Villa Donat Hotel & Dependence
od 8 124 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 124 Kč za os.
od 7 188 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 21 hodnocení)
Jaroslav Stano
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Pěkný okoli
StravaStrava vlasni
UbytováníSupr
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
S plážemi jsme byli spokojení, hezké místo s více možnostmi.
UbytováníBylo jakž takž v pořádku, ale kdybychom se neozvali, tak půl věcí nefungovalo. Asi vzhledem k rychloúklidu kvůli našemu brzkému příjezdu nebylo příliš čisto. Matrace pod prostěradly zatečené... Kladně hodnotíme velkou příjemnou terasu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav Stano
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Pěkný okoli
StravaStrava vlasni
UbytováníSupr
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
martin riedl
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super
Super
Naprosto dokonalá
StravaVýborná
UbytováníTaky dobrý
SlužbyNikdy jsme neviděli delegáta...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Fiala J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velký apartmán hned u moře s fantastickým výhledem na jachty v přístavu z terasy. Připlatili jsme si 7EUR za klimatizaci (nebyla v ceně), ale pokud by nebyly takové hice, jako jsme měli my, tak by asi nebyla potřeba.
velký apartmán hned u moře s fantastickým výhledem na jachty v přístavu z terasy. Připlatili jsme si 7EUR za klimatizaci (nebyla v ceně), ale pokud by nebyly takové hice, jako jsme měli my, tak by asi nebyla potřeba.
pláže jsou na obě strany blízko (100m oblázková a 200m betonová)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.