Amarin Resort Hodnocení: 4/5
od 2 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 970 Kč za os.
od 2 198 Kč za os.
od 2 390 Kč za os.
od 2 960 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
K moři to bylo trochu dál, ale to vůbec nevadilo. Moře krásné průhledné, ale bez bot do vody by se do vody nedalo jít.
UbytováníMajitelka objektu velice milá paní, v domku, čisto a vybavení taky dostačující.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Pláž s pozvolným vstupem poblíž (jak je psáno v popisu) také nebyla, jednalo se o skalnatý vstup s žebříky. Na pláž jsme museli jezdit 4 km autem do Zelene laguny.
UbytováníPo přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení:
- dle popisu zájezdu mělo být v objektu WIFI, což jsme z pracovních důvodů potřebovali, žádné WIFI ale v objektu není
- objekt měl splňovat parametry tří hvězdičkového ubytovaní, ale byly jsme ubytování v jakémsi "přístavku" (z popisu zájezdu toto není zřejmé, "přístavek" je dokonce zakryt palmou),
- vybavení pokojů bylo částečně problematické - spíše působilo jako pokoj po babičce (zásuvka jen v kuchyni a v ložnici - v koupelně máte smolíka, stará TV ve velikosti asi 10". V pokoji mělo být rádio a SAT TV - nic z toho nebylo k dispozici. Staré vybavení koupelny s kalíšky, na kterých je napsáno "Made in West Germany" mluví za vše.... V popisu zájezdu je psán např. fén, který nejen že tam nebyl, ale nebyla tam ani zásuvka pro fén nebo holící strojek.
- posezení v zahrádce také není pravda - sedět "venku" se dalo v jakémsi "předvchodu" .
Vše by jsme chápali, kdyby toto ubytování mělo jednu hvězdičku a bylo za polovinu... Považujeme vámi uváděný popis a fotografie zájezdu za směsici polopravd a zavádějících informací (neradi by jsme používali přímo slov "lež" a pod., protože věříme, že se jedná o nedorozumění a zřejmě jste na místě vůbec nebyli).
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Alena K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
K moři to bylo trochu dál, ale to vůbec nevadilo. Moře krásné průhledné, ale bez bot do vody by se do vody nedalo jít.
UbytováníMajitelka objektu velice milá paní, v domku, čisto a vybavení taky dostačující.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Pláž s pozvolným vstupem poblíž (jak je psáno v popisu) také nebyla, jednalo se o skalnatý vstup s žebříky. Na pláž jsme museli jezdit 4 km autem do Zelene laguny.
UbytováníPo přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení:
- dle popisu zájezdu mělo být v objektu WIFI, což jsme z pracovních důvodů potřebovali, žádné WIFI ale v objektu není
- objekt měl splňovat parametry tří hvězdičkového ubytovaní, ale byly jsme ubytování v jakémsi "přístavku" (z popisu zájezdu toto není zřejmé, "přístavek" je dokonce zakryt palmou),
- vybavení pokojů bylo částečně problematické - spíše působilo jako pokoj po babičce (zásuvka jen v kuchyni a v ložnici - v koupelně máte smolíka, stará TV ve velikosti asi 10". V pokoji mělo být rádio a SAT TV - nic z toho nebylo k dispozici. Staré vybavení koupelny s kalíšky, na kterých je napsáno "Made in West Germany" mluví za vše.... V popisu zájezdu je psán např. fén, který nejen že tam nebyl, ale nebyla tam ani zásuvka pro fén nebo holící strojek.
- posezení v zahrádce také není pravda - sedět "venku" se dalo v jakémsi "předvchodu" .
Vše by jsme chápali, kdyby toto ubytování mělo jednu hvězdičku a bylo za polovinu... Považujeme vámi uváděný popis a fotografie zájezdu za směsici polopravd a zavádějících informací (neradi by jsme používali přímo slov "lež" a pod., protože věříme, že se jedná o nedorozumění a zřejmě jste na místě vůbec nebyli).
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.