Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Villa Julija

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Orebič, Orebić

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 700 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Surfování Surfování ano
  • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
  • Fitness Fitness ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Nonstop recepce Nonstop recepce ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra C.

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Trošku chaoz při odjezdu a příjezdu,jinak vše v pořádku

Trošku chaoz při odjezdu a příjezdu,jinak vše v pořádku

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž normální,vstup do vody taky,lidí bylo hodně,takže se muselo chodit brzo,protože pak už nebylo místo na deku

Strava

Strava v poho,jen se dlouho čekalo na večeři,když obsluha zjistila,že jsme česky,opadl veškerý zájem.Měla jsem ve smlouvě ledničku na pokoji,nebyla tam,musela to řešit delegatka.

Ubytování

Pokoj čistý,úklid probíhal i při pobytu,výbava odpovídala 3*

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená hezká, příjemná. Pláže pěkné, ubytování a strava dobré, líbilo se nám tam.
Byli jsme však velice negativně překvapeni průběhem cesty:
Jestliže mi na Invii po kontaktování cestovní kanceláře s dotazem, jak dlouho trvá cesta, řeknou, že maximálně 13 hodin, očekávám 13 hodin, a ne 18! Z důvodu úspory jsme totiž jeli přes Bosnu a Hercegovinu, přestávky byly zbytečně dlouhé - 45 minut - po 30 už byli všichni u autobusu a čekali. Komunikace s řidiči veškerá žádná, vyskytly se potíže se zavazadly (naštěstí ne v našem případě). Na cestě zpět potom překvapili nenadálou rychlostí, místo plánovaného příjezdu kolem poledne (v prospektu), na které jsme měli tedy naplánovaný odvoz z Brna domů, přijeli do Brna kolem 9 ráno.
Je mi záhadou, z jakého důvodu trvala cesta tam tak dlouho, a jakým způsobem se jim podařilo totožnou zpáteční cestu projet za dobu asi o 5 hodin kratší. Autobus měl maličký úložný prostor nad sedadly, která byla mimochodem tak anatomicky tvarovaná, že se v nich nedalo sedět, natož spát, museli jste si tedy vaše zavazadla se základními potřebami - jídlo, voda, polštář,...) dát pod nohy, čímž jste se připravili o veškerý prostor.

Dovolená hezká, příjemná. Pláže pěkné, ubytování a strava dobré, líbilo se nám tam.
Byli jsme však velice negativně překvapeni průběhem cesty:
Jestliže mi na Invii po kontaktování cestovní kanceláře s dotazem, jak dlouho trvá cesta, řeknou, že maximálně 13 hodin, očekávám 13 hodin, a ne 18! Z důvodu úspory jsme totiž jeli přes Bosnu a Hercegovinu, přestávky byly zbytečně dlouhé - 45 minut - po 30 už byli všichni u autobusu a čekali. Komunikace s řidiči veškerá žádná, vyskytly se potíže se zavazadly (naštěstí ne v našem případě). Na cestě zpět potom překvapili nenadálou rychlostí, místo plánovaného příjezdu kolem poledne (v prospektu), na které jsme měli tedy naplánovaný odvoz z Brna domů, přijeli do Brna kolem 9 ráno.
Je mi záhadou, z jakého důvodu trvala cesta tam tak dlouho, a jakým způsobem se jim podařilo totožnou zpáteční cestu projet za dobu asi o 5 hodin kratší. Autobus měl maličký úložný prostor nad sedadly, která byla mimochodem tak anatomicky tvarovaná, že se v nich nedalo sedět, natož spát, museli jste si tedy vaše zavazadla se základními potřebami - jídlo, voda, polštář,...) dát pod nohy, čímž jste se připravili o veškerý prostor.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže jsou hezké, oblázkové, voda čistá, sem tam ježci.

Strava

Strava výborná, večeře s možností výběru z ryby/plodů moře, vegetariánského jídla a "obyčejného" jídla na každý den. Jídlo bylo servírováno v relativně velkých porcích.
Snídaně formou bufetu byla celkem rozmanitá, ale zklamalo mě, že jsem za celý týden nenarazila na zdejší ovoce typu fíky, pomeranče, hrozny, místo toho jen banány, hrušky a dost nezralé švestky. Také mi chyběl džus, který byl nahrazen jakýmsi přeslazeným rozpustným nápojem v prášku.

Ubytování

Ubytování bylo hezké, příjemné, dokonce jsme dostali na pokoj větrák, za což jsme byli vděční. Výhled na moře byl krásný, v noci dotvářela panorama osvětlená Korčula.
Pokojová služba nás překvapila svou rychlostí a pečlivostí, po příchodu ze snídaně (max. půl hodiny) bylo vše uklizeno a porovnáno.
Během našeho pobytu často nešel proud, a to jak na hotelu, tak ve městě, ale to bylo způsobeno rozsáhlými požáry na Pelješacu a Korčule, které nemohl nikdo dopředu předvídat (hořívá tam prý v létě často, tak buďte připraveni, že se to může stát i během vaší dovolené).

Služby

Personál byl vstřícný, usměvavý a obětavý, leč málokdo uměl anglicky a domluva byla složitější.
Na hotelu se domluvíte spíše německy než anglicky, což nás při příjezdu mírně zarazilo (jak je možné, že na RECEPCI sedí muž, který anglicky nerozumí ani slovo?). Nejspíš to odpovídá osazení hotelu, samí Němci.
celkem nás zklamalo, že nám bylo nabídnuto málo výletů, konkrétně 2 a ještě, vzhledem k okolnostem, neatraktivní: cesta autobusem do Dubrovníku (2-3 hodiny cesty v 35 stupních) a samostatný výšlap ke kostelu a hřbitovu námořních kapitánů.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Miroslav B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velice vydařená dovolená.

Velice vydařená dovolená.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž kousek od hotelu,to je výhoda,čistá malé oblázky,v moři písek.Moře krásné, čisté.Na pláži betonová plata-kdo chtěl být na slunci a kdo ve stínu určitě si ho našel-spousta palem a borovic.

Strava

Snídaně bohaté švédské stoly,veliký výběr salámů,sýrů,džemů,ovoce,zeleniny,párečky,vajíčka,nutely,nápojů,pečiva.Večeře výběr ze 3.jídel a vždy 1.dětské,(měla jsem obavy aby si děti vybraly,ale úplně bez problémů).Porce jsou menší,ale zato je teplý nebo studený předkrm,salát,hlavní chod a výborné moučníky,takže jsme se každý den dostatečně najedli.Jídlo nám vždy chutnalo.

Ubytování

Hotel menší,zato čistý,příjemné prostředí,na pláž kousek asi tak 50 metrů.Pokoje jsme měli 2 velké prostorné(děti svůj,já s manželem také svůj),na jednom pokoji TV,každý pokoj balkon s posezením.Koupelna s vanou,umyvadlem,wc a bidetem.Spousta skříní na oblečení.

Služby

Služby hotelu jsou na dobré úrovni.Každý den uklizený pokoj,vyměněné ručníky.Personál velice příjemný a komunikativní.

Byla tato recenze užitečná? (15) (1)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...