Zdeněk Maťátko
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ubytování v moc hezkém kempu, čistota, pořádek, málo lidí, takže klid, nádherné moře
ubytování v moc hezkém kempu, čistota, pořádek, málo lidí, takže klid, nádherné moře
pláž byla krásná, čistá a určitě nebyl problém s tím vybrat si místo na sluníčku nebo ve stínu a hlavně byla od našeho ubytování opravdu kousek
Stravastravu jsme měli vlastní
Ubytovánímobilhome - čistý, na pěkném místě, jediným nedostatkem byl plynový kotel, který několikrát za den zhasínal, ale díky tomu, že nás na to paní delegátka upozornila hned při příjezdu a poučila co musíme udělat, aby fungoval, tak jsme to zvládli a teplá voda nakonec vždy tekla
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






