Green Valley (Jezerce)
od 16 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Jan Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!
s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Lenka Hlaváčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.
Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.
Cesta k pláži vedla z kopce, byly tam kameny a když trochu sprchlo, klouzalo to tam, protože se místy udělalo bláto. Ale moře bylo čisté. Občas v něm byly kameny, ale dala se najít místa bez kamenů. Vstup do moře byl postupný, ale celkem rychle to šlo do hloubky. Jinak bylo moře fajn a teplé tak akorát, i když ráno pršelo, dalo se odpoledne vlézt do moře.
StravaMěly jsme ubytování bez stravy. Vařily jsme si samy a bylo to naprosto dostačující.
UbytováníUbytování bylo skvělé. Po příjezdu jsme čekaly asi jen hodinku, než byl náš pokoj připraven a v propozicích bylo, že ubytování je možné asi až od 14hodin. Takže to nás velmi potěšilo. Pokoj byl čistý, celkově pro 4 osoby, takže jsme vzhledem k tomu že jsme byly jen dvě, měli spoustu místa. Balkón s výhledem na moře, slunečníkem, stolečkem a židlemi a též sušákem na prádlo a pár kolíčky. Kuchyňka taky vybavená vším co bylo třeba. Dvěma plotýnkami, rychlovarnou konvicí a spoustou nádobí. Původně bylo avizováno, že ručníky a utěrky máme mít vlastní, ale též byly na pokoji k dispozici. Wifi měla být též za příplatek a byla bezplatně na pokoji a na lístečku uvedeno heslo. Jen na konci pobytu, v propozicích bylo uvedeno, že ubytování máme opustit do 10h a po 9h už na nás klepala paní majitelka, že potřebují pokoj uklidit pro další hosty. Ale mohly jsme si kufry nechat u recepce. Věci na cestu si dát do lednice patřící ke kempu, který byl hned vedle a také jsme mohly do odjezdu využívat sprchu a wc kempu. Takže to bylo fajn a celý den do odjezdu jsme strávily na pláži.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lenka Hlaváčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.
Dovolená byla moc fajn a velmi jsme si ji s maminkou užily. Jen ta cesta autobusem byla hrozně dlouhá. Vyrážely jsme z Prahy ve 13:30, v Brně jsme musely přesedat do jiného autobusu, což se ale nakonec ukázalo jako fajn, protože jeden z řidičů , byl moc fajn, i nám cestou říkal různé zajímavosti. K našemu ubytování jsme dorazily druhý den někdy po 9hodině. Jen počasí nám úplně nepřálo a celkem skoro dva dny nám propršelo.
Cesta k pláži vedla z kopce, byly tam kameny a když trochu sprchlo, klouzalo to tam, protože se místy udělalo bláto. Ale moře bylo čisté. Občas v něm byly kameny, ale dala se najít místa bez kamenů. Vstup do moře byl postupný, ale celkem rychle to šlo do hloubky. Jinak bylo moře fajn a teplé tak akorát, i když ráno pršelo, dalo se odpoledne vlézt do moře.
StravaMěly jsme ubytování bez stravy. Vařily jsme si samy a bylo to naprosto dostačující.
UbytováníUbytování bylo skvělé. Po příjezdu jsme čekaly asi jen hodinku, než byl náš pokoj připraven a v propozicích bylo, že ubytování je možné asi až od 14hodin. Takže to nás velmi potěšilo. Pokoj byl čistý, celkově pro 4 osoby, takže jsme vzhledem k tomu že jsme byly jen dvě, měli spoustu místa. Balkón s výhledem na moře, slunečníkem, stolečkem a židlemi a též sušákem na prádlo a pár kolíčky. Kuchyňka taky vybavená vším co bylo třeba. Dvěma plotýnkami, rychlovarnou konvicí a spoustou nádobí. Původně bylo avizováno, že ručníky a utěrky máme mít vlastní, ale též byly na pokoji k dispozici. Wifi měla být též za příplatek a byla bezplatně na pokoji a na lístečku uvedeno heslo. Jen na konci pobytu, v propozicích bylo uvedeno, že ubytování máme opustit do 10h a po 9h už na nás klepala paní majitelka, že potřebují pokoj uklidit pro další hosty. Ale mohly jsme si kufry nechat u recepce. Věci na cestu si dát do lednice patřící ke kempu, který byl hned vedle a také jsme mohly do odjezdu využívat sprchu a wc kempu. Takže to bylo fajn a celý den do odjezdu jsme strávily na pláži.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!
s ohledem na cenu, velice dobré ubytování, velice příjemný personál, krásný výhled na moře, trochu kazí dojem blízkost silnice, ale nijak podstatně - doporučujeme!
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.