Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 717 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 34 359

Poloha

Příjemný prázdninový komplex je situován na velmi atraktivním místě, v borovém lese, asi 1 km od centra malebného letoviska Novigrad, v těsné blízkosti pěkné oblázkové pláže. Nákupní možnosti mají hosté přímo v areálu nebo v nedalekém centru města (obchody, restaurace, tradiční trh, dětská hřiště, sportoviště, střediska vodních sportů). Vzdálenost z Prahy je 790 km. 

Vybavení

Oblíbený prázdninový areál nabízí ubytování v moderních mobilních domcích, rozprostřených v  borovém lese, zajišťujícím příjemný stín. Klientům je k dispozici prostorná recepce s trezory, turistickými informacemi a lobby barem, a la carte restaurace, obchůdek, stánek s ovocem a zeleninou, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), venkovní bazén s dětskou částí a parkoviště. Hosté mohou využívat sportoviště sousedního hotelu Maestral. 

Ubytování

Moderně zařízené vzdušné mobilní domky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, chladnička, rychlovarná konvice), satelitní TV, WiFi připojením (za poplatek), trezorem a krytou terasou. Domky typu 1/4+1 mají dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem (pro 1 osobu), sociální zařízení, kuchyňský kout, trezor a krytou terasu s posezením. Domky typu 1/4+2 mají dvě dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem, sociální zařízení, kuchyňský kout, trezor a krytou terasu s posezením. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi připojení je k dispozici za poplatek. Ubytování je nekuřácké. Hosté hradí na místě vratnou kauci a závěrečný úklid. 

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit v dobře vybavené kuchyňce nebo využít služeb některé z restaurací v okolí. 

Služby

Živý prázdninový resort si získává své hosty pohodlným ubytováním s možností vlastního vaření, příjemnou pohostinnou atmosférou i polohou v blízkosti pěkné pláže. Pořádá pravidelné animační a sportovní programy pro děti i dospělé. Hosté mohou využívat sportovišť sousedního hotelu Maestral. Pro relaxaci je určen venkovní bazén a opalovací terasa. 

Služby za poplatek

Pobytová taxa, závěrečný úklid, vratná kauce, WiFi připojení, vodní sporty na pláži. 

Pláž

Příjemná, dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a průzračně čistou vodou se nachází 200 m od areálu. Pláže v letovisku byly oceněny prestižní Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu vody. 

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 10 m
 • TV ano
 • Lednička ano

Recenze hotelu

Hodnocení 5,0/5
Invia

Fantastické (2 hodnocení)

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1386 v Istrie.

Anonym Srpen 2015

Datum pobytu: 14.8. - 19.8.2015

Hodnocení 5,0/5
Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.
Celkové hodnocení

Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Mobil home čistý, klimatizovaný, s wifi připojením, naprosto bez závad.

Pláž
Pláž čistá, nepřelidněná, s obtížnějším přístupem do vody, ve vodě občas trávy.

Filtrovat recenze

Anonym Srpen 2015

Datum pobytu: 14.8. - 19.8.2015

Hodnocení 5,0/5
Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.
Celkové hodnocení

Velmi kvalitní ubytování se skvělými službami. Čisté a klidné okolí.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Mobil home čistý, klimatizovaný, s wifi připojením, naprosto bez závad.

Pláž
Pláž čistá, nepřelidněná, s obtížnějším přístupem do vody, ve vodě občas trávy.

Destinace

Popis

Nádherný Istrijský poloostrov na západě Chorvatka si získal svoje stálé obdivovatele již v dávné minulosti. Jedním z důvodů pro to byla právě poněkud oddělená poloha od zbytku Chorvatska vysokým pohořím Učke. Tak i v minulosti byla tato oblast neustále pod cizí nadvládou, i přesto, že převážnou většinu obyvatel tvořili a stále tvoří Chorvaté. Na druhou stranu tady spolu soužily různé další národnostní skupiny, jako Slované, Románi nebo Germáni. Na nejrůznějších budovách můžete často narazit na symbol benátského lva. Je to proto, že Istrie byla dlouhou dobu pod benátskou nadvládou.

Tyto vlivy z okolních států zde pochopitelně vytvořily specifické kulturní podmínky, ať už v umění, gastronomii, nebo stavitelství. Obecně jsou místní obyvatelé velmi společenští, tolerantní a zvyklí na příchozí turisty z nejrůznějších koutů světa. Istrijská historie je opravdu velmi dlouhá, za první obyvatele jsou považováni Ilyrové a velmi důležitou roli hrála Istrie v antické době, neboť tvořila součást velkého římského impéria. Do Chorvatska byla vlastně integrována až po druhé světové válce.

Jako první zmíníme krásné městečko Rovinja, ve kterém je multikulturní zázemí zřejmě nejvíc patrné. Mohli bychom ho také nazvat městem umělců. V uličce zvané Grisia se shlukují umělci, řezbáři a ostatní řemeslníci, aby turisty upoutali i pobavili svými výtvory. Umění je věnováno i místní muzeum, sdružující umělecké kousky z dílen malířských mistrů od dávných dob až po 20. století. Zkuste také navštívit unikátní muzeum modelů starých lodí Rakousko-uherské monarchie v městečku Novigrad.

Patrně nejznámější kulturní i architektonickou památkou na Istrijském poloostrově je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatím jediný objekt na Istrii, který byl zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojmenován byl podle biskupa Eufrasia a postaven za vlády známého byzantského císaře Justiniána. Nádherná je tato bazilika především zevnitř. Pozornost okamžitě upoutá oltář a krásné oblázkové mozaiky. Ne nadarmo se tento druh kamínkového umění stal symbolem celého města Poreče.

Největším istrijským městem je ovšam Pula s proslulým římským amfiteátrem, šestým největším a zároveň nejzachovanějším na světě. V době své největší slávy dokázal pojmout až 22 000 diváků. Tato mohutná stavba odolala zubu času po více než dva tisíce let. Dnes zde můžete navštívit balet nebo koncert, a rozhodně na vás zdejší prostředí i akustika hluboce zapůsobí. Pula by určitě mohla být nazvána městem historie, neboť se zde nachází jedno z nejdůležitějších muzeí v Chorvatsku - Archeologické muzeum. Pokud budete chtít vyrazit do čerstvé přírody, doporučujeme nádherný a poklidný národní park Brijuni, ve kterém můžete relaxovat a načerpat síly pro poznávání dalších chorvatských zajímavostí. Vyplatí se také zajet se podívat na impozantní maják Porer na mysu Kamenjak.

Pokud jste znalci tvorby Julese Verna, rozhodně si udělejte výlet do hlavního města Istrie - do Pazinu. Právě zde najdete hlubokou Pazinskou propast, která zmíněného spisovatele inspirovala k napsání románu Matyáš Šándorf. Návštěva místního etnografického muzea bude jistě příjemným seznámením s místní lidovou kulturou.
 • Vzdálenost od pláže 10 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 15 °C

 • Sobota 14 °C v noci 12 °C

 • Neděle 17 °C v noci 12 °C

 • Pondělí 15 °C v noci 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec