Zsolt Szedlacsek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Byli jsme zde 3x.
Byli jsme zde 3x.
Pláž byla čistá a upravená. Moc jich nebylo.
StravaSnídaně i večeře výborné, i když u večeře býval větší výběr.
UbytováníMáme tu nejhlučnější možnou místnost.
SlužbyOdpovídající
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







