Zaton Holiday Resort Mobile Homes Hodnocení: 3/5
od 3 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 528 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 1 136 Kč za os.
od 3 849 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Tomáš Vanický
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá, kamenitá
Stravapolévky jednotvárné, pestrost druhého jídla a příloh dostačující, množství velmi malé porce zejména snídaně...
UbytováníApartmán hezký, čistý, pro 4 lidi však mohl být větší. Balkon s výhledem na moře.
Službytakřka žádné
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Soňa Morawitzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž vpodstatě ani žádná nebyla. Betonové mole před hotelem se vstupem do moře po žebříku. A opodál jedna mini pláž se štěrkem.
StravaJedním slovem hrůza! Měla jsem pocit, že jsem se vrátila do dob socializmu. Nejenže tak budova restaurace na první pohled působila, ale i jídlo bylo ve stylu UHO - univerzální hnědá omáčka, tak dobře známá ze škoních jídelen. Výběr ze dvou jídel by mi stačil, ale pokud je výběr smažené hranolky nebo smažené hranolky, člověk moc na výběr nemá. Neústale se k obědu i večeři opakovala smažená jídla. Ke každé večeři i obědu bylo krouhané zelí nebo salát, oboje dvoje nacucané octem, v lepším případě olejem. Čtvrtý den se mi už zvedal žaludek jenom z toho závanu octa. Balíček místo oběda - smažený řízek, 4 krajíce veky, 1 trojúhelníček taveného sýra, jablko. Pokuždé stejné. Na snídani nejlevnější salám - 2 plátky, 1 plátek sýra. Nebo míchaná vajíčka - porce pro malé dítě. Ubrusy flekaté, talíře špinavé, co víc dodat... tohle už opravdu ne.
UbytováníHotel odpovídal popisu a naší představě.Úklid byl každý den. V hotelu ale nebyla žádná společenská místnost, kde by se dalo zpříhemnit trávení večera. Celkově ale hodntotím pozitivně.
SlužbyNa recepci téměř nikdy nikdo nebyl. Jinak viz ubytování.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Eduard Kalisch
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Betonová plocha před hotelem byla přístavištěm lodí a většinou okupovaná dětmi (asi 100 dětí na ozdravném pobytu). Komu nevadil přístup k moři po skalách a asi 10 minut chůze, ten mohl být sokojený.
StravaSkromná strava, výběr jen z dvou menu, málo pestrá. Velikost porcí vystačila jen asi polovině hostů. Restaurace byla od hotelu vzdálená asi 150 m, což starším hostům dělalo potíže.
UbytováníSkromné ubytování s velmi malou koupelnou se sprchovým koutem. Teplá voda byla vždy k dispozici. Úklid byl na slušné úrovni. Cena za neobsazené lůžko - 50 % - je říliš vysoká.
SlužbyTéměř žádné, nebyla žádná společenská místnost. Směna Kč na kuny nebyla možná, jen někdy bylo možno vyměnit za eura.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Soňa Morawitzová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž vpodstatě ani žádná nebyla. Betonové mole před hotelem se vstupem do moře po žebříku. A opodál jedna mini pláž se štěrkem.
StravaJedním slovem hrůza! Měla jsem pocit, že jsem se vrátila do dob socializmu. Nejenže tak budova restaurace na první pohled působila, ale i jídlo bylo ve stylu UHO - univerzální hnědá omáčka, tak dobře známá ze škoních jídelen. Výběr ze dvou jídel by mi stačil, ale pokud je výběr smažené hranolky nebo smažené hranolky, člověk moc na výběr nemá. Neústale se k obědu i večeři opakovala smažená jídla. Ke každé večeři i obědu bylo krouhané zelí nebo salát, oboje dvoje nacucané octem, v lepším případě olejem. Čtvrtý den se mi už zvedal žaludek jenom z toho závanu octa. Balíček místo oběda - smažený řízek, 4 krajíce veky, 1 trojúhelníček taveného sýra, jablko. Pokuždé stejné. Na snídani nejlevnější salám - 2 plátky, 1 plátek sýra. Nebo míchaná vajíčka - porce pro malé dítě. Ubrusy flekaté, talíře špinavé, co víc dodat... tohle už opravdu ne.
UbytováníHotel odpovídal popisu a naší představě.Úklid byl každý den. V hotelu ale nebyla žádná společenská místnost, kde by se dalo zpříhemnit trávení večera. Celkově ale hodntotím pozitivně.
SlužbyNa recepci téměř nikdy nikdo nebyl. Jinak viz ubytování.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Tomáš Vanický
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2009 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá, kamenitá
Stravapolévky jednotvárné, pestrost druhého jídla a příloh dostačující, množství velmi malé porce zejména snídaně...
UbytováníApartmán hezký, čistý, pro 4 lidi však mohl být větší. Balkon s výhledem na moře.
Službytakřka žádné
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...