Green Valley (Jezerce)
od 16 418 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 418 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 467 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Nikolett Gulyás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).
StravaStravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..
UbytováníNáš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.
SlužbyApartmán neměl žádné zvláštní služby
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Nikolett Gulyás
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Po příjezdu do cestovní kanceláře Omis to bylo trochu obtížné, protože uvedené parkoviště bylo plné, takže jsme museli zaparkovat docela daleko (na placeném parkovišti). V kanceláři neuměli ani slovo maďarsky, přestože jsem si to myslel... Pochopili jsme, kde máme ubytování (protože nás nikdo neprovedl k apartmánu), a když jsme odcházeli, zeptali jsme se, jak bude fungovat polopenze (naštěstí, protože neviděli na našem papíře, že jsme ji také požadovali, a nedali nám žádný papír k tomu). Po příjezdu na ubytování nás už čekala "paní", se kterou jsme si bohužel nemohli rozumět ani slovo, protože nám věci říkala chorvatsky a my jsme z toho vůbec nic nerozuměli... Nejtěžší bylo vysvětlit fungování klimatizace a cenu, čemuž jsme nerozuměli, takže jsem jí nakonec řekl, že v domě jsou Maďaři a požádáme je o pomoc... Paní byla hodná, protože zavolala do cestovní kanceláře a i oni trochu zmateně vysvětlili, jak to paní chtěla říct... Místo 4 hodin jsme dorazili v 6 hodin, takže v restauraci už jsme nedostali polévku, přestože večeře byla od 6 do 7 hodin.
Na pláž se dá dojít za 5-7 minut, ale cesta dolů je strašně strmá. (Nedoporučuji pro malé děti, těhotné ženy nebo starší osoby) Hlavně cesta zpět je vyčerpávající. Kvůli tomu jsme často raději jezdili autem do Omisu, protože tam byla pláž snadno dostupná. V Nerezině byla pláž/voda krásná, ale bylo tam přeplněno a bylo těžké najít místo na pláži (mnozí nechávali deky přes noc, aby si rezervovali stinná místa).
StravaStravování bylo v restauraci naproti, ale opravdu bych to nikomu nedoporučoval.. Jídla byla bez chuti, jeden den jsme dokonce nechali hlavní chod, protože byl nepoživatelné. Jednoho dne jsme dostali jako dezert jablečný závin, potěšili jsme se, protože vypadal dobře, ale chuť byla hrozná.. tak hořká jako žluč..
UbytováníNáš pokoj byl jako na obrázcích, vše bylo v pořádku.
SlužbyApartmán neměl žádné zvláštní služby
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.