Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Apartmány Laris

Chorvatsko, Omiš

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Libor Vágner

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže.....Pláží je v Pisaku více,hlavní pláž je uprostřed vesnice,je větší než ostatní takže více lidí.My jsme chodili na menší pláž asi 200 m od apartmánu.Ke všem plážím se musí chodit po schodech(cca asi 100)ale jde o zvyk.Pláže klasika oblázkové,spíš menší kamínky,pláže čisté.

Strava

Strava vlastní,vařila manželka takže jídlo bylo vynikající:-))

Ubytování

Ubytování bylo v pořádku.Apartmán se skládal ze dvou pokojů na spaní,z jedné kuchyně kde byla k dispozici i televize a jedna mísnost jako sociální zařízení(wc+sprchový kout).Pokoje čisté,výhled na moře z balkonu,kuchyně standartně vybavena i s lednicí a mrazákem.Za příplatek klimatizace a wifi.Jediný nedostak bylo parkování.Na jednom malém dvorečku se při obsazenosti dvou apartmánů musí vtěsnat 6 aut,takže když chcete jet na výlet,musíte předem nahlásit v kolik hodin aby majitelka dohodla přeparkování aut.Jo a ještě jeden nedostatek,konzum a restaurace je od apartmánu asi 600 m takže s nákupem se pěkně projdete:-)))

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Libor Vágner

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Dovolená proběhla k naší spokojenosti až na nekonečné kolony při cestě tam i zpátky.Pátek a sobota jsou asi nejhorší dny pro cestování do Chorvatska i z něj:-)

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže.....Pláží je v Pisaku více,hlavní pláž je uprostřed vesnice,je větší než ostatní takže více lidí.My jsme chodili na menší pláž asi 200 m od apartmánu.Ke všem plážím se musí chodit po schodech(cca asi 100)ale jde o zvyk.Pláže klasika oblázkové,spíš menší kamínky,pláže čisté.

Strava

Strava vlastní,vařila manželka takže jídlo bylo vynikající:-))

Ubytování

Ubytování bylo v pořádku.Apartmán se skládal ze dvou pokojů na spaní,z jedné kuchyně kde byla k dispozici i televize a jedna mísnost jako sociální zařízení(wc+sprchový kout).Pokoje čisté,výhled na moře z balkonu,kuchyně standartně vybavena i s lednicí a mrazákem.Za příplatek klimatizace a wifi.Jediný nedostak bylo parkování.Na jednom malém dvorečku se při obsazenosti dvou apartmánů musí vtěsnat 6 aut,takže když chcete jet na výlet,musíte předem nahlásit v kolik hodin aby majitelka dohodla přeparkování aut.Jo a ještě jeden nedostatek,konzum a restaurace je od apartmánu asi 600 m takže s nákupem se pěkně projdete:-)))

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250