• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Marcec apartments

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 59 133

Poloha

Menší prázdninová vilka obklopená zelení je situována na klidném místě, jen 400 m od centra známého letoviska Medulin a 300 m od pěkné přírodní pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v centru města nebo v 11 km vzdálené, živější Pule (historické památky, restaurace, bary, obchody, sportoviště, tradiční trh). Vzdálenost z Prahy je 920 km.

Vybavení

Moderní, nově zrekonstruovaná vilka nabízí ubytování v nově zrekonstruované dvoupatrové budově obklopené zelení. Klientům je k dispozici úschovna zavazadel, zahrádka s posezením a grilem a parkoviště.

Ubytování

Apartmány mají balkon s venkovním posezením, sociální zařízení (sprcha, WC), TV/SAT, malý kuchyňský kout s el. vařičem, lednicí s malou mrazničkou, kávovarem. V obývacím pokoji je stůl s židlemi nebo jídelní kout. k dispozici je ložní a koupelnové prádlo. Kuchyňský kout v apartmánech a studiích je standardně vybaven pro přípravu a konzumaci pokrmů pro daný počet osob. Doporučujeme vzít s sebou utěrky, prostředek na mytí nádobí, ostrý nůž, otvírák na konzervy, zápalky. APT 2 mají dvoulůžkovou ložnici. APT 4 dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem a rozkládací gauč v obývacím pokoji. Studia pro dvě osoby tvoří jedna místnost ve které je veškeré zařízení. Ubytování je nekuřácké.

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní, moderně vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé ze stylových restaurací či pizzerií v okolí.

Služby

Medulin je rušné letovisko, ve kterém nachází restaurace, bary, cukrárny a kavárny, taverny, terasy s živou hudbou k poslechu i tanci nebo diskotéky. V letovisku lze využít tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovny sportovních potřeb, jízdních kol, člunů nebo šlapadel.

Služby za poplatek

Místní poplatek, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Pěkná, dlouhá oblázková pláž, lemovaná borovicemi s pozvolným vstupem do moře, blankytně modrou vodou a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází 300 m od ubytování (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Zvláštnosti

Poznámka: Nabízí se možnost i kratších pobytů s min. počtem 3 nocí v období do 30.6. a od 25.8.. Možné i jiné nástupní dny než sobota v období do 30.6. a od 25.8.. Nutné ověřit dostupnost a cenu.

<Vlastní>

Výlety:Z výletů do okolí doporučujeme tyto turistické cíle: Opatija (cca 107 km), Rijeka (cca 116 km), Umag (cca 93 km), Pula (cca 10 km), Poreč (cca 65 km), Rovinj – Limský záliv (cca 44 km), ostrov Cres (cca 103 km),přírodní park Učka (cca 99 km), jeskyně Baredin-Nova Vas (cca 68 km), NP Brijunské ostrovy (cca 17 km), Terst – Itálie (cca 132 km), Koper-Slovinsko (cca 111 km), Piran-Slovinsko (cca 103 km), jeskyně Postojna-Slovinsko (cca 167 km).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 11 km
 • Lednička Lednička ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 13 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 14 °C v noci 12 °C

 • Čtvrtek 16 °C v noci 12 °C

 • Pátek 14 °C v noci 11 °C

 • Sobota 12 °C v noci 11 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec