Villa Donat Hotel & Dependence
od 8 124 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 124 Kč za os.
od 7 188 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 498 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Kateřina Kejdanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná lokalita, majitelé apartmánu byli úžasní a se vším pomohli. Můžu jen doporučit
Výborná lokalita, majitelé apartmánu byli úžasní a se vším pomohli. Můžu jen doporučit
Ubytování suprové. Byla jsem ve střešním apartmá s nádherným výhledem na moře. Vybavení apartmánu bylo dostatečné. K apartmánu byla k dispozici obrovská terasa :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Alena Čechová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná dovolená. Užili jsme si ji.
Výborná dovolená. Užili jsme si ji.
Pláž vcelku pěkná. Bohužel bez sprchy, převlékárny a odpadkových košů. (Byli jsme ve starší části městečka. Na nově vybudované pláži na opačné straně byly i sprchy a převlékárny).
A cigaretové nedopalky všude, kam se dají zastrčit. To ale není chyba ani CK, ani domácích, ani destinací. Je to spíš o inteligenci jednotlivců. Čuňata se najdou všude.
Voda úžasná, cca 26 stupňů a čistá. V našem týdnu krásně klidné moře.
Vlastní.
UbytováníUbytování vynikající. Pěkné, čisté s velmi dobře vybavenou kuchyňkou. Prostorná terasa s nádherným výhledem na moře a okolní krajinu. Domácí velmi příjemní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si udělali podle představ,než jsme přijeli do Rogoznice, udělali sme pár zastávek v Rakousku, Slovinsku a Chorvatském Senj. Teprve pak jsme se ubytovali v apartmánu Novica.
Apartmán se nachází na kopci, náš pokoj měl terasu odkud je velice pěkný výhled. Nejblížší "pláž" je nějakých 8 minut z kopce, ale je to spíš úzký členitý břeh kombinace betonu skal oblázků a ohraničený silnicí. Voda čistá ani žádný smrad. Na lepší pláže si zajdete až 20-30 minut.
Místní restaurace nevaří vyloženě zle, zkoušel jsem místní speciality podniku, ale nakonec poslední den jsem si nejvíce pochutnal na pizze a hromadě zmrzliny.
Dovolenou jsme si užili, hlavně malá a žena. Niceméně Rogoznice nenabízí takové vyžití jako profláklá Makarská, pláže tu jsou menší, užší a členitější. Ale taky tu bylo méně lidí.
Dovolenou jsme si udělali podle představ,než jsme přijeli do Rogoznice, udělali sme pár zastávek v Rakousku, Slovinsku a Chorvatském Senj. Teprve pak jsme se ubytovali v apartmánu Novica.
Apartmán se nachází na kopci, náš pokoj měl terasu odkud je velice pěkný výhled. Nejblížší "pláž" je nějakých 8 minut z kopce, ale je to spíš úzký členitý břeh kombinace betonu skal oblázků a ohraničený silnicí. Voda čistá ani žádný smrad. Na lepší pláže si zajdete až 20-30 minut.
Místní restaurace nevaří vyloženě zle, zkoušel jsem místní speciality podniku, ale nakonec poslední den jsem si nejvíce pochutnal na pizze a hromadě zmrzliny.
Dovolenou jsme si užili, hlavně malá a žena. Niceméně Rogoznice nenabízí takové vyžití jako profláklá Makarská, pláže tu jsou menší, užší a členitější. Ale taky tu bylo méně lidí.
Nejbližší pláže jsou kolem Apartmánu vzdáleny 8 minut chůzí z kopce, jsou úzké, hned vedle silnice. Na lepší pláže si zajdete až 30 minut.
Jelikož sme byli v apartmánu stravovali sme se půl napůl restaurace / vlastní. Kuchyně je vybavená běžnými kuch pomůckami + nádobí. Rychlovarná konvice a rádoby trouba , která ale nebyla zapojena a nemělisme potřebu ji používat.
Co se týče grillu tak je u patře domácích a není volně přístupný, tudíž bych jej ani nezmiňoval k nabídce.
Ubytování bylo v pořádku - garsonka s terasou, klimatizací, sporákem a nejhlučnější ledničkou co sem slyšel za poslední léta. Wifi a TV.
Pan domácí nám vypínal klimatizaci vždy kolem 23:30 .. myslím, že věděl nejlépe co dělat pro naše zdraví... , když jsem ho konfrontoval proč nám vypíná klimatizaci (vyhozením pojistek) sváděl to na pojistky. Ráno následovala poučka a příběh jak se má a nemá s klimatizací zacházet. (sám klimu mám doma, a vím co to obnáší)
Z recenzí na jiných webech jsem zjistil že to je normální praxe pana domácího.
Služby žádné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v pořádku, vše bylo čisté, vybavení docela moderní. Majitelé příjemní, jen měli problém s puštěnou klimatizací v nočních hodinách, a všemi možnými způsoby se nám ji snažili vypínat, což se nám, vzhledem k tomu, že jsme klimatizaci měli v ceně zájezdu, samozřejmě nelibilo.
Jinak pláže jsou čisté, cesta od moře do mírného kopce.
Za nás 8/10.
Ubytování v pořádku, vše bylo čisté, vybavení docela moderní. Majitelé příjemní, jen měli problém s puštěnou klimatizací v nočních hodinách, a všemi možnými způsoby se nám ji snažili vypínat, což se nám, vzhledem k tomu, že jsme klimatizaci měli v ceně zájezdu, samozřejmě nelibilo.
Jinak pláže jsou čisté, cesta od moře do mírného kopce.
Za nás 8/10.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Kateřina Kejdanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná lokalita, majitelé apartmánu byli úžasní a se vším pomohli. Můžu jen doporučit
Výborná lokalita, majitelé apartmánu byli úžasní a se vším pomohli. Můžu jen doporučit
Ubytování suprové. Byla jsem ve střešním apartmá s nádherným výhledem na moře. Vybavení apartmánu bylo dostatečné. K apartmánu byla k dispozici obrovská terasa :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.