Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Naturist Resort Valalta

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Rovinj, Rovinj

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 4 027 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Informace - stručné a výstižné:
  • Resort>
  • Nudismus>
  • Provozovna: Restaurace>
  • Restaurace: à la carte
  • Provozovna: Pizzerie>
  • Provozovna: Bar>
  • Provozovna: Kadeřnictví
  • Nastavení: Bankomat>
  • Zařízení: Kiosek>
  • Zařízení: Supermarket>
  • Vybavení: Bazén s mořskou vodou
  • Vybavení: Sluneční terasa
  • Vybavení: Lehátka a slunečníky (v ceně, omezený počet)
  • Zařízení: Dětská zábava>
  • Vybavení: Hlídané parkoviště (za poplatek)
  • Vybavení: Kotviště pro lodě
  • Stravování: Pouze ubytování; polopenze se snídaní a večeří formou bufetu za příplatek.
  • Sport: Aquarobics
  • Sport: Půjčovna kol
  • Sport: Tenis
  • Sport: Stolní tenis
  • Sport: Minigolf>
  • Sport: Pétanque
  • Sport: Plážový volejbal
  • Sporty: Šlapadla a šlapadla>
  • Pláž: Oblázková pláž
  • Pláž: Písčitá pláž
  • Vybavení: Bazén se sladkou vodou
  • Vybavení: Fitness centrum


Oblíbené naturistické prázdninové středisko se nachází přímo na Limfjordu a je obklopeno rozsáhlými lesy. Na ploše 120 hektarů jsou bungalovy, apartmány a mobilní domy.

Vybavení:
Několik restaurací, bary s občerstvením, grily, pizzerie, pivovar v areálu, supermarket, stánky s ovocem a zeleninou, obchod se suvenýry, novinový stánek, pošta s bankomatem, myčka aut, nabíjecí stanice pro elektromobily, kadeřnictví, kosmetický salon, wellness centrum, lékárna, lékařská klinika, fitness centrum, vyhřívaný bazén se sladkou vodou a dvě vířivky, komplex bazénů s mořskou vodou s dětským bazénem, ​​slunečníky a lehátky (v ceně), bar u bazénu. K dispozici je také vyhřívaný vnitřní/venkovní bazén se sladkou vodou (použití za příplatek) se dvěma vířivkami. Finská sauna a turecká parní lázeň (za příplatek). Zábavní program pro dospělé a děti, mini klub pro různé věkové skupiny, večerní tanec s živou hudbou. Marina se 150 kotvišti, parkoviště (1 parkovací místo na ubytovací jednotku zdarma, další vozidla za příplatek). Internetový koutek k dispozici na recepci (zdarma), Wi-Fi internet v celém resortu (zdarma). Veřejná autobusová doprava do Rovinje (od poloviny května do poloviny září).

Studio typu VAS pro 2 osoby: Cca 16 m², obývací pokoj/ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, jídelní kout, trezor, satelitní TV, klimatizace, sprcha/WC, terasa s posezením, dvěma lehátky a slunečníkem.
Apartmán typu VB pro 2-4 osoby: Cca 24 m², jeden dvoulůžkový pokoj, obývací/ložnicový kout s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, trezor, satelitní TV, klimatizace, sprcha/WC, terasa s posezením, dvěma lehátky a slunečníkem.
Apartmán typu VC pro 4-5 osob: Cca 31 m², dvě dvoulůžkové ložnice, obývací/ložnicový kout s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, satelitní TV, klimatizace, trezor, sprcha/WC, terasa s posezením, dvěma lehátky a slunečníkem.
Apartmán typu LB2 pro 2-4 osoby: Cca 49 m², dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky, sprcha/WC, obývací/ložnicový kout s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, satelitní TV, trezor, klimatizace, terasa s posezením a dvěma lehátky.
Apartmán typu LB4 pro 4 osoby: cca 51 m², jeden dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky, jeden dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, sprcha/WC, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, satelitní TV, trezor, klimatizace, terasa s posezením a dvěma lehátky.
Apartmán typu LC pro 4-6 osob: cca 77 m², dva dvoulůžkové pokoje, každý se dvěma samostatnými lůžky, sprcha/WC, koupelna/WC, obývací pokoj/ložnice s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, jídelní kout, satelitní TV, trezor, klimatizace, terasa s posezením a dvěma lehátky.

Všechny apartmány a studia mají kávovar na filtrovanou kávu. Dětské postýlky a dětské židličky jsou k dispozici zdarma na vyžádání.

Stravování: Pouze ubytování. Polopenze se snídaní a večeří formou bufetu k dispozici za příplatek.

Sport:
Tenisové kurty, bocce, adventure golf, stolní tenis, minigolf, několik běžeckých a horských cyklistických stezek, půjčovna kol, fotbal, volejbal, basketbal, házená, plážový volejbal, gymnastika, workoutový park, aquarobic, windsurfing, SUP, půjčovna lodí, kajaků a šlapacích člunů, aquapark s tobogánem.

Pláž:
V závislosti na ubytování je to asi 50 až 300 m na 4 km dlouhou písečnou a oblázkovou pláž lemovanou palmami se stinnými plochami na opalování a bezplatnými slunečníky a lehátky.

upozornění:
Používání elektrických koloběžek, elektrokol a elektromotocyklů není v areálu povoleno.
Z bezpečnostních důvodů a v zájmu všech vážných nudistických hostů jsou rezervace od jednotlivých cestujících přijímány pouze s rezervacemi. Po provedení rezervace / požadavku je rezervace odeslána do rekreačního komplexu a podrobena přísné kontrole. V případě pochybností má prázdninový komplex právo zrušit rezervace jednotlivými cestujícími do 48 hodin od přijetí rezervace.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Tenis, Volejbal Tenis ano
  • Tobogány Tobogány ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Bar Bar ano
  • Bowling Bowling ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano
  • Naturistický hotel Naturistický hotel ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 18 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,7 / 5

Strava 4,9 / 5

Ubytování 4,9 / 5

Okolí 4,9 / 5

Služby 4,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Tento hotel je 3. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 25 v Rovinj.

Pavel B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Naprostá spokojenost, pěkný a udržovaný resort.

Naprostá spokojenost, pěkný a udržovaný resort.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je dlouhá, není problém najít místo dle potřeb každého. Lehátka zdarma a začátkem června dostatek volných. Občerstvení přímo u pláže.

Strava

Vícero restaurací, výborné plody moře...

Ubytování

Dostačující ubytování, vše potřebné na místě. Pravidelná výměna ručníků...

Služby

V kempu hodně služeb a sportovišť...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radoslav C.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Krásny rezort, čisté a udržiavané okolie. Každý mal svoje parkovacie miesto pod prístreškom. Na pláži aj pri bazénoch veľa slnečníkov a lehátok, čo bolo super. Personál milý a ochotný. Určite sa ešte na rok vrátime. K dispozícií bezplatné športové aktivity, jediné za čo sa platí je tenis. Inak minigolf, fitko, stolný tenis a volejbalové ihriská grátis.

Krásny rezort, čisté a udržiavané okolie. Každý mal svoje parkovacie miesto pod prístreškom. Na pláži aj pri bazénoch veľa slnečníkov a lehátok, čo bolo super. Personál milý a ochotný. Určite sa ešte na rok vrátime. K dispozícií bezplatné športové aktivity, jediné za čo sa platí je tenis. Inak minigolf, fitko, stolný tenis a volejbalové ihriská grátis.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž sme mali kúsok od apartmánu. Tak isto aj bazény. Pláž na výber piesková, kamienkova alebo betón obložený kameňom. Množstvo slnečníkov a lehátok, bary hneď pri pláži. Skrátka super.

Strava

Bohatá polpenzia, jedlá chutné, nie je čo vytknúť.

Ubytování

Ubytovanie super, priestranný a čistý apartmán s vlastnou terasou a kúskom trávnika kde boli k dispozícii 2 lehátka. Priestor bol oddelený živým plotom, takže aj trochu súkromia.

Služby

Služby na vysokej úrovni, každodenné upratovanie apartmánu. Každý deň čisté uteráky a počas 7 dní nám 3 krát menili obliečky. Posteľ pohodlná, všade čisto a voňavo.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Pavel B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026

Naprostá spokojenost, pěkný a udržovaný resort.

Naprostá spokojenost, pěkný a udržovaný resort.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je dlouhá, není problém najít místo dle potřeb každého. Lehátka zdarma a začátkem června dostatek volných. Občerstvení přímo u pláže.

Strava

Vícero restaurací, výborné plody moře...

Ubytování

Dostačující ubytování, vše potřebné na místě. Pravidelná výměna ručníků...

Služby

V kempu hodně služeb a sportovišť...

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslav K.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Pěkná dovolená

Pěkná dovolená

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Čisté upravené kamenité

Strava

Chutná a dostatečná V nabídce chybí All inclusiv

Ubytování

Výborné

Služby

Dobré

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Radoslav C.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025

Krásny rezort, čisté a udržiavané okolie. Každý mal svoje parkovacie miesto pod prístreškom. Na pláži aj pri bazénoch veľa slnečníkov a lehátok, čo bolo super. Personál milý a ochotný. Určite sa ešte na rok vrátime. K dispozícií bezplatné športové aktivity, jediné za čo sa platí je tenis. Inak minigolf, fitko, stolný tenis a volejbalové ihriská grátis.

Krásny rezort, čisté a udržiavané okolie. Každý mal svoje parkovacie miesto pod prístreškom. Na pláži aj pri bazénoch veľa slnečníkov a lehátok, čo bolo super. Personál milý a ochotný. Určite sa ešte na rok vrátime. K dispozícií bezplatné športové aktivity, jediné za čo sa platí je tenis. Inak minigolf, fitko, stolný tenis a volejbalové ihriská grátis.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž sme mali kúsok od apartmánu. Tak isto aj bazény. Pláž na výber piesková, kamienkova alebo betón obložený kameňom. Množstvo slnečníkov a lehátok, bary hneď pri pláži. Skrátka super.

Strava

Bohatá polpenzia, jedlá chutné, nie je čo vytknúť.

Ubytování

Ubytovanie super, priestranný a čistý apartmán s vlastnou terasou a kúskom trávnika kde boli k dispozícii 2 lehátka. Priestor bol oddelený živým plotom, takže aj trochu súkromia.

Služby

Služby na vysokej úrovni, každodenné upratovanie apartmánu. Každý deň čisté uteráky a počas 7 dní nám 3 krát menili obliečky. Posteľ pohodlná, všade čisto a voňavo.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

výborná dovolenka

výborná dovolenka

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaromír H.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jednání CK Invia pokud se týká komunikace, objednavky a platby bylo výborné. Jednání pracovníků recepce v resortu bylo příjemné a vstřícné. Valalta je pěkný a udržovaný resort, kam bychom se rádi podívali i v dalších letech.

Jednání CK Invia pokud se týká komunikace, objednavky a platby bylo výborné. Jednání pracovníků recepce v resortu bylo příjemné a vstřícné. Valalta je pěkný a udržovaný resort, kam bychom se rádi podívali i v dalších letech.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláže krásné, čisté, rozmanitý povrch, kamínky, skála, písek - každý si může vybrat. V blízkosti pláží sociální zařízení, restaurace, bary, možnost koupit si jidlo, pití... absolutně bez připomínek.

Strava

Strava pestrá a dobrá. Myslím, že si vybere každý.

Ubytování

Ubytování v bungalovech bylo pěkné, scházel pouze trezor na cennosti. Naopak venkovni lehátka a lednice nejsou v jiných resortech samozřejmostí.

Služby

Denní úklid pokoje, vybavení areálu, služby pro rodiny s dětmi, vše v ceně.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Další hotely, které by vás mohly zaujmout