Arena Grand Kažela Camping Homes
od 13 316 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 316 Kč za os.
od 13 439 Kč za os.
od 7 737 Kč za os.
od 15 284 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Vladimír V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Supee. Jen doporucuji
Supee. Jen doporucuji
Dobry spokojenost
UbytováníDobre doporucuji. Zadny luxus ale nam staci
SlužbyNa 1
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovani v domu Ulika bychom nedoporucili, dle naseho nazoru je to horsi prumer, az podpumer. Lokalita Meduli rozhodne potesila a tu bychom vrele doporucili a to i pro rodiny s detmi.
Ubytovani v domu Ulika bychom nedoporucili, dle naseho nazoru je to horsi prumer, az podpumer. Lokalita Meduli rozhodne potesila a tu bychom vrele doporucili a to i pro rodiny s detmi.
Skvela lokalita, jelikoz okolo promenady, ktera vede az do mesta se rozprostiraji plaze, atrakce a sluzby. Plaze jsou od skalnatych, oblazkovych az po pisecne a to vse na cca 2-3km, vybere si tedy kazdy a je mozne zde byt i s malymi detmi, jako mi. Pisecna plaz je az v same zatoce/ohybu plaze u mesta a jeji nevyhodou je melkost v cele zatoce, tedy aby si clovek zaplaval, je potreba se brodit ve vode asi 3 minity smerem k otevrenejsi casti. Diky pisku a vyreni, je samozrejme voda kalna. Pisek je netypicky tmavy a pusobi spise jako bahno.
V okoli urcite stoji za mavstevu i mestecko Banjole s plazi Del Mar, hned vedle hotelu. Jedna se o mensi oblazkovou plaz, kde je mozne byt s malymi detmi, ale tatinek si muze pujcit kajak, nebo slapadlo a jet si zasnorchlovat do usti zatoky, aby se trochu zabavil.
Pro priznivce snorchlovani, bez kocarku a pripadne s vetsimi detmi, kteri zvladaji bez problemu pohyb a koupani ze skalnatych plazi, doporuciji navstivit narodni park Kamenjak, kde se dostanete po zaplaceni 40kuna na den v roce 2017 autem do celejo parku, kde je mnoho "parkovist" a pod nimi plaze na skalach. Lokace zarucuje diky skalam nadhernou cistou vodu, misty s tyrkusovou barvou a neprebernymi moznostmi snorchlovani. Cesty v narodnim parku jsou neprilis upravene, tedy kamenite a vsude se prasi bily prach, rozhodne nic pro sportovni auta.
Strava byla vlastni v mistnich restauracich, tedy bez problemu. V kuchyni se nam vzhledem k jejimi stavu a necistote prilos varit nechtelo. I kdyz si clovek vse co potreboval umyje, pocit cistoty stale nenastal.
UbytováníVybaveni pokoju je zastarale, nejvetsim problemem byla ovsem velmi nizka uroven cistoty, hlavne co se podlah a prachu tyka. Behem tydeniho pobytu jsme museli dva krat reklamovat nefunkcni sprchu, spatne fungujici odpad vody a prkenko na zachode. O cele situaci vypovida i to, ze majitele pri opravach nepouzily nove dily, ale vzdy nahradili jiz necim pouzitym. Matrace byly prolezene, tedy kvalita spanku byla nevalna, coz melo neblahy dopad na celkove uziti si dovolene.
Dojem jednoznacny, proste chteji vydelavat a nehodlaji investovat.
Majitele objektu na nase reklamace reagovali, nekdy stejny den, nekdy druhy den. Komunikace byla problemova, jelikoz pani co zvedala telefon a komunikovala s nami, neumela anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Největší problém spočíval v tom, že na místo jsme byli dopraveni v půl šesté ráno, agentura, kde jsme měli obdržet klíče od apartmánu otevírala v 8 hodin, oznámili nám, že klíče dostaneme až ve 14 hodin a na prosbu o možnost ponechat si zavazadla do 14 hodin v agentuře jsme dostali razantní odpověď "ne", domluva žádná. Museli jsme tedy s dětmi sedět u kufrů a unavení a hladoví čekat osm a půl hodiny na klíče. Když jsem se pokoušela sehnat u CK kontakt na delegáta, bylo mi sděleno, že v tomto místě CK zastoupení nemá. V obchodních podmínkách smlouvy o zájezdu se ale píše, že delegát není zajištěn pouze u dovolených "na míru", což ale nebyl náš případ. Takže poměrně nepovedený start dovolené.
Největší problém spočíval v tom, že na místo jsme byli dopraveni v půl šesté ráno, agentura, kde jsme měli obdržet klíče od apartmánu otevírala v 8 hodin, oznámili nám, že klíče dostaneme až ve 14 hodin a na prosbu o možnost ponechat si zavazadla do 14 hodin v agentuře jsme dostali razantní odpověď "ne", domluva žádná. Museli jsme tedy s dětmi sedět u kufrů a unavení a hladoví čekat osm a půl hodiny na klíče. Když jsem se pokoušela sehnat u CK kontakt na delegáta, bylo mi sděleno, že v tomto místě CK zastoupení nemá. V obchodních podmínkách smlouvy o zájezdu se ale píše, že delegát není zajištěn pouze u dovolených "na míru", což ale nebyl náš případ. Takže poměrně nepovedený start dovolené.
Nejbližší pláž asi 150 m, moře čisté, teplé.
UbytováníV našem apartmánu nebylo moc uklizeno, vybavení kuchyňky nedostačující, na balkonu a kolem domu všude spousta toulavých koček.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Majitele domu, jsme za celý týden neviděli. Chtěli jsme si zaplatit klimatizaci, ale bohužel majitelé neměli zájem se potkat s nájemnikama, jejich chyba, mohli mít vic peněz. Vybavení apartmánu celkem bídné, urvané prkénko na toaletě, lednička skoro vůbec nechladila a dvířka od mražáku byla ulomená, takže dostat se dovnitř bylo skoro nemožné. Ve sprše držátko taky urvané. A nádobí v kuch.lince bylo vylice skromné. Ale člověk si za týden na ty věci zvykne.
Majitele domu, jsme za celý týden neviděli. Chtěli jsme si zaplatit klimatizaci, ale bohužel majitelé neměli zájem se potkat s nájemnikama, jejich chyba, mohli mít vic peněz. Vybavení apartmánu celkem bídné, urvané prkénko na toaletě, lednička skoro vůbec nechladila a dvířka od mražáku byla ulomená, takže dostat se dovnitř bylo skoro nemožné. Ve sprše držátko taky urvané. A nádobí v kuch.lince bylo vylice skromné. Ale člověk si za týden na ty věci zvykne.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebyla jsem spokojená se službami CK. Při rezervaci jsem zjistovala s pomocí paní V CK, kde bychom si mohli nechat kola, která jsme plánovali vzít s sebou. Odpověď zněla, že jsou dost velké chodby, že je můžeme nechat na chodbě. Realita naprosto odlišná - chodby malé, úzké, nevešel by se ani dětský kočárek natož 4 ks jízdních kol. Museli jsme nechávat na balkoně, který byl ale dost malý, tudíž jsme neměli možnost, kde si posedět či sušit věci z pláže. Dále v pokynech je telefon pro urgentní případy na CK a velvyslaneství v Záhřebu. V sobotu se nám stala nepříjemná věc s cestovním dokladem. Volala jsem pohotovostní číslo a nikdo mi telefon nezvedl a ani nikdy nezavolal zpět. Záhřeb byl od nás vzdálen 2,5 hodin, sama jsem si na internetu našla ještě další 2 konzuláty na území Chorvatska - Split a Rijeka. O těchto místech, myslím dost důležitých, v pokynech na cestu ani zmínka. Myslím, že jsou to dost velké rezervy pro lidi, kteří cestují přes CK, delegát v blízkosti není a ani pomoc na telefonu nefungovala. Jinak se službami paní z CA jsem naprosto spokojená, již podruhé.
Nebyla jsem spokojená se službami CK. Při rezervaci jsem zjistovala s pomocí paní V CK, kde bychom si mohli nechat kola, která jsme plánovali vzít s sebou. Odpověď zněla, že jsou dost velké chodby, že je můžeme nechat na chodbě. Realita naprosto odlišná - chodby malé, úzké, nevešel by se ani dětský kočárek natož 4 ks jízdních kol. Museli jsme nechávat na balkoně, který byl ale dost malý, tudíž jsme neměli možnost, kde si posedět či sušit věci z pláže. Dále v pokynech je telefon pro urgentní případy na CK a velvyslaneství v Záhřebu. V sobotu se nám stala nepříjemná věc s cestovním dokladem. Volala jsem pohotovostní číslo a nikdo mi telefon nezvedl a ani nikdy nezavolal zpět. Záhřeb byl od nás vzdálen 2,5 hodin, sama jsem si na internetu našla ještě další 2 konzuláty na území Chorvatska - Split a Rijeka. O těchto místech, myslím dost důležitých, v pokynech na cestu ani zmínka. Myslím, že jsou to dost velké rezervy pro lidi, kteří cestují přes CK, delegát v blízkosti není a ani pomoc na telefonu nefungovala. Jinak se službami paní z CA jsem naprosto spokojená, již podruhé.
Pláž super, moře čisté. Postrádala jsem toalety, pouze u restaucí či hotelů u pláže,
Stravaubytování bez stravy
UbytováníKvalita ubytování odpovídala ceně a uvedené nabídce
Službyvlastní apt
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.