Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Apartmán Anka

Chorvatsko, Primošten

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Slavomíra Imrichová

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...

Strava

Strava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..

Ubytování

Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.

Služby

Bydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Slavomíra Imrichová

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Dovolená trochu sklamala, hlavně od přístupu delegáta CK, nebyl ochoten v ničem poradit - pokud se člověk neptal na nějaký vylet, který organizovala CK. Když se chtěl turista zoučastnit nějakého výletu podal jenom nejstručnější informace. Sklamala taky trochu příroda, všude byli stromy i v okolí pláže a dost nepořádku v okolí. Mnoho cikád. Trochu chyběla noční zábava.

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Dle prospektu bylo uvedeno že písečná a oblázková pláž se nachází asi 480 m od apartmánu. První oblázkovou pláž byla asi 2,5 km od apartmánu - ještě, že si od nás někdo přinesl bicykl a mohol se projet po poloostrově. Od delegáta jsme se nemohli nic dozvědět. Nepomáhal a neradil v ničem co jsme chtěli vědět. Při apartmáne jsme mali jenom pláž, která byla celá vápencová - nedalo se na ni stát, chodit do mora ani ležet. Asi po 2 dnech jsme našli další oblázkovou pláž, která síce byla bližšie, ale kameny byli větší, pláž byla špinavá, lodě v blizkosti.. Špatné to bylo i se socialním zařízením...

Strava

Strava byla vlastní. Koupili jsme si oběd jenom když jsme byli na vyletě - v městě Pula nebo na výletě s lodí. Neměli jsme vyhrady. Jídlo chutilo..

Ubytování

Ubytování dle katalogu, 2 izby, 2 soc zařízení, kuchyňka. Příjemně překvapila pračka, neprali jsme síce, nevěděli jsme, že tam bude, nemněli jsme prášek,nebyla uvedena v katalogu. V izbe jsme měli postel, skříň. Málo zástrček, v izbě byla jenom jedna - člověk se musel rozhodnout jestli si dobije telefon, foťák, notebook.. V izbě jsme museli zatvírat okno - mnoho komáru, pak se nedalo dejchat. V koupelne divně zapáchalo asi z odpadu, sprcha jenom vanička a igelitová zastěna. Celkový dojem z ubytování byl dobrý, kazila to koupelna, kuchyně byla dobre vybavená. Příjemné posezení venku. Postel dostatečně velka.

Služby

Bydleli jsme v apartmáně. Jak jsme přišli, domácí nás pustili na parkovisko a hned jsme se ubytovali. Domácich jsme viděli málo, nebyl žádnej konflikt ani nic podobné. Byli to příjemní lidé.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250