Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Nata

Chorvatsko, Orebič

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jan Š.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!

s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Lenka Hlaváčková

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.

Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Cesta k pláži vedla z kopce, byly tam kameny a když trochu sprchlo, klouzalo to tam, protože se místy udělalo bláto. Ale moře bylo čisté. Občas v něm byly kameny, ale dala se najít místa bez kamenů. Vstup do moře byl postupný, ale celkem rychle to šlo do hloubky. Jinak bylo moře fajn a teplé tak akorát, i když ráno pršelo, dalo se odpoledne vlézt do moře.

Strava

Měly jsme ubytování bez stravy. Vařily jsme si samy a bylo to naprosto dostačující.

Ubytování

Ubytování bylo skvělé. Po příjezdu jsme čekaly asi jen hodinku, než byl náš pokoj připraven a v propozicích bylo, že ubytování je možné asi až od 14hodin. Takže to nás velmi potěšilo. Pokoj byl čistý, celkově pro 4 osoby, takže jsme vzhledem k tomu že jsme byly jen dvě, měli spoustu místa. Balkón s výhledem na moře, slunečníkem, stolečkem a židlemi a též sušákem na prádlo a pár kolíčky. Kuchyňka taky vybavená vším co bylo třeba. Dvěma plotýnkami, rychlovarnou konvicí a spoustou nádobí. Původně bylo avizováno, že ručníky a utěrky máme mít vlastní, ale též byly na pokoji k dispozici. Wifi měla být též za příplatek a byla bezplatně na pokoji a na lístečku uvedeno heslo. Jen na konci pobytu, v propozicích bylo uvedeno, že ubytování máme opustit do 10h a po 9h už na nás klepala paní majitelka, že potřebují pokoj uklidit pro další hosty. Ale mohly jsme si kufry nechat u recepce. Věci na cestu si dát do lednice patřící ke kempu, který byl hned vedle a také jsme mohly do odjezdu využívat sprchu a wc kempu. Takže to bylo fajn a celý den do odjezdu jsme strávily na pláži.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Lenka Hlaváčková

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.

Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Cesta k pláži vedla z kopce, byly tam kameny a když trochu sprchlo, klouzalo to tam, protože se místy udělalo bláto. Ale moře bylo čisté. Občas v něm byly kameny, ale dala se najít místa bez kamenů. Vstup do moře byl postupný, ale celkem rychle to šlo do hloubky. Jinak bylo moře fajn a teplé tak akorát, i když ráno pršelo, dalo se odpoledne vlézt do moře.

Strava

Měly jsme ubytování bez stravy. Vařily jsme si samy a bylo to naprosto dostačující.

Ubytování

Ubytování bylo skvělé. Po příjezdu jsme čekaly asi jen hodinku, než byl náš pokoj připraven a v propozicích bylo, že ubytování je možné asi až od 14hodin. Takže to nás velmi potěšilo. Pokoj byl čistý, celkově pro 4 osoby, takže jsme vzhledem k tomu že jsme byly jen dvě, měli spoustu místa. Balkón s výhledem na moře, slunečníkem, stolečkem a židlemi a též sušákem na prádlo a pár kolíčky. Kuchyňka taky vybavená vším co bylo třeba. Dvěma plotýnkami, rychlovarnou konvicí a spoustou nádobí. Původně bylo avizováno, že ručníky a utěrky máme mít vlastní, ale též byly na pokoji k dispozici. Wifi měla být též za příplatek a byla bezplatně na pokoji a na lístečku uvedeno heslo. Jen na konci pobytu, v propozicích bylo uvedeno, že ubytování máme opustit do 10h a po 9h už na nás klepala paní majitelka, že potřebují pokoj uklidit pro další hosty. Ale mohly jsme si kufry nechat u recepce. Věci na cestu si dát do lednice patřící ke kempu, který byl hned vedle a také jsme mohly do odjezdu využívat sprchu a wc kempu. Takže to bylo fajn a celý den do odjezdu jsme strávily na pláži.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jan Š.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!

s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250