Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Penzion Begič

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Omiš

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 70 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 2.5 km
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Lenka Brhlíková

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.

Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Filtrovat recenze

Lenka Brhlíková

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.

Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...