Green Valley (Jezerce)
od 16 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Slavomíra Imrichová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...
StravaStrava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..
Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.
SlužbyBydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Slavomíra Imrichová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.
Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...
StravaStrava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..
Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.
SlužbyBydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.