Amarin Resort Hodnocení: 4/5
od 2 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 970 Kč za os.
od 2 198 Kč za os.
od 2 390 Kč za os.
od 2 960 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Alena Pocová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
TOP dovolená, velmi vhodné pro děti, odpočinula jsem si
TOP dovolená, velmi vhodné pro děti, odpočinula jsem si
strava TOP kvalita, čistota všech prostor, a především vstřícnost zaměstnanců ve všech částí hotelu, a zaměstnanci dětského centra, obsluha bazénu, při vichřici a po vichřici profesionální jednání
Ubytovánívyhovující pokoje se sociálním zázemím, kde hotel má prostory pro aktivní odpočinek pro dospělé a děti
Službycelkový dojem doufám, že se vrátíme děkujeme
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miluše C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Poreči patří jedna k nejlepším , které jsme měli od CK. Služby v hotelu byly výborné, jídlo pestré , kvalitní, každý si musel vybrat. Ubytování jsme dle fotografií na internetu čekali lepší, bohužel jsme byli ubytováni v přízemí a týden koukali do keřů. Písečná pláž je velice malá, převládají betonová plata, takže na pláži je
hodně dětí. Jinak hodnotím tuto dovolenou velice kladně. Pokud nebude tento pobyt výrazně zdražen, rádi se sem
vrátíme.
Dovolená v Poreči patří jedna k nejlepším , které jsme měli od CK. Služby v hotelu byly výborné, jídlo pestré , kvalitní, každý si musel vybrat. Ubytování jsme dle fotografií na internetu čekali lepší, bohužel jsme byli ubytováni v přízemí a týden koukali do keřů. Písečná pláž je velice malá, převládají betonová plata, takže na pláži je
hodně dětí. Jinak hodnotím tuto dovolenou velice kladně. Pokud nebude tento pobyt výrazně zdražen, rádi se sem
vrátíme.
Navštěvovali jsme písčitou pláž, která je bohužel pro tolik hotelů a dětí nedostačující. Převážně tu jsou rodiče s dětmi. Další pláž je oblázková, ale bohužel špatný přístup do vody, pak betonová plata, do vody vstup po žebříkách nebo schodech.
StravaStrava výborná, dostatek ovoce, zeleniny a dalších dobrot, každý si musí vybrat, z hotelů které jsme navštívili v Chorvatsku - nejlepší.
UbytováníUbytování odpovídá hotelu ***, kdo má pokoje ve vyšších patrech , tak výborné.
SlužbySlužby v hotelu na dobré úrovni, každý den na pokojích uklizeno, personál vstřícný a milý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Miluše C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Poreči patří jedna k nejlepším , které jsme měli od CK. Služby v hotelu byly výborné, jídlo pestré , kvalitní, každý si musel vybrat. Ubytování jsme dle fotografií na internetu čekali lepší, bohužel jsme byli ubytováni v přízemí a týden koukali do keřů. Písečná pláž je velice malá, převládají betonová plata, takže na pláži je
hodně dětí. Jinak hodnotím tuto dovolenou velice kladně. Pokud nebude tento pobyt výrazně zdražen, rádi se sem
vrátíme.
Dovolená v Poreči patří jedna k nejlepším , které jsme měli od CK. Služby v hotelu byly výborné, jídlo pestré , kvalitní, každý si musel vybrat. Ubytování jsme dle fotografií na internetu čekali lepší, bohužel jsme byli ubytováni v přízemí a týden koukali do keřů. Písečná pláž je velice malá, převládají betonová plata, takže na pláži je
hodně dětí. Jinak hodnotím tuto dovolenou velice kladně. Pokud nebude tento pobyt výrazně zdražen, rádi se sem
vrátíme.
Navštěvovali jsme písčitou pláž, která je bohužel pro tolik hotelů a dětí nedostačující. Převážně tu jsou rodiče s dětmi. Další pláž je oblázková, ale bohužel špatný přístup do vody, pak betonová plata, do vody vstup po žebříkách nebo schodech.
StravaStrava výborná, dostatek ovoce, zeleniny a dalších dobrot, každý si musí vybrat, z hotelů které jsme navštívili v Chorvatsku - nejlepší.
UbytováníUbytování odpovídá hotelu ***, kdo má pokoje ve vyšších patrech , tak výborné.
SlužbySlužby v hotelu na dobré úrovni, každý den na pokojích uklizeno, personál vstřícný a milý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Alena Pocová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
TOP dovolená, velmi vhodné pro děti, odpočinula jsem si
TOP dovolená, velmi vhodné pro děti, odpočinula jsem si
strava TOP kvalita, čistota všech prostor, a především vstřícnost zaměstnanců ve všech částí hotelu, a zaměstnanci dětského centra, obsluha bazénu, při vichřici a po vichřici profesionální jednání
Ubytovánívyhovující pokoje se sociálním zázemím, kde hotel má prostory pro aktivní odpočinek pro dospělé a děti
Službycelkový dojem doufám, že se vrátíme děkujeme
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blízko na pláž, vstup po žebříku, oblázková pláž sice cca 10mim, ale špatný přístup do vody. Do Poreče vláčkem za cca 8min(10kn/os), nebo na kole. U hotelu není ta klasická promenáda jen pár obchůdků a stánků, restaurací. Spíš lepší do Poreče, tam to žije.
Blízko na pláž, vstup po žebříku, oblázková pláž sice cca 10mim, ale špatný přístup do vody. Do Poreče vláčkem za cca 8min(10kn/os), nebo na kole. U hotelu není ta klasická promenáda jen pár obchůdků a stánků, restaurací. Spíš lepší do Poreče, tam to žije.
Blízko na pláž, vstup po žebříku, oblázková pláž sice cca 10mim, ale špatný přístup do vody. Čistota vody jak kde, místy se u betonového mola drží mořská tráva. My si půjčovali šlapadlo se skluzavkou (80kn/hod). My se chodili spíš koupat ráno a později odpo, lidí nebylo moc.
StravaJe to velký resort, hlavně na večeři je teda hukot, je to velká jídelna. Mají terasu, tam je větší klid. Měli jsme plnou penzi, k obědu i večeři bylo nealko, pivo a víno volně k čepování.
Jídlo je jak kdy, je velký výběr, mají dobrou pizzu, těstoviny, saláty. Snídaně kontinentální, možnost bezlepkového a vegetariánského stravování.
Ubytování standardní, chtěli jsme 2 propojené pokoje (2dosp. + 2děti), jeden pokoj s manželskou postelí, druhý s oddělenými lůžky. Po příjezdu jsme měli 2 propojené pokoje, ale nebyly oddělené postele v jednom z pokojů. Daly se odsunout a oddělit, takže bez problémů. Jinak čisto, sice by to chtělo víckrát vytřít koupelnu (máme dlouhé vlasy na bílých kachličkách je to dost vidět). Pokoje sice s balkonkem, ale spíše menší - odpovídá 3*. Měli jsme pokoj otočený na západ, ale v pokoji byla klima.
SlužbyVelký resort, každý večer se něco děje, přes den se cvičí třeba 2xaquaaerobic v bazénu, promítání večer na velké plátno, dětská diskotéka. Dají se půjčit kola (fajn při cestě do Poreče).
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...