Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Ruletka 2* (Makarska)

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Makarska

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Karina K.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.

Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

V okolí je několik oblázkových pláží, nejbližší je 50 m od hotelu. Pláže jsou čisté, výhledy krásné, ale je lepší jít na pláž v dřívějších hodinách - později tam může být málo místa.

Strava

Jídlo bylo dobré, ale mám dojem, že míra dochucení pokrmů závisela na tom, kdo pokrm připravoval - některá jídla byla jalová, některá přesolená.

Ubytování

Prostorný pokoj, velká postel, lednice na pokoji, což je velké plus, balkon s výhledem na moře, klimatizace. Celkově jsem byl s pokojem velmi spokojen.

Služby

Doplňkové služby nabízené hotelem jsem nevyužil.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Karina K.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.

Bohužel organizace lže - na cestě z Polska do Chorvatska se porouchal autobus (v ČR; chápu, že to není chyba řidičů ALE) řidiči neodpovídali na otázky co dál; čekali jsme přes 3 hodiny ve 38 stupních na nového trenéra; Nedostali jsme ani jídlo / pití jako kompenzaci. Samotný autobus nebyl nejnovější, místa bylo velmi málo. Zastávky byly zpočátku každých 30-60 minut, později každé 3-4 hodiny. V samotném Chorvatsku byl problém se vstupem a výstupem z úzkých uliček, což také ztratilo spoustu času - zatímco někteří cestující byli vysazeni na zastávce - museli si najít vlastní hotel. Velkým mínusem byl také nedostatek polského obyvatele na místě, což znamenalo, že jsme si vše museli zjišťovat a organizovat sami (na místě se naštěstí nic špatného nestalo, ale pocit bezpečí v takové situaci byl otřesený). Samotný pobyt v hotelu, jídlo hodnotím na 4/5, výhledy krásné, ale byla to moje poslední cesta autokarem a s cestovní kanceláří.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

V okolí je několik oblázkových pláží, nejbližší je 50 m od hotelu. Pláže jsou čisté, výhledy krásné, ale je lepší jít na pláž v dřívějších hodinách - později tam může být málo místa.

Strava

Jídlo bylo dobré, ale mám dojem, že míra dochucení pokrmů závisela na tom, kdo pokrm připravoval - některá jídla byla jalová, některá přesolená.

Ubytování

Prostorný pokoj, velká postel, lednice na pokoji, což je velké plus, balkon s výhledem na moře, klimatizace. Celkově jsem byl s pokojem velmi spokojen.

Služby

Doplňkové služby nabízené hotelem jsem nevyužil.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250