Villa Donat Hotel & Dependence
od 8 124 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 124 Kč za os.
od 7 188 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Zdenka Moravcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu , že jezdíme na dovolenou do různých destinací několikrát za rok tak tady to bylo pro nás opravdu jedno z těch nej. Jsme starší ročníky a hledáme spíše klidnější prostředí a při tom i možnost návštěv různých hospůdek, dostupnost nákupů a poznat kolorit prostředí , tak opravdu O.K.
Vzhledem k tomu , že jezdíme na dovolenou do různých destinací několikrát za rok tak tady to bylo pro nás opravdu jedno z těch nej. Jsme starší ročníky a hledáme spíše klidnější prostředí a při tom i možnost návštěv různých hospůdek, dostupnost nákupů a poznat kolorit prostředí , tak opravdu O.K.
Pláž byla tak 80 m od apartmánů, byla malá upravená a vždy poměně málo lidí . Jediná nevýhoda byla, že na pláž odpoledne nešlo sluníčko.
StravaStravu jsme měli vlastní , ale nebyl problém dojít na jídlo do několika hospůdek přímo v přístavu . Pěší omalou chůzí tak 10 minut.
UbytováníPokud mohu někomu doporučit absolutně krásné ubytování tak určitě penzion Andjelko. Náš apartmán vypadal spíš jako celý krásný byt.
SlužbyApartmán byl absolutní. Majitelé velice vstřícní , výhled z balkonu přímo na moře . Kuchyňka vybavená vším co člověk potřebuje . Prostě nebylo co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Veronika Drvotová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé jednání, rychlé a příjemné.
Skvělé jednání, rychlé a příjemné.
Pláž byla písčitá s kamínky, moře bylo cca 2oo metrů po pás, takže velice vhodné pro dětičky.
Našly jsme mnoho krásných mušlí, opravdu nádherné místo pro šnorchlování.
Doporučuji boty do vody při vstupu do vody jsou kousíček větší kameny, pak už ale jen a jen písek. :)
Stravu jsme měly vlastní, ale pan Andjelko vlastní restauraci u nástupiště na trajekt a jídlo tam je božské, vynikající pizza, chobotnice, kalamáry a další skvělé pochoutky. :)
Ubytování bylo naprosto dokonalé, apartmán byl ve skutečnosti ještě krásnější než na fotkách.
Majitelé velice příjemní a vstřícní. Kuchyňka s veškerým vybavením, wifi zdarma, televize, klimatizace, 2 balkóny a nádherný výhled na moře.
Ostrov byl prostě dokonalý, spousty krásných míst a příjemných lidí.
Od pana majitele jsme dostali k večeři výbornou hostinu.
Opravdu moc příjemní lidé, pokud s nimi budete jednat příjemně, budou s Vámi i tak jednat oni. :)
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Jaroslava V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dané hodnocení v mé situaci vůbec není směrodatné. Jde to, že pro mě se mi nelíbilo to okolí - bylo to určeno pro jinou cílovou skupinu - konkrétně pro rodiny s dětmi, které by to určitě uvítaly. Ubytování bylo luxusní, pohodlné, ale moře šílené, z důvodu jeho pozvolnosti, zdatný plavec toto prostě nevyhledává, ale rodiny třeba ano. Výhled na protější město to také nebylo ideál.
Celkově toto tedy nemůžu zhodnotit, protože z mého pohledu to nebylo prostě ono, ale věřím, že jiné cílové skupině by se to moc líbilo.
Dané hodnocení v mé situaci vůbec není směrodatné. Jde to, že pro mě se mi nelíbilo to okolí - bylo to určeno pro jinou cílovou skupinu - konkrétně pro rodiny s dětmi, které by to určitě uvítaly. Ubytování bylo luxusní, pohodlné, ale moře šílené, z důvodu jeho pozvolnosti, zdatný plavec toto prostě nevyhledává, ale rodiny třeba ano. Výhled na protější město to také nebylo ideál.
Celkově toto tedy nemůžu zhodnotit, protože z mého pohledu to nebylo prostě ono, ale věřím, že jiné cílové skupině by se to moc líbilo.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zdenka Moravcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k tomu , že jezdíme na dovolenou do různých destinací několikrát za rok tak tady to bylo pro nás opravdu jedno z těch nej. Jsme starší ročníky a hledáme spíše klidnější prostředí a při tom i možnost návštěv různých hospůdek, dostupnost nákupů a poznat kolorit prostředí , tak opravdu O.K.
Vzhledem k tomu , že jezdíme na dovolenou do různých destinací několikrát za rok tak tady to bylo pro nás opravdu jedno z těch nej. Jsme starší ročníky a hledáme spíše klidnější prostředí a při tom i možnost návštěv různých hospůdek, dostupnost nákupů a poznat kolorit prostředí , tak opravdu O.K.
Pláž byla tak 80 m od apartmánů, byla malá upravená a vždy poměně málo lidí . Jediná nevýhoda byla, že na pláž odpoledne nešlo sluníčko.
StravaStravu jsme měli vlastní , ale nebyl problém dojít na jídlo do několika hospůdek přímo v přístavu . Pěší omalou chůzí tak 10 minut.
UbytováníPokud mohu někomu doporučit absolutně krásné ubytování tak určitě penzion Andjelko. Náš apartmán vypadal spíš jako celý krásný byt.
SlužbyApartmán byl absolutní. Majitelé velice vstřícní , výhled z balkonu přímo na moře . Kuchyňka vybavená vším co člověk potřebuje . Prostě nebylo co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Veronika Drvotová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé jednání, rychlé a příjemné.
Skvělé jednání, rychlé a příjemné.
Pláž byla písčitá s kamínky, moře bylo cca 2oo metrů po pás, takže velice vhodné pro dětičky.
Našly jsme mnoho krásných mušlí, opravdu nádherné místo pro šnorchlování.
Doporučuji boty do vody při vstupu do vody jsou kousíček větší kameny, pak už ale jen a jen písek. :)
Stravu jsme měly vlastní, ale pan Andjelko vlastní restauraci u nástupiště na trajekt a jídlo tam je božské, vynikající pizza, chobotnice, kalamáry a další skvělé pochoutky. :)
Ubytování bylo naprosto dokonalé, apartmán byl ve skutečnosti ještě krásnější než na fotkách.
Majitelé velice příjemní a vstřícní. Kuchyňka s veškerým vybavením, wifi zdarma, televize, klimatizace, 2 balkóny a nádherný výhled na moře.
Ostrov byl prostě dokonalý, spousty krásných míst a příjemných lidí.
Od pana majitele jsme dostali k večeři výbornou hostinu.
Opravdu moc příjemní lidé, pokud s nimi budete jednat příjemně, budou s Vámi i tak jednat oni. :)
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Vladislav Heřmánek
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Chorvatsko jsem navštívil 9x spokojen jsem byl vždy.
Chorvatsko jsem navštívil 9x spokojen jsem byl vždy.
Pláž jsme si vybrali podle chuti,byla možnost písek,kamení i betonové plata
Beze stravy,měli svou ale ochutnali i místní.
UbytováníNáš apartmán byl dobrý,čistý a vše bylo v pořádku,bez problému,vzhledem k tomu že nebyla ještě sezona plně v provozu na koupání jsme si mohly vybrat místo podle chuti.
SlužbyApartmán- Andjelko bez problému
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.