Brzet Hodnocení: 3/5
od 2 382 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 382 Kč za os.
od 8 200 Kč za os.
od 4 900 Kč za os.
od 5 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Lenka Brhlíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Filtrovat recenze
Lenka Brhlíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Hotel je skutocne blízko plaze.stačí prejsť cez frekventovanú hlavnú cestu po ktorej jazdia auta, skutre, motorky a aj kamióny. Personál v hoteli je veľmi prijwmny, všetko radi vysvetlia a doporucia. Izby nezodpovedajú fotkam v katalógu. Zariadenie je staré, pruzinove prelezane matrace a v manželskej posteli je v strede diera do ktorej človek neustále padal a rano sa budil s modrinou na boku tela. Kúpeľňa je malička ( taká mala, že sa súčasné dá sedieť na wc a oplaxhovat si tvár v umyvadle. Kúpeľňa bola skrátka mala . Izba na nás celkovo pôsobila internatnym dojmov. Inak je penzión pekný. Strava bola dobra, na veceru bývalá vždy sackova polievka, zeleninovy šalát a fajne masko s prílohou. Penzión neodporúčam lydom, ktorý nemajú radi hluk, nakoľko sa na večne jazdiace auta po ceste veľmi ťažko ( ak vôbec) dá zvyknúť. Pláže sú pekné. Vstup do mora je skoro všade selfovy. Do omisu je to z duce cca 20 minút peší.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...