Villa Donat Hotel & Dependence
od 8 124 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 124 Kč za os.
od 7 188 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Petra Filipčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní
StravaMěli jsme vlastní
UbytováníUbytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.
StravaStravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.
UbytováníUbytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.
SlužbySlužby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
S dovolenou jsem byla celkově spokojená.Čisté moře,málo lidí na pláži.Jídlo moc hodnotit nemohu,jelikož jsme používali vlastní zdroje.Jen trochu dál bylo centrum jinak spokojenost i s výlety.
Pláž byla nedaleko apartmánu a moře bylo čisté.Na pláži moc lidí nebylo a moc se nám tam líbilo.
StravaStravu nemohu hodnotit,jelikož jsme použivali své jídlo.
UbytováníUbytování bylo skvělé,hezký pokoj s vlastním sociálním zařízením a velkým balkónem.Pěkný výhled na okolí.
SlužbySlužby apartmánu mohu jen chválit majitelka příjemná a ochotná žena.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Erika Prekopová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
Krásná příroda,je kam chodit na procházky a výlety
koupání skvělé,vstupy do moře pozvolné
Ubytování hezké,až na to,že majitelka nás na poslední dvě noci přestěhovala do jiného pokoje,
SlužbyWifi připojení mizerné,jinak ok
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra Filipčíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Celková dovolená uplně skvělá,čistý moře,teploučko,pobyt krásný,ubytovaní tak jak je psáno.
Horší je cestovní kancelář..do Chorvatska jsme přijeli za 22 hodin,kdy měla být cesta luxusním autobusem..místo toho přijela herka bez pásu kdy se řidiči vyhýbali placenému mýtnému a jeli uplně jinudy než měli..delegátka paní Červená,by tuto práci vubec neměla dělat..nebyla schopná ani pozdravit,milné informace co kde a kdy vubec je a na konci řekla jedný rodině,že jich měla plný zuby celý týden..tato osoba by delegátku neměla dělat.Po stížnostech na cestu zpět přijel ten luxusní autobus a doma jsme byly cca za 14 hodin.Takže s CK nikdy více.
Neplacená pláž s dobrym přístupem do vody perfektní,potom placená pláž uplně perfektní
StravaMěli jsme vlastní
UbytováníUbytování uplně skvělé,skvělá příjemná majitelka
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
JITKA BARTOŠOVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.
Pěkné až na svoz, který mohl být z turnova, když jsme v Praze nastupovali jen turnovačky, zpět nás již odvezli do turnova, to bylo OK.
Pláž v pohodě, my hlavně byli v paklenickém parku.
Stravastravovali jsme se sami
UbytováníPěkné , nové
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.