• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Sirena

Chorvatsko, Istrie, Novigrad

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 34 359

Poloha

Příjemný prázdninový komplex je situován na velmi atraktivním místě, v borovém lese, asi 1 km od centra malebného letoviska Novigrad, v těsné blízkosti pěkné oblázkové pláže. Nákupní možnosti mají hosté přímo v areálu nebo v nedalekém centru města (obchody, restaurace, tradiční trh, dětská hřiště, sportoviště, střediska vodních sportů). Vzdálenost z Prahy je 790 km. 

Vybavení

Oblíbený prázdninový areál nabízí ubytování v moderních mobilních domcích, rozprostřených v  borovém lese, zajišťujícím příjemný stín. Klientům je k dispozici prostorná recepce s trezory, turistickými informacemi a lobby barem, a la carte restaurace, obchůdek, stánek s ovocem a zeleninou, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), venkovní bazén s dětskou částí a parkoviště. Hosté mohou využívat sportoviště sousedního hotelu Maestral. 

Ubytování

Moderně zařízené vzdušné mobilní domky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, chladnička, rychlovarná konvice), satelitní TV, WiFi připojením (za poplatek), trezorem a krytou terasou. Domky typu 1/4+1 mají dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem (pro 1 osobu), sociální zařízení, kuchyňský kout, trezor a krytou terasu s posezením. Domky typu 1/4+2 mají dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, kuchyňský kout, trezor a krytou terasu s posezením. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi připojení je k dispozici za poplatek. Ubytování je nekuřácké. Hosté hradí na místě vratnou kauci a závěrečný úklid. 

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit v dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé z restaurací v okolí. 

Služby

Živý prázdninový resort si získává své hosty pohodlným ubytováním s možností vlastního vaření, příjemnou pohostinnou atmosférou i polohou v blízkosti pěkné pláže. Pořádá pravidelné animační a sportovní programy pro děti i dospělé. Hosté mohou využívat sportovišť sousedního hotelu Maestral. Pro relaxaci je určen venkovní bazén a opalovací terasa. 

Služby za poplatek

Pobytová taxa, závěrečný úklid, vratná kauce, WiFi připojení, vodní sporty na pláži. 

Pláž

Příjemná, dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a průzračně čistou vodou se nachází 200 m od areálu. Pláže v letovisku byly oceněny prestižní Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu vody. 

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 9 °C v noci 5 °C

 • Teplota vody 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 6 °C v noci 4 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec