Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Villa Maki

Chorvatsko, Omiš

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 250 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Nikolett Gulyás

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.

Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).

Strava

Stravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..

Ubytování

Náš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.

Služby

Apartmán neměl žádné zvláštní služby

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Nikolett Gulyás

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.

Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).

Strava

Stravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..

Ubytování

Náš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.

Služby

Apartmán neměl žádné zvláštní služby

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250