro bílé - tedy klienty těch nejdražších pokojů. To mi malinko vadilo.
StravaSami, nebo přes zátoku na lodičce v hotelu. Lodičkou místní závozník doveze jídlo coby dup.
UbytováníOd A++ po B, prostě výběr.
SlužbyChodili jsme si pro prkénko na krájení potravin, prodlužovačku, houbičku na nádobí...líná huba, holé neštěstí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vratislav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Špatná komunikace s CK. Problémy s platbou zájezdu. Mailem i telefonicky jsem dostával nesprávné instrukce. Musel jsem tedy navštívit nejbližší pobočku, kde to nakonec vyřešili. Problémy s dostupností vybraného apartmánu na místě. I když jsem upozorňoval na nejasnosti v objednávce již před odjezdem, byl jsem ubezpečen, že budu ubytován ve mnou vybraném apartmánu. Výsledkem po velkém dohadování na místě byl jiný apartmán.
Špatná komunikace s CK. Problémy s platbou zájezdu. Mailem i telefonicky jsem dostával nesprávné instrukce. Musel jsem tedy navštívit nejbližší pobočku, kde to nakonec vyřešili. Problémy s dostupností vybraného apartmánu na místě. I když jsem upozorňoval na nejasnosti v objednávce již před odjezdem, byl jsem ubezpečen, že budu ubytován ve mnou vybraném apartmánu. Výsledkem po velkém dohadování na místě byl jiný apartmán.
Odpovídala fotodokumentaci.
StravaStravu jsme si zajišťovali sami.
UbytováníOdpovídalo fotodokumentaci.
SlužbyKromě toho, že vše bylo nutno dohadovat na několikrát, tak to nakonec vždy nějak dopadlo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
František L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal Marval
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ostrov Hvar je krásný ma neskutečné moc zátok s krásnými plážemi už nikdy nejedu na pevninu. Pro cestovali jsme ho úplně celej.cokoliv rad poradím Michal.marval@centrum.cz
Ostrov Hvar je krásný ma neskutečné moc zátok s krásnými plážemi už nikdy nejedu na pevninu. Pro cestovali jsme ho úplně celej.cokoliv rad poradím Michal.marval@centrum.cz
Pláž před apartmanem nic moc moře pěkné ale špatný vstup do vody velké ostré kameny , ale za rohem je pláž nutno autem nebo vás odveze kluk převozník kdykoliv platí jen dospěli 10 kun cena zpět už se neplatí. Stojí to za to je tam překrásna pláž. Nejlepší je si půjčit loď a udělat výlety do zátok jsou tam překrásné pláže vše půjčují naproti v hotelu vše zařídí paní domácí.
StravaMěli jsme to bez stravy snídaně jsme si dělali venku moc pěkný prostředí nakupovali jsme ve vesničce Gdinj. Na večeře jsme si jezdili do konob většinou v místech kde jsme byli moc nám chutnalo v konoba duga kousek od apartmánu směrem na Gdinj, ale i v zatokach měli krásné konoby. Chleba se dá objednat u paní domácí každy den ho přiveze od naproti lodi stojí 12,5 kuny.
UbytováníMěli jsme 2 apartmány jeden moc pěkný s balkónem na moře a druhy starý bez balkonu, ale zase měl myčku což se hodilo, nemuselo se mejt nádobí. Ale poměrně dost dráhy na to jak to v tom apartmánu vypadalo.
SlužbySlužby žádné nebyli co čekat v apartmánu, ale paní domácí byla dost otravná, každy ráno se vnucovala jestli chceme prosek, víno, olej nebo levándulovy olej třetí den jsme se tomu už smáli.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.