Zaton Holiday Resort Mobile Homes Hodnocení: 3/5
od 3 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 528 Kč za os.
od 1 136 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 4 550 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Libor B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.
Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.
Dvě pláže, asi velmi těžko písčité jak bylo v prospektu. Písek na dvaceti metrech, kde se tísnili všichni a kdo přišel později, ležel na kamení. Jedna pláž bez zázení.
StravaMněl jsem vlastní.
UbytováníUspokojivé, bez větších připomínek.
SlužbyŽádné nebyly.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Monika Pecková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.
Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.
Pláž a rovnako more je čisté, krásne. Veľká možnosť výletov po okolí /Zadar, Šibenik, národný park Krka/. Lokalitu určite odporúčam, apartmány Miletič nie.
Stravavlastná. Nie som sympatizant vyvárania na dovolenke, no tu by to bolo dosť nekomfortné
UbytováníMy sme boli ubytovaní konkrétne v štúdiu č.4,dvaja dospelí plus 10 ročné dieťa, platili sme plné tri osoby, to znamená že by tam teoreticky mohli bývať tri dospelé osoby.No skutočne len teoreticky. Kuchynka je malá, stiesnená, v podstate len v úzkej chodbičke umiestnená chladnička, sporák a oproti skrinky kuchynskej linky takým spôsobom, že rúru sporáka otvoríte len zboku. Takže nejaké vážnejšie varenie určite nepríchádza do úvahy.Kúpeľňa je takisto malá, problém bol zavesiť si tri uteráky a nakoľko prístup na balkón, na ktorom je aj sušiak, je cez chodbu osušky sme mohli sušiť len tam. Na úzkom balkóne sú dve stoličky, keď sme si chceli sadnúť všetcia traja, museli sme preniesť stoličku z izby. Okno v kuchyni sa otvára na terasu vedľajšieho apartmánu-dosť nepríjemné, okno v izbe je asi 40 cm od podlahy, aby sme ho otvorili, bolo potrebné odtiahnuť prístelku. Okno v kúpeľni je vedľa toalety v takej výške, že pri použití toalety máte otvorené krídlo okna na úrovni očí-komické :). Zrkadlo v kúpeľni je neprimerane vysoko, iné zrkadlo v štúdiu k dispozícii nie je. Celkovo je štúdio č.4 na 2.poschodí malé, stiesnené, pre 3 osoby rozhodne nepostačujúce. Problém je však v tom, že nemáte možnosť vybrať si, Ktoré štúdio Vám "pridelia" sa dozviete až z dispozícií ktoré dostanete k zájazdu. Neverte fotkám s priestranným a moderne zariadeným apartmánom, všetky také rozhodne nie sú. Našťastie pošasie nám vyšlo, takže sme neboli nútení zostávať vo vnútri.
Službyžiadne, išlo o apartmány. Zarazilo ma že správkyňa apartmánového domu žiadala od nás vykonať pred odchodom pozametať a umyť dlážku. Nakoľko je záverečné upratovanie v cene, jej požiadavku som odignorovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Libor B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.
Celkem přijatelné, velkou nevýhodou parkování. Velmi malé místo u pensionu. Parkoval jsem na vzdáleném parkovišti.
Dvě pláže, asi velmi těžko písčité jak bylo v prospektu. Písek na dvaceti metrech, kde se tísnili všichni a kdo přišel později, ležel na kamení. Jedna pláž bez zázení.
StravaMněl jsem vlastní.
UbytováníUspokojivé, bez větších připomínek.
SlužbyŽádné nebyly.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Monika Pecková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.
Apartmány Miletič by som už určite nevolila, ani nikomu neoporúčala.
Pláž a rovnako more je čisté, krásne. Veľká možnosť výletov po okolí /Zadar, Šibenik, národný park Krka/. Lokalitu určite odporúčam, apartmány Miletič nie.
Stravavlastná. Nie som sympatizant vyvárania na dovolenke, no tu by to bolo dosť nekomfortné
UbytováníMy sme boli ubytovaní konkrétne v štúdiu č.4,dvaja dospelí plus 10 ročné dieťa, platili sme plné tri osoby, to znamená že by tam teoreticky mohli bývať tri dospelé osoby.No skutočne len teoreticky. Kuchynka je malá, stiesnená, v podstate len v úzkej chodbičke umiestnená chladnička, sporák a oproti skrinky kuchynskej linky takým spôsobom, že rúru sporáka otvoríte len zboku. Takže nejaké vážnejšie varenie určite nepríchádza do úvahy.Kúpeľňa je takisto malá, problém bol zavesiť si tri uteráky a nakoľko prístup na balkón, na ktorom je aj sušiak, je cez chodbu osušky sme mohli sušiť len tam. Na úzkom balkóne sú dve stoličky, keď sme si chceli sadnúť všetcia traja, museli sme preniesť stoličku z izby. Okno v kuchyni sa otvára na terasu vedľajšieho apartmánu-dosť nepríjemné, okno v izbe je asi 40 cm od podlahy, aby sme ho otvorili, bolo potrebné odtiahnuť prístelku. Okno v kúpeľni je vedľa toalety v takej výške, že pri použití toalety máte otvorené krídlo okna na úrovni očí-komické :). Zrkadlo v kúpeľni je neprimerane vysoko, iné zrkadlo v štúdiu k dispozícii nie je. Celkovo je štúdio č.4 na 2.poschodí malé, stiesnené, pre 3 osoby rozhodne nepostačujúce. Problém je však v tom, že nemáte možnosť vybrať si, Ktoré štúdio Vám "pridelia" sa dozviete až z dispozícií ktoré dostanete k zájazdu. Neverte fotkám s priestranným a moderne zariadeným apartmánom, všetky také rozhodne nie sú. Našťastie pošasie nám vyšlo, takže sme neboli nútení zostávať vo vnútri.
Službyžiadne, išlo o apartmány. Zarazilo ma že správkyňa apartmánového domu žiadala od nás vykonať pred odchodom pozametať a umyť dlážku. Nakoľko je záverečné upratovanie v cene, jej požiadavku som odignorovala.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.