Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Vanessa

Chorvatsko, Ostrov Pag, Povljana

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Milan S.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří M.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Moc pěkné a klidné místo pro rodiny s dětmi.

Moc pěkné a klidné místo pro rodiny s dětmi.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá s pozvolným vstupem do vody - ideální i pro děti. Zprvu sice oblázky a trochu ostré kameny, dál pak už jen příjemný písek.

Strava

Stravu jsme si zajišťovali sami. 2x jsme byli v restauraci La Playa cca 100 metrů od apartmánu (také hned v 1.řadě u moře) a dobře jsme si pochutnali.

Ubytování

Ubytování bylo celkově příjemné. V apartmánu 4+2, ve kterém jsme byli ubytovaní, byla miniaturní kuchyňská linka a její vybavení bylo pouze základní. Nebylo kam uložit pečivo, suché potraviny atd. Pro 6 osob byly pouze 2 šatní skříně.

Služby

V koupelně byla k dispozici pračka i vestavěný fén. Na apartmánu chyběly ručníky i deky na spaní v případě chladu. Na spaní byla pouze prostěradla.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Václav Tůma

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla krásná, nádherné ubytování s překrásným výhledem.Doporučujeme spíše pro rodiny s dětmi, starší lidi a těm, co hledají opravdu klidnou dovolenou.Jediný a dost podstatný problém byl v tom, že ubytování je přímo u pláže a zrovna jsme tam chytli partu mladých lidí, kteří celou noc a to do slova do 7:30 téměř denně dělali bordel. Úplně mě naštvalo to, že jsme si pod okny nechávali ten stínící stan a bazének(měli jsme sebou roční dítě). Ta partička do našeho stanu narvala betonovou lavičku a dětský bazének rozbili tím, že do něho narvali betonový držák na sluečník a tím to rozsekli a zničili. Pozorovala jsem je z balkonu všude močili, zvraceli...bylo to nechutné....ale za to nemůže ani ck ani ubytování. Jinde po Chorvatsku by na ně vletěla policie, nechápala jsem, že tady mohli denně....jinak moře překrásné, západy slunce, hodně otevřené moře.Krása

Dovolená byla krásná, nádherné ubytování s překrásným výhledem.Doporučujeme spíše pro rodiny s dětmi, starší lidi a těm, co hledají opravdu klidnou dovolenou.Jediný a dost podstatný problém byl v tom, že ubytování je přímo u pláže a zrovna jsme tam chytli partu mladých lidí, kteří celou noc a to do slova do 7:30 téměř denně dělali bordel. Úplně mě naštvalo to, že jsme si pod okny nechávali ten stínící stan a bazének(měli jsme sebou roční dítě). Ta partička do našeho stanu narvala betonovou lavičku a dětský bazének rozbili tím, že do něho narvali betonový držák na sluečník a tím to rozsekli a zničili. Pozorovala jsem je z balkonu všude močili, zvraceli...bylo to nechutné....ale za to nemůže ani ck ani ubytování. Jinde po Chorvatsku by na ně vletěla policie, nechápala jsem, že tady mohli denně....jinak moře překrásné, západy slunce, hodně otevřené moře.Krása

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž není široká, byla tam hlava na hlavě, začátek kameny , po 10 m písek....ráno moře překrásné, odpoledne bylo mléčné.Ale o 200 m dál, byla krásná průzračná pláž, ale přišli jsme na ní poslední den. Vše nám vynahradilo výhledy na volné moře, překrásné západy slunce

Strava

vařili jsme si sami, možnost polopenze v restauraci vedle...pod domem občerstvení (palačinky, pizza, koblížky a mnohé jiné...výborné

Ubytování

Ubytování bylo jedno z nejhezčích.Všude čisto, voňavo...aní majitelka skvělá. Negativně mě překvapilo to, že jsme měli být ubytováni ve 14 hod, ale jak jsme měli roční děťátko, museli jsme jet přes noc a na místě jsme byli v 8 hod. Ptala jsem se p.majitelky, jestli by byla nějaká možnost udělání jídla pro prcka, či malinko schování do stínu....Nešlo to, to jsem chápala, ale před námi tam byli rodiny s dětmi a muž přišel k nám a arogantně zahlásil...my vás tam dřív jak ve 14 hod nepustíme.....já bych v opačné situaci určitě nabídla pomoc(jednou to tak bylo).Malý se pekl přes poledne, unavený po cestě a když paní domácí viděla jak je schvácený, rychle uklidila a ubytovala nás, za což děkuji. Voda teplá tekla pořád, pěkná velká lednice s mrazákem...opravdu 100 %

Služby

nádherné ubytování

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tomáš Veverka

Hodnocení 3,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

ubytování slušné, jen to sociální zařízení na pokojích by chtělo určitě vylepšit. Kolem ubytování zahrada se 2mi houpačkami pro děti, posezení s grilem. Byla by určitě vhodná venkovní sprcha pro ubytované na zahradě, neboť veškerý písek z pláže si nesete do bytu, sprchy, atd.

ubytování slušné, jen to sociální zařízení na pokojích by chtělo určitě vylepšit. Kolem ubytování zahrada se 2mi houpačkami pro děti, posezení s grilem. Byla by určitě vhodná venkovní sprcha pro ubytované na zahradě, neboť veškerý písek z pláže si nesete do bytu, sprchy, atd.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž cca 15 metrů z ubytování k moři. vstup na pláž do moře prvních 10 metrů poměrně ostré kameny, následuje jemný písek ( cca 90 cm hloubka). Na pláži před domem poměrně hodně lidí - je to veřejná pláž.
Další písčitá pláž , cca 2000 metrů také v Povljaně u kaple / kostelíku, vhodná pro děti - písek.

Strava

bez stravy

Ubytování

ubytování slušné, jen to sociální zařízení na pokojích by chtělo určitě vylepšit. Kolem ubytování zahrada se 2mi houpačkami pro děti, posezení s grilem. Byla by určitě vhodná venkovní sprcha pro ubytované na zahradě, neboť veškerý písek z pláže si nesete do bytu, sprchy, atd. Pláž cca 15 metrů z ubytování k moři. vstup na pláž do moře prvních 10 metrů poměrně ostré kameny, následuje jemný písek ( cca 90 cm hloubka). Na pláži před domem poměrně hodně lidí - je to veřejná pláž.
Další písčitá pláž , cca 2000 metrů také v Povljaně u kaple / kostelíku, vhodná pro děti - písek.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radka C.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Příjemná klidná dovolená pro rodinu s dětmi

Příjemná klidná dovolená pro rodinu s dětmi

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Hned u apartmánů, vstup pozvolný, vhodný pro děti. Odpoledne moře naplavuje trávu. Pláž ne příliš čistá, občas povalujících se ig. pytlíky, cigarety. Absence sprch.

Strava

Vlastní

Ubytování

Velmi milá a příjemná paní domácí, ubytování čisté a odpovídající

Služby

Wifi velmi slabé připojeni

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250