Valamar Arkada Sunny Hodnocení: 2/5
od 3 710 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 710 Kč za os.
od 1 008 Kč za os.
od 5 990 Kč za os.
od 4 860 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 27 hodnocení)
Karel O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva Konopková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolené proběhlo vše v pořádku. prostředí a okolí se nám líbilo byli jsme spokojení.
Na dovolené proběhlo vše v pořádku. prostředí a okolí se nám líbilo byli jsme spokojení.
Pláže byly čisté udržované, moře čisté , přistup do moře dobrý a daly se vybrat místa kde nebylo moc lidi.
StravaNa stravu si nemohu stěžovat což nás překvapilo. Velký výběr všeho druhu bylo si vždy s čeho vybrat. Velká spokojenost.
UbytováníNejsme nároční tak že ubytování bylo udržované čisté uklízečka se každý den starala jestli něco nepotřebujeme. Byl tam klid byli jsme spokojení.
SlužbySlužby v hotelu jsme moc nevyužívali ale byli tam milí a ochotní.
Byla tato recenze užitečná? (16) (0)
Filtrovat recenze
Monika Blejchařová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Autobus byl moderní s příjemnou klimatizací, cesta proběhla rychle (možná až příliš, od řidičů jsme se nedozvěděli naprosto žádné informace, a co mě vskutku překvapilo, byl fakt, že při odjezdu z odpočívadel nezkontrolovali počet pasažérů...). Ubytováni bylo vskutku tristní. Místo apartmánů je oproti tomu naprosto skvělé, blízko k moři, do centra Stareho Gradu pouze chvilka, výtečná restaurace také pár minut chůze. Možnost půjčovny kol jsme ocenili.
Autobus byl moderní s příjemnou klimatizací, cesta proběhla rychle (možná až příliš, od řidičů jsme se nedozvěděli naprosto žádné informace, a co mě vskutku překvapilo, byl fakt, že při odjezdu z odpočívadel nezkontrolovali počet pasažérů...). Ubytováni bylo vskutku tristní. Místo apartmánů je oproti tomu naprosto skvělé, blízko k moři, do centra Stareho Gradu pouze chvilka, výtečná restaurace také pár minut chůze. Možnost půjčovny kol jsme ocenili.
Blízko apartmánů, čistá, oblázková, pozvolný vstup do vody, vhodné pro děti i vozíčkáře (rampa pro vozík). Možnost navštívit i jiné vzdálenější pláže bez lidí v přírodě!!!
StravaStrava vlastní, potíže tedy jen s vybavením kuchyně.
UbytováníApartmány byly nejen velmi staré a opotřebované, ale také špatně uklizené a minimálně vybavené ( 2 vidličky, 1 nůž a 1 lžíce...k tomu cca 2 talíře a jeden hrnec... opravdu nepovažuji za vybavení vhodné k vaření!!!) Již první den se nedalo spláchnout WC, po lehkém poklepu na nádržku místním instalatérem, jsme mohli spláchnout přesně 2x...od té doby WC protékalo a mé návštěvy byly na recepci denní procházkou...?!? Vše se stabilizovalo až v půlce týdne. Okna se nadala (až na jednu výjimku) otevřít, byla hezky oblepená...
SlužbyV recepci byly slečny recepční milé, leč zjevně nedostatečně jazykově vybaveny, při prosbě o hrnec nám byla doručena naběračka...
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Radovan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v nádherné přírodě,bungalovy jednoduché,čisté.
Ubytování v nádherné přírodě,bungalovy jednoduché,čisté.
Voda bezkonkurenčně nejčistší v Evropě,Nádherné borovicové háje až do moře,několik malých zátok,vstupy do moře jsou kamenité ale přístupné,není zde žádný písek.
Stravabez stravy
UbytováníApartmány jsou vybaveny ledničkou,malou kuchyňkou,sprchovacím koutem,jídelním stolem,několika židlemi,skříní na oděv,velkou verandou.
Službyvýborné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo, ubytování a služby byly v pořádku, podle očekávání.
Pouze cestovní kancelář pro nás neudělala skoro nic.Cestovali jsme autobusem jiné c.k.,informace se měnili, autobus přijel pozdě. Z Prahy měl odjezd v 16.00 a v Brně měl být v 17.30,což je reálně nemožné.Takže dvě hodiny čekání na místě, kde nejsou ani lavičky. Na místě při příjezdu delegátka nebyla schopna podat relevantní informace.A jinak neprojevila žádný zájem, neviděli jsme ji a vše jsme si organizovali sami.
Místo, ubytování a služby byly v pořádku, podle očekávání.
Pouze cestovní kancelář pro nás neudělala skoro nic.Cestovali jsme autobusem jiné c.k.,informace se měnili, autobus přijel pozdě. Z Prahy měl odjezd v 16.00 a v Brně měl být v 17.30,což je reálně nemožné.Takže dvě hodiny čekání na místě, kde nejsou ani lavičky. Na místě při příjezdu delegátka nebyla schopna podat relevantní informace.A jinak neprojevila žádný zájem, neviděli jsme ji a vše jsme si organizovali sami.
Vše v pořádku, více možností, výběr přístupů k moři.
StravaStravovali jsme se sami a dobře.
UbytováníUbytování úplně v pořádku, starší zařízení, ale dostačující a předpokládané.
SlužbyPokojské vyměňovaly ručníky a uklízely podle potřeby. Víc jsme nepotřebovali. Recepce fungovala perfektně.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslava Pechová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
našla jsem přesně to co jsem chtěla
našla jsem přesně to co jsem chtěla
každý si yde najde to co preferuje,hlavně málo lidí a klid
Stravanaprostá spokojenost
Ubytováníklidné ubytování v přírodě
Službyslužby hotelu jsme nevyužívali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marie Kolísková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tato dovolená byl velký omyl a naše špatná volba. Veškeré nadšení z městečka Stari Grad a z moře bylo přebito otřesným ubytováním a štípáním obtížného hmyzu ( ve dne ovádi, v noci komáři). Na to jsme nebyli připraveni. Fenistil gel, repelent ani noční odpuzovač hmyzu jsme s sebou neměli.
Tato dovolená byl velký omyl a naše špatná volba. Veškeré nadšení z městečka Stari Grad a z moře bylo přebito otřesným ubytováním a štípáním obtížného hmyzu ( ve dne ovádi, v noci komáři). Na to jsme nebyli připraveni. Fenistil gel, repelent ani noční odpuzovač hmyzu jsme s sebou neměli.
Kdo užíval pláž přímo před hotely, mohl být spokojen. Na vzdálenějších místech byly sice odpadkové koše, ale chyběly WC budky, pěšina mezi plážičkami byla lemována exkrementy a smradem.
StravaMěli jsme 14ti denní zájezd bez stravy.
UbytováníStudio bylo depresivní, vybavení nábytkem odpovídalo zastaralé chatě na pionýrském táboře před 50ti lety.
Vybavení nádobím bylo naprosto nedostatečné, chyběly hrnky, museli jsme si koupit pánev normální velikosti, ostrý nůž, rendlík na vaření vody, vývrtku...
V chatě se neuklízelo, uklízečka nechodila, i koš na odpadky jsme si vynášeli sami. O výměnu ložního prádla a ručníků po 1. týdnu jsme si museli opakovaně říct, stejně tak o vytření podlahy, protože na chatce byl jen smeták a lopatka.
Na recepci byli ochotní a na úrovni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...