Zlata J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 20 450 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 29 hodnocení)
Zlata J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Josef Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Zlata J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Alexandra T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladimira Stiborová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poprve v hotelu v teto destinaci,vzdy jsme byli v privatu a musime rict,ze jsme se lehce obavali ackoli ve Starigradu jsme byli po 8 a o Alanu slyseli,ale znate to jedna pani povidala,trochu jsme se bali.Ale byli jsme nadseni,hotel je uzasny
Poprve v hotelu v teto destinaci,vzdy jsme byli v privatu a musime rict,ze jsme se lehce obavali ackoli ve Starigradu jsme byli po 8 a o Alanu slyseli,ale znate to jedna pani povidala,trochu jsme se bali.Ale byli jsme nadseni,hotel je uzasny
Plaz je blizko velmi blizko je betonova,kaminkata vcetne skakaciho mola,pristupu pro vozickare je ocenena modrou vlajkou,vsude se najde kousek stinu pod pinijemi,ale jedná vytka tu je k plazi ze takto skceli hotel by ji mohl mit vice upravenou jemnejsimi kaminky ale treba v budoucnu doladi,jinsk pristup i pozbolny pro rodiny s detmi
Jeste jsme jezdili na plaz 1km od hoteli na rozhrani Starigradu a Seline kde je jedmne oodlozi misty i pisecne a moznost vyuziti koysku pro nudisty v pripade zajmu je to za obranou vezi v zalivu zadne vlny a velmi dlouhy pozvolby vstup pro deti idealni
K te mohu rict naprosto dokonala
Velkyvyber,maso,zelenina,prilohy,dezerty,ovoce,zmrzlina,napoje no jeste 5 dni po navratu jsme plni
Ubytovani jsme byli v pojoji economy bez balkonu dle pozadavku,byl o 3000levnejsi a balkon nebyl vubec treba,pokoj byl prostorny,dobre vybaveny,,svetly,buli jsme 2 dospeli a nas skoro 3 lety syn,ktery mel svou samostatnou pristylkuv podobe kresilka rozkladaciho,ve kterem se mu spalo jako v bavlne driv nez v 8 rano se nevzbudil
Koupalna velka,cista,vsude to vonelo,plazmovy tv 82cm,minilednicka,susak na pradlo
Vyhled na more i hory
Denne uklizeno,cisto a hlavne uklizeno bylo do 11hodin nejdele,coz bylo perfektni,syn chodil po poledni spinkat.
Pokoj byl ve 2 patre,blizko do jidelny,recepci i bazenu super
Lide kteri tu praci miluji je to na nich videt od recepcni,uklidu,jidelny,bazenu skvele
Meli jsme All inclusive krom wellnes ktere bylo hrazene jsme vyuzivali vse vcetne dobre vybaveneho fitness
Perfektni byli animatori 3 holky 2 kluci holky byli chorvatky mluvili Aj,Nj a jedna cesky a 1kluk byl cech a byli skceli porad se starali o zabavu,byli vstricni,ochotni,skveli pristup k detem ten tedy mel vsechen personal
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Josef Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k ubytování a pláži tento hotel nedoporučím.
Vzhledem k ubytování a pláži tento hotel nedoporučím.
Dostupnost k moři - u hotelu. Pláž není, pouze úzký pruh kamínků, jediný prostor pro malé děti. Jinak vstup do vody po schodech. Nejsou lehátka a slunečníky.
StravaSe stravou jsme byli spokojeni, pouze odpolední svačiny pro děti nevyhovující.
UbytováníVybaveni pokojů dostačující - spokojenost. V jednom pokoji klimatizace nešla nastavit, po nahlášení do konce dovolené nikdo neopravil, večer vedro, ve kterém se nedalo spát.
Koupelna velmi malá - pouze úzký prostor před umyvadlem, do sprchového koutu se protahujete mezi WC a umyvadlem, nevím jak se tam dostává silný člověk. Nefunkční odvětrávání koupelny, po nahlášení přišel opravář, který konstatoval že je vše OK. Opravil manžel, v tak malém prostoru to bylo jak v sauně.
Služby - spokojeni
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...