Arena Grand Kažela Camping Homes
od 13 316 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 316 Kč za os.
od 13 439 Kč za os.
od 7 737 Kč za os.
od 15 284 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Josef Nedoma
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Pláž je pěkná, ale malá. Dál po pobřeží je spousty hezkých míst na opalování a koupání. Akorát se musí počítat s horším vstupem do vody, ale to je na Istrii běžné. Voda je zde čistá a prostředí překrásné. Je zde možné strávit pěknou a klidnou dovolenou.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže nebyl žádný problém.
UbytováníUbytování bylo skromné, po vymytí kuchyňské linky a nádobí se to dalo.
V lednici u mrazáčku chyběly dvířka, takže lednice běžela celou dobu.
Dům se zahradou je pěkný, kolem je čisto, paní domácí je hodná a milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nikola M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo hodnotím našu dovolenku na výbornú. Vyskytlo sa pár drobností v rámci ubytovania ktoré nás nemilo prekvapili, ale nenechali sme si tým dovolenku pokaziť. Najviac nás len zamrzel fakt že v popise ubytovania bolo zahrnuté parkovisko, no parkovať sa dalo len pred vilou čo bolo miesto len pre tri autá. Na pár krokov odtiaľ bolo síce ďalších pár miest na parkovanie ale tie boli využívané i obyvateľmi ďalších apartmánových domov, takže keď sme sa vrátili z večerného výletu do Puli len sme tŕpli aby sme nejaké to miesto ešte našli. A potom to už boli len drobnosti ako napr. že pri sprchovaní nám voda striekala všade možne,tak by neuškodilo keby tú hlavicu už vymenili, alebo sme mali mať dvojlôžko, napokon tam boli dve oddelené lôžka- nieje problém ich spojiť samozrejme ale keď sú ohradené vysokým dreveným rámom, nieje to bohviečo, no a izby síce boli upratané ale na balkón sa nejak pozabudlo, stôl,stoličky podlaha samá špina. Okrem tohto bolo všetko úžasné- pláže kamenisté ale krásne, vyrieši to kúpa karimatky a topánok do vody, nádherná priezračná voda,prekrásna oblasť, odporúčam výlet do Kamenjaku či Banjole a samozrejme do Puli. Asi toľko z mojej strany =)
Celkovo hodnotím našu dovolenku na výbornú. Vyskytlo sa pár drobností v rámci ubytovania ktoré nás nemilo prekvapili, ale nenechali sme si tým dovolenku pokaziť. Najviac nás len zamrzel fakt že v popise ubytovania bolo zahrnuté parkovisko, no parkovať sa dalo len pred vilou čo bolo miesto len pre tri autá. Na pár krokov odtiaľ bolo síce ďalších pár miest na parkovanie ale tie boli využívané i obyvateľmi ďalších apartmánových domov, takže keď sme sa vrátili z večerného výletu do Puli len sme tŕpli aby sme nejaké to miesto ešte našli. A potom to už boli len drobnosti ako napr. že pri sprchovaní nám voda striekala všade možne,tak by neuškodilo keby tú hlavicu už vymenili, alebo sme mali mať dvojlôžko, napokon tam boli dve oddelené lôžka- nieje problém ich spojiť samozrejme ale keď sú ohradené vysokým dreveným rámom, nieje to bohviečo, no a izby síce boli upratané ale na balkón sa nejak pozabudlo, stôl,stoličky podlaha samá špina. Okrem tohto bolo všetko úžasné- pláže kamenisté ale krásne, vyrieši to kúpa karimatky a topánok do vody, nádherná priezračná voda,prekrásna oblasť, odporúčam výlet do Kamenjaku či Banjole a samozrejme do Puli. Asi toľko z mojej strany =)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Josef Nedoma
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Pláž je pěkná, ale malá. Dál po pobřeží je spousty hezkých míst na opalování a koupání. Akorát se musí počítat s horším vstupem do vody, ale to je na Istrii běžné. Voda je zde čistá a prostředí překrásné. Je zde možné strávit pěknou a klidnou dovolenou.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže nebyl žádný problém.
UbytováníUbytování bylo skromné, po vymytí kuchyňské linky a nádobí se to dalo.
V lednici u mrazáčku chyběly dvířka, takže lednice běžela celou dobu.
Dům se zahradou je pěkný, kolem je čisto, paní domácí je hodná a milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme vybírali asi měsíc před odjezdem, takže už nebyl moc velký výběr. Nakonec jsme tedy jeli úplně někam jinam, než jsme původně chtěli, protože už nebylo v námi vybraných destinacích a hotelech volno. Každopádně, i přes toto počáteční rozladění, byla dovolená fajn, ale asi je to hodně o tom, jak je člověk náročný a jaké si to nakonec udělá sám.
Dovolenou jsme vybírali asi měsíc před odjezdem, takže už nebyl moc velký výběr. Nakonec jsme tedy jeli úplně někam jinam, než jsme původně chtěli, protože už nebylo v námi vybraných destinacích a hotelech volno. Každopádně, i přes toto počáteční rozladění, byla dovolená fajn, ale asi je to hodně o tom, jak je člověk náročný a jaké si to nakonec udělá sám.
hlavní pláž v oblasti Pješčala Uvala je dost maličká, takže neustále plná lidí. Kolem je spousta skalnatých útesů, kde nakonec lze "zaparkovat" s dekou, ale přístup do moře je přes opravdu ostré skaliska. Pro děti dost nebezpečné, jsou věčně omlácené a odřené. bez bot do vody se neobejdete a počítejte s tím, že budou dost po dovolené dost orvané. Kolem pláže jeden stánek s občerstvením a restaurace, kde ale dobře vařili i za rozumné ceny.
Jinak jsme v celé vesnici našli jeden malý obchod a jednu pekárnu, která byla téměř pořád prázdná. U pláže byl ještě stánek, kde prodávali plavky, brýle, boty do vody, nafukovací lehátka atd, ale za neskutečně vysoké ceny. Myslím, že byl fakt v celé Pješčale jediný, tak měl na všem super přirážku. Celou vesničku projdete první večer a pak už není kam moc jít. Ale je to kousíček od Puly, takže na výlet tam super.
vlastní. Vybavení kuchyňky dostačující, ale doporučuji vzít si vlastní ostrý nůž a jestli chcete otevřít nějakou konzervu, tak i otvírák :-)
Ubytováníubytování odpovídalo popisu. "Paní domácí" byla moc milá, hezky nás přivítala, v apartmánu bylo uklizeno, čisto, připraveny ručníky. příjemným překvapením byla velikost apartmánu. Opravdu jsme měli velkou kuchyňku s jídelním stolem a velkou postelí a ještě jednu místnost, kde byly tři postele. Jen místo povlečení používají jen prostěradla, takže deku nebylo do čeho povléknout. Což však vzhledem k horkým nocím ani nebylo potřeba a nakonec jsme spali jen pod tím prostěradlem.
Službyžádné další služby nenabízeli
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nikola M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo hodnotím našu dovolenku na výbornú. Vyskytlo sa pár drobností v rámci ubytovania ktoré nás nemilo prekvapili, ale nenechali sme si tým dovolenku pokaziť. Najviac nás len zamrzel fakt že v popise ubytovania bolo zahrnuté parkovisko, no parkovať sa dalo len pred vilou čo bolo miesto len pre tri autá. Na pár krokov odtiaľ bolo síce ďalších pár miest na parkovanie ale tie boli využívané i obyvateľmi ďalších apartmánových domov, takže keď sme sa vrátili z večerného výletu do Puli len sme tŕpli aby sme nejaké to miesto ešte našli. A potom to už boli len drobnosti ako napr. že pri sprchovaní nám voda striekala všade možne,tak by neuškodilo keby tú hlavicu už vymenili, alebo sme mali mať dvojlôžko, napokon tam boli dve oddelené lôžka- nieje problém ich spojiť samozrejme ale keď sú ohradené vysokým dreveným rámom, nieje to bohviečo, no a izby síce boli upratané ale na balkón sa nejak pozabudlo, stôl,stoličky podlaha samá špina. Okrem tohto bolo všetko úžasné- pláže kamenisté ale krásne, vyrieši to kúpa karimatky a topánok do vody, nádherná priezračná voda,prekrásna oblasť, odporúčam výlet do Kamenjaku či Banjole a samozrejme do Puli. Asi toľko z mojej strany =)
Celkovo hodnotím našu dovolenku na výbornú. Vyskytlo sa pár drobností v rámci ubytovania ktoré nás nemilo prekvapili, ale nenechali sme si tým dovolenku pokaziť. Najviac nás len zamrzel fakt že v popise ubytovania bolo zahrnuté parkovisko, no parkovať sa dalo len pred vilou čo bolo miesto len pre tri autá. Na pár krokov odtiaľ bolo síce ďalších pár miest na parkovanie ale tie boli využívané i obyvateľmi ďalších apartmánových domov, takže keď sme sa vrátili z večerného výletu do Puli len sme tŕpli aby sme nejaké to miesto ešte našli. A potom to už boli len drobnosti ako napr. že pri sprchovaní nám voda striekala všade možne,tak by neuškodilo keby tú hlavicu už vymenili, alebo sme mali mať dvojlôžko, napokon tam boli dve oddelené lôžka- nieje problém ich spojiť samozrejme ale keď sú ohradené vysokým dreveným rámom, nieje to bohviečo, no a izby síce boli upratané ale na balkón sa nejak pozabudlo, stôl,stoličky podlaha samá špina. Okrem tohto bolo všetko úžasné- pláže kamenisté ale krásne, vyrieši to kúpa karimatky a topánok do vody, nádherná priezračná voda,prekrásna oblasť, odporúčam výlet do Kamenjaku či Banjole a samozrejme do Puli. Asi toľko z mojej strany =)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.