Ola (Seget Donji)
od 4 102 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 102 Kč za os.
od 8 049 Kč za os.
od 12 431 Kč za os.
od 7 409 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Karina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.
Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.
V okolí je několik oblázkových pláží, nejbližší je 50 m od hotelu. Pláže jsou čisté, výhledy krásné, ale je lepší jít na pláž v dřívějších hodinách - později tam může být málo místa.
StravaJídlo bylo dobré, ale mám dojem, že míra dochucení pokrmů závisela na tom, kdo pokrm připravoval - některá jídla byla jalová, některá přesolená.
UbytováníProstorný pokoj, velká postel, lednice na pokoji, což je velké plus, balkon s výhledem na moře, klimatizace. Celkově jsem byl s pokojem velmi spokojen.
SlužbyDoplňkové služby nabízené hotelem jsem nevyužil.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Karina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.
Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.
V okolí je několik oblázkových pláží, nejbližší je 50 m od hotelu. Pláže jsou čisté, výhledy krásné, ale je lepší jít na pláž v dřívějších hodinách - později tam může být málo místa.
StravaJídlo bylo dobré, ale mám dojem, že míra dochucení pokrmů závisela na tom, kdo pokrm připravoval - některá jídla byla jalová, některá přesolená.
UbytováníProstorný pokoj, velká postel, lednice na pokoji, což je velké plus, balkon s výhledem na moře, klimatizace. Celkově jsem byl s pokojem velmi spokojen.
SlužbyDoplňkové služby nabízené hotelem jsem nevyužil.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.