Green Valley (Jezerce)
od 12 653 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 653 Kč za os.
od 6 519 Kč za os.
od 8 476 Kč za os.
od 8 133 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Edita H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Na pláž se chodilo cestičkou a po schůdcích celkem cca 150 m. Nebylo zde příliš mnoho lidí. Pláž byla kamínková, byla zde betonová mola - dalo se z nich i skákat do vody. Hned u pláže byl "kiosek" a příjemné stinné posezení (pivo, káva, zmrzka...). Pláž i voda byly krásně čisté.
UbytováníOdpovídal ceně, byl to spíše průměr. Pár vylepšení by to chtělo, ale jinak spokojenost. Bylo zde čisto, dostali jsme ručníky, utěrky, kuchyňka byla vybavená, klimatizace za příplatek. Jinak zde bylo příjemně, pani domácí byla milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Romana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na tu absolutně nevhodnou pláž pro malé děti pěkné.
Až na tu absolutně nevhodnou pláž pro malé děti pěkné.
Bylo nám řečeno, že pláž je vhodná pro malé děti, ale nebyla to vůbec pravda. Velké kameny a hned hloubka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Na pláž se chodí po kamenitých schodech, cca 150-200 m. Pláž je kamenitá, takže doporučuji boty do vody, kamínky do noh nepříjemně píchají :D Moře čisté, balvany ve vodě tomu dávají "šmrnc" :D
StravaUbytování jsme měli bez stravy, tudíž jsme si vařili sami na pokoji. Malá kuchyňka je postačující, nádobí bohatě stačí k uvaření jakéhokoliv jídla.
UbytováníPokoj byl malý, útulný. Malá kuchyňka, jídelní stůl, postel, koupelna. Pokoj nám na přespání stačil, jinak jsme byli u vody, nebo na výletech.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Edita H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Na pláž se chodilo cestičkou a po schůdcích celkem cca 150 m. Nebylo zde příliš mnoho lidí. Pláž byla kamínková, byla zde betonová mola - dalo se z nich i skákat do vody. Hned u pláže byl "kiosek" a příjemné stinné posezení (pivo, káva, zmrzka...). Pláž i voda byly krásně čisté.
UbytováníOdpovídal ceně, byl to spíše průměr. Pár vylepšení by to chtělo, ale jinak spokojenost. Bylo zde čisto, dostali jsme ručníky, utěrky, kuchyňka byla vybavená, klimatizace za příplatek. Jinak zde bylo příjemně, pani domácí byla milá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Romana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na tu absolutně nevhodnou pláž pro malé děti pěkné.
Až na tu absolutně nevhodnou pláž pro malé děti pěkné.
Bylo nám řečeno, že pláž je vhodná pro malé děti, ale nebyla to vůbec pravda. Velké kameny a hned hloubka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Smrdělo nádobí:-(
Hrnce na vaření jsou tam staré, seškrábané, spálené a smradlavé. Po vydrhnutí to pořád smrdělo:-( smrdělo z nich i jídlo:-( I přesto, že apartmán má novou linku, tak si tam člověk neuvaří, nemá totiž v čem:-( Celou dobu jsme se nuceně stravovali po restauracích. Jinak bylo ubytování průměrné. Na to místo bych už znova nejela, Chorvatsko máme projeto už dost, a toto bylo naše nejhorší ubytování. Pláž je čistá, ale jsou tam velké kameny a na těch se dost nepohodlně leží, dá se koupat i mimo pláž, kde jsou kamínky malé:-).
Smrdělo nádobí:-(
Hrnce na vaření jsou tam staré, seškrábané, spálené a smradlavé. Po vydrhnutí to pořád smrdělo:-( smrdělo z nich i jídlo:-( I přesto, že apartmán má novou linku, tak si tam člověk neuvaří, nemá totiž v čem:-( Celou dobu jsme se nuceně stravovali po restauracích. Jinak bylo ubytování průměrné. Na to místo bych už znova nejela, Chorvatsko máme projeto už dost, a toto bylo naše nejhorší ubytování. Pláž je čistá, ale jsou tam velké kameny a na těch se dost nepohodlně leží, dá se koupat i mimo pláž, kde jsou kamínky malé:-).
Pláž je čistá, ale dostupnost není pro starší lidi, od pláže je to asi 60 schodů a ještě kus do kopce.
StravaVlastní, v Omiši mají výbornou, velkou pizzu od 50kun.
UbytováníNádobí:-( Nádobí:-( Nádobí:-(
Apartmán je pod hlavní cestou, není slyšet ruch z aut.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...