Arena Grand Kažela Camping Homes
od 13 316 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 316 Kč za os.
od 13 439 Kč za os.
od 7 737 Kč za os.
od 15 284 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 90 hodnocení)
Žaneta Rybářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zájezdu odpovídala možnostem, které městečko, spíše vesnička nabízela. Ubytování pro nás je jen místo, kde přespáváme, jinak každý den cestujeme a poznáváme okolí. Koupat jsme se jezdili také mimo město. Pokud bychom sem přijeli autobusem, tak zde není žádné vyžité, jde o vesnici, ale jinak vše čisté a upravené. Jezdíme autem, ubytování nám v klidné části vyhovuje.
Cena zájezdu odpovídala možnostem, které městečko, spíše vesnička nabízela. Ubytování pro nás je jen místo, kde přespáváme, jinak každý den cestujeme a poznáváme okolí. Koupat jsme se jezdili také mimo město. Pokud bychom sem přijeli autobusem, tak zde není žádné vyžité, jde o vesnici, ale jinak vše čisté a upravené. Jezdíme autem, ubytování nám v klidné části vyhovuje.
Pláž byla asi 5 minut pěšky, my jsme využívali auto a jezdili jsme na nádherné pláže kousek od ubytování, zároveň mimo civilizaci.
StravaMěli jsme bez stravy
UbytováníUbytování bylo čisté, v ceně byly ručníky v koupelně, povlečení, vše čisté s tím jsme se ještě nesetkali. Tím mám myšleno, že se jednalo opravdu o velmi levné ubytování a to, že dovolená byla v září. Většinou jsme se v září setkali s tím, že deky byly špinavé (vozíme si svoje), chybělo nádobí atd..... Zde bylo vše v naprostém pořádku, opravdu velká pochvala, až tedy na asi dost nekvalitní postele, které i při malém otočení vrzali a v noci když lidé spali, tak bylo slyšet ze sousedních pokojů, jak se v noci lidé otáčeli, že postele vržou všude. Ale to je jen taková maličká připomínka
SlužbyRecepce v apartmánech fungovala skvěle, domluvili jsme se česky, super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na to ubytování moc pěkné
Až na to ubytování moc pěkné
Krásná pláž, krásné místo doporučuji
UbytováníŠpatná vybavenost apartmánů, chyběli základní věci v kuch.lince,pokoje nebyli pořádně uklizené,prach a špína.Byli jsme už na více místech ale tohle jsme ještě nezažili.
SlužbyKódy ke dveřím které nám byly zaslány vůbec nefungovaly.Stály jsme po příjezdu dobu u hlavního vchodu a nikdo si nás nevšiml.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Žaneta Rybářová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zájezdu odpovídala možnostem, které městečko, spíše vesnička nabízela. Ubytování pro nás je jen místo, kde přespáváme, jinak každý den cestujeme a poznáváme okolí. Koupat jsme se jezdili také mimo město. Pokud bychom sem přijeli autobusem, tak zde není žádné vyžité, jde o vesnici, ale jinak vše čisté a upravené. Jezdíme autem, ubytování nám v klidné části vyhovuje.
Cena zájezdu odpovídala možnostem, které městečko, spíše vesnička nabízela. Ubytování pro nás je jen místo, kde přespáváme, jinak každý den cestujeme a poznáváme okolí. Koupat jsme se jezdili také mimo město. Pokud bychom sem přijeli autobusem, tak zde není žádné vyžité, jde o vesnici, ale jinak vše čisté a upravené. Jezdíme autem, ubytování nám v klidné části vyhovuje.
Pláž byla asi 5 minut pěšky, my jsme využívali auto a jezdili jsme na nádherné pláže kousek od ubytování, zároveň mimo civilizaci.
StravaMěli jsme bez stravy
UbytováníUbytování bylo čisté, v ceně byly ručníky v koupelně, povlečení, vše čisté s tím jsme se ještě nesetkali. Tím mám myšleno, že se jednalo opravdu o velmi levné ubytování a to, že dovolená byla v září. Většinou jsme se v září setkali s tím, že deky byly špinavé (vozíme si svoje), chybělo nádobí atd..... Zde bylo vše v naprostém pořádku, opravdu velká pochvala, až tedy na asi dost nekvalitní postele, které i při malém otočení vrzali a v noci když lidé spali, tak bylo slyšet ze sousedních pokojů, jak se v noci lidé otáčeli, že postele vržou všude. Ale to je jen taková maličká připomínka
SlužbyRecepce v apartmánech fungovala skvěle, domluvili jsme se česky, super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš E.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vraceli jsme se na toto místo již potřetí a opět jsme byli maximálně spokojeni.
Vraceli jsme se na toto místo již potřetí a opět jsme byli maximálně spokojeni.
Využívali jsme malou plážičku poblíž hlavní pláže, ke které vedla přístupová cesta lesíkem. Voda byla průzračně čistá, moře bylo hodně živé, plné mlžů, ryb, nežahavých medůz, ideální na šnorchlování. Pláž oblázková, plná malých šnečích ulitek, skalnaté výběžky do moře byly zase plné krabů.
UbytováníPokoj v přízemí s vchodem přímo zvenku přes terasu. Terasa byla rozlehlá, se sezením pro 5 osob, ale po přidání židlí zevnitř se nás vešlo pohodlně 7. Zastiňoval ji veliký slunečník. Díky okolním stromům bylo na terase po celý den příjemné klima. V pokoji byla klimatizace, ale při venkovních teplotách kolem třiceti stupňů ji nebylo ani třeba využít. Apartmán se dal zcela zatemnit venkovními dřevěnými žaluziemi. Součástí apartmánu byl sušák na prádlo. Kuchyň byla relativně dobře vybavena. Neměla troubu, rychlovarnou konvici a prkénko, jinak jsme v ní vše potřebné našli.
SlužbyŽádné služby jsme nevyužívali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená moc hezká. Služby cestovní kanceláře a komunikace s ní úplně v pořádku a není co vytknout. Doprava a ochota řidičů na jedničku.
Dovolená moc hezká. Služby cestovní kanceláře a komunikace s ní úplně v pořádku a není co vytknout. Doprava a ochota řidičů na jedničku.
Pláž vzdálená od apartmánu asi 300 metrů, voda krásná, čistá, průzračná, teplá. Na pláži jsou kameny a kamínky, stromy, kdo chce může ležet ve stínu. Na pláži je kavárna a fast food, dá se koupit zmrzlina. Pláž každý den ráno uklízí. Jediné co vytknout, WC za 4 kuna. Co se týká pláže velká spokojenost.
StravaStravu jsme měli vlastní, hodně pomalý sporák.
UbytováníUbytování ve studiu pro 4 osoby. V patře byla manželská postel pro 2 osoby, dole v pokoji pouze úzký rozkládací gauč pro dvě osoby, hodnotím jako nedostačující. Apartmán je po rekonstrukci nový, s klimatizací, čistý, uklizený a prostorný. V průběhu ubytování si pokoj uklízí host sám
SlužbyVelmi ochotný personál, mluví anglicky, ale domluvíte se s nimi i česky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.