Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Marcec apartments

Chorvatsko-Istrie-Medulin

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 59 133

Poloha

Menší prázdninová vilka obklopená zelení je situována na klidném místě, jen 400 m od centra známého letoviska Medulin a 300 m od pěkné přírodní pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v centru města nebo v 11 km vzdálené, živější Pule (historické památky, restaurace, bary, obchody, sportoviště, tradiční trh). Vzdálenost z Prahy je 920 km.

Vybavení

Moderní, nově zrekonstruovaná vilka nabízí ubytování v nově zrekonstruované dvoupatrové budově obklopené zelení. Klientům je k dispozici úschovna zavazadel, zahrádka s posezením a grilem a parkoviště.

Ubytování

Apartmány mají balkon s venkovním posezením, sociální zařízení (sprcha, WC), TV/SAT, malý kuchyňský kout s el. vařičem, lednicí s malou mrazničkou, kávovarem. V obývacím pokoji je stůl s židlemi nebo jídelní kout. k dispozici je ložní a koupelnové prádlo. Kuchyňský kout v apartmánech a studiích je standardně vybaven pro přípravu a konzumaci pokrmů pro daný počet osob. Doporučujeme vzít s sebou utěrky, prostředek na mytí nádobí, ostrý nůž, otvírák na konzervy, zápalky. APT 2 mají dvoulůžkovou ložnici. APT 4 dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem a rozkládací gauč v obývacím pokoji. Studia pro dvě osoby tvoří jedna místnost ve které je veškeré zařízení. Ubytování je nekuřácké.

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní, moderně vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé ze stylových restaurací či pizzerií v okolí.

Služby

Medulin je rušné letovisko, ve kterém nachází restaurace, bary, cukrárny a kavárny, taverny, terasy s živou hudbou k poslechu i tanci nebo diskotéky. V letovisku lze využít tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovny sportovních potřeb, jízdních kol, člunů nebo šlapadel.

Služby za poplatek

Místní poplatek, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Pěkná, dlouhá oblázková pláž, lemovaná borovicemi s pozvolným vstupem do moře, blankytně modrou vodou a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází 300 m od ubytování (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Zvláštnosti

Poznámka: Nabízí se možnost i kratších pobytů s min. počtem 3 nocí v období do 30.6. a od 25.8.. Možné i jiné nástupní dny než sobota v období do 30.6. a od 25.8.. Nutné ověřit dostupnost a cenu.

<Vlastní>

Výlety:Z výletů do okolí doporučujeme tyto turistické cíle: Opatija (cca 107 km), Rijeka (cca 116 km), Umag (cca 93 km), Pula (cca 10 km), Poreč (cca 65 km), Rovinj – Limský záliv (cca 44 km), ostrov Cres (cca 103 km),přírodní park Učka (cca 99 km), jeskyně Baredin-Nova Vas (cca 68 km), NP Brijunské ostrovy (cca 17 km), Terst – Itálie (cca 132 km), Koper-Slovinsko (cca 111 km), Piran-Slovinsko (cca 103 km), jeskyně Postojna-Slovinsko (cca 167 km).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od centra města 11 km
 • Lednička ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7/5
Invia

Skvělé (3 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,8/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 19. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1386 v Istrie.

Anonym Červenec 2014

Datum pobytu: 27.6. - 6.7.2014

Hodnocení 4,2/5
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Celkové hodnocení

Pobyt hodnotíme spíše kladně.

Ubytování 4,3/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo našim požadavkům, čisto, dostatek prostoru v apartmánu, Domácí příjemní, umožnili uložení zavazadel v den příjezdu a odjezdu. Celkový dojem kazil domácí kutil v sousedství.

Strava
Pobyt byl bez stravy.

Pláž
Spíše s volnějším přístupem. Pásek oblázky i skalky. Celkem čisté. V době našeho pobytu nebyly přeplněné.

Filtrovat recenze

Anonym Červenec 2014

Datum pobytu: 27.6. - 6.7.2014

Hodnocení 4,2/5
Pobyt hodnotíme spíše kladně.
Celkové hodnocení

Pobyt hodnotíme spíše kladně.

Ubytování 4,3/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo našim požadavkům, čisto, dostatek prostoru v apartmánu, Domácí příjemní, umožnili uložení zavazadel v den příjezdu a odjezdu. Celkový dojem kazil domácí kutil v sousedství.

Strava
Pobyt byl bez stravy.

Pláž
Spíše s volnějším přístupem. Pásek oblázky i skalky. Celkem čisté. V době našeho pobytu nebyly přeplněné.

Destinace

Popis

Nádherný Istrijský poloostrov na západě Chorvatka si získal svoje stálé obdivovatele již v dávné minulosti. Jedním z důvodů pro to byla právě poněkud oddělená poloha od zbytku Chorvatska vysokým pohořím Učke. Tak i v minulosti byla tato oblast neustále pod cizí nadvládou, i přesto, že převážnou většinu obyvatel tvořili a stále tvoří Chorvaté. Na druhou stranu tady spolu soužily různé další národnostní skupiny, jako Slované, Románi nebo Germáni. Na nejrůznějších budovách můžete často narazit na symbol benátského lva. Je to proto, že Istrie byla dlouhou dobu pod benátskou nadvládou.

Tyto vlivy z okolních států zde pochopitelně vytvořily specifické kulturní podmínky, ať už v umění, gastronomii, nebo stavitelství. Obecně jsou místní obyvatelé velmi společenští, tolerantní a zvyklí na příchozí turisty z nejrůznějších koutů světa. Istrijská historie je opravdu velmi dlouhá, za první obyvatele jsou považováni Ilyrové a velmi důležitou roli hrála Istrie v antické době, neboť tvořila součást velkého římského impéria. Do Chorvatska byla vlastně integrována až po druhé světové válce.

Jako první zmíníme krásné městečko Rovinja, ve kterém je multikulturní zázemí zřejmě nejvíc patrné. Mohli bychom ho také nazvat městem umělců. V uličce zvané Grisia se shlukují umělci, řezbáři a ostatní řemeslníci, aby turisty upoutali i pobavili svými výtvory. Umění je věnováno i místní muzeum, sdružující umělecké kousky z dílen malířských mistrů od dávných dob až po 20. století. Zkuste také navštívit unikátní muzeum modelů starých lodí Rakousko-uherské monarchie v městečku Novigrad.

Patrně nejznámější kulturní i architektonickou památkou na Istrijském poloostrově je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatím jediný objekt na Istrii, který byl zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojmenován byl podle biskupa Eufrasia a postaven za vlády známého byzantského císaře Justiniána. Nádherná je tato bazilika především zevnitř. Pozornost okamžitě upoutá oltář a krásné oblázkové mozaiky. Ne nadarmo se tento druh kamínkového umění stal symbolem celého města Poreče.

Největším istrijským městem je ovšam Pula s proslulým římským amfiteátrem, šestým největším a zároveň nejzachovanějším na světě. V době své největší slávy dokázal pojmout až 22 000 diváků. Tato mohutná stavba odolala zubu času po více než dva tisíce let. Dnes zde můžete navštívit balet nebo koncert, a rozhodně na vás zdejší prostředí i akustika hluboce zapůsobí. Pula by určitě mohla být nazvána městem historie, neboť se zde nachází jedno z nejdůležitějších muzeí v Chorvatsku - Archeologické muzeum. Pokud budete chtít vyrazit do čerstvé přírody, doporučujeme nádherný a poklidný národní park Brijuni, ve kterém můžete relaxovat a načerpat síly pro poznávání dalších chorvatských zajímavostí. Vyplatí se také zajet se podívat na impozantní maják Porer na mysu Kamenjak.

Pokud jste znalci tvorby Julese Verna, rozhodně si udělejte výlet do hlavního města Istrie - do Pazinu. Právě zde najdete hlubokou Pazinskou propast, která zmíněného spisovatele inspirovala k napsání románu Matyáš Šándorf. Návštěva místního etnografického muzea bude jistě příjemným seznámením s místní lidovou kulturou.
 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od centra města 11 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 19 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 19 °C v noci 15 °C

 • Středa 22 °C v noci 15 °C

 • Čtvrtek 23 °C v noci 16 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec