Green Valley (Jezerce)
od 16 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Daniela P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do ubytování jsme byli nejvíce (mile) překvapeni barvou moře. Někomu na tom nezáleží, ale ta barva je tady tyrkysová, přesně jako na fotkách. Poslední dva dny jsme byli na pláži úplně sami a byl to ráj na zemi. Žádné včely/vosy/komáři (konec sezony). Sluníčko svítilo na pláži cca od 9-17h (konec srpna) a na betonových molech déle.
Po příjezdu do ubytování jsme byli nejvíce (mile) překvapeni barvou moře. Někomu na tom nezáleží, ale ta barva je tady tyrkysová, přesně jako na fotkách. Poslední dva dny jsme byli na pláži úplně sami a byl to ráj na zemi. Žádné včely/vosy/komáři (konec sezony). Sluníčko svítilo na pláži cca od 9-17h (konec srpna) a na betonových molech déle.
koupací betonová mola byla hned pod ubytováním přístupná po schodech, na pláž to bylo kousíček, byla čistá a když odjela početná rodina Čechů, kteří si nárokovali skoro celou pláž a nechávali zde podložky přes noc (častý to nešvar), bylo tu spoustu místa pro všechny obyvatele zátoky. Ježci až v hloubce, u břehu jsme neviděli ani jednoho, ale boty bych stejně vzala kuli kamínkům, na mělčině kamínky drobné kulaté, dál od břehu větší kameny. V okolí šlo šnorchlovat a vidět ježky, rybky, mušle.
StravaMěli jsme dovolenou bez stravy, s vlastní kuchyňkou, ale i přesto jsme dostali výbornou večeři, ze které jsme se najedli my dva i se synem (grilované ryby). Hrozně nás to mile překvapilo.
UbytováníUbytování naprosto odpovídá ceně, měli jsme menší studio s přistýlkou. Vše čisté. Jediný problém byl zápach v koupelně, ta nebyla odvětrávaná a odpad a vlhko dělalo svoje, ale nic co by se nedalo snést, žádná plíseň, jen zatuchlé teplo. Ale když se nechaly otevřené dveře, bylo to v pořádku. Navíc jsme jako dárek dostali levandulový olej, takže jsme ho používali na ovonění (pár kapek).
SlužbyNebyl problém si u majitele koupit zmrzlinu, lokální výrobky a nebo se jen na něco zeptat. Všichni byli ochotní a vstřícní. Domlouvali jsme se s majitelem česko-chorvatsky (nějak to vždycky vyšlo) a s dcerou majitele anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do ubytování jsme byli nejvíce (mile) překvapeni barvou moře. Někomu na tom nezáleží, ale ta barva je tady tyrkysová, přesně jako na fotkách. Poslední dva dny jsme byli na pláži úplně sami a byl to ráj na zemi. Žádné včely/vosy/komáři (konec sezony). Sluníčko svítilo na pláži cca od 9-17h (konec srpna) a na betonových molech déle.
Po příjezdu do ubytování jsme byli nejvíce (mile) překvapeni barvou moře. Někomu na tom nezáleží, ale ta barva je tady tyrkysová, přesně jako na fotkách. Poslední dva dny jsme byli na pláži úplně sami a byl to ráj na zemi. Žádné včely/vosy/komáři (konec sezony). Sluníčko svítilo na pláži cca od 9-17h (konec srpna) a na betonových molech déle.
koupací betonová mola byla hned pod ubytováním přístupná po schodech, na pláž to bylo kousíček, byla čistá a když odjela početná rodina Čechů, kteří si nárokovali skoro celou pláž a nechávali zde podložky přes noc (častý to nešvar), bylo tu spoustu místa pro všechny obyvatele zátoky. Ježci až v hloubce, u břehu jsme neviděli ani jednoho, ale boty bych stejně vzala kuli kamínkům, na mělčině kamínky drobné kulaté, dál od břehu větší kameny. V okolí šlo šnorchlovat a vidět ježky, rybky, mušle.
StravaMěli jsme dovolenou bez stravy, s vlastní kuchyňkou, ale i přesto jsme dostali výbornou večeři, ze které jsme se najedli my dva i se synem (grilované ryby). Hrozně nás to mile překvapilo.
UbytováníUbytování naprosto odpovídá ceně, měli jsme menší studio s přistýlkou. Vše čisté. Jediný problém byl zápach v koupelně, ta nebyla odvětrávaná a odpad a vlhko dělalo svoje, ale nic co by se nedalo snést, žádná plíseň, jen zatuchlé teplo. Ale když se nechaly otevřené dveře, bylo to v pořádku. Navíc jsme jako dárek dostali levandulový olej, takže jsme ho používali na ovonění (pár kapek).
SlužbyNebyl problém si u majitele koupit zmrzlinu, lokální výrobky a nebo se jen na něco zeptat. Všichni byli ochotní a vstřícní. Domlouvali jsme se s majitelem česko-chorvatsky (nějak to vždycky vyšlo) a s dcerou majitele anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Daniela P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.