Zaton Holiday Resort Mobile Homes Hodnocení: 3/5
od 3 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 528 Kč za os.
od 1 136 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 4 550 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 21 hodnocení)
Helena F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (3)
Jaroslav N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anna M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
přistupnost na pláž byla výborná,se službami hotelu to zas tak fantastické nebylo
přistupnost na pláž byla výborná,se službami hotelu to zas tak fantastické nebylo
pláž by byla blízko hotelu,moře bylo krásné a čisté,takže velmi dobré
Stravastravu bohužel nemůžeme taktéž ohodnotit dobře,nepatříme mezi náročné a vybíravé klienty ovšem seškrabovat u každé večere z talířů a příborů zaschlé zbytky nám chuť k jídlu zrovna nepodpořilo.Sklenice nevyleštěné,upatlané.Solnička byla jedna ,takže kolovala od stolu ke stolu,to se dá říct i o polévce.Snídaně byly každý den stejné,lidé s bezlepkovou a jinou dietou by asi měli smůlu,z pomerančů a zhnilých místních fíků by se asi moc nenajedli...Jídlo průměrné,nebylo špatné, ale hygiena žádná.Bohužel.
Ubytovánípokoj byl částečně neuklizený co se toalety a sprchy týče,zdi byly s krvavými stopy od komárů,sem tam zatřené bílou barvou,celkový dojem dá se říct nic moc,jediné pozitivum bylo to,že jsme měli krásný výhled na moře
Službyvýměná ručníků probíhala tak jednou za tři dny,pro toaletní papír jsme si museli chodit osobně,když teda slečna recepční byla přitomna.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stanislav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo, hotel, moře splnilo očekávání. Doporučuji navštívit
Místo, hotel, moře splnilo očekávání. Doporučuji navštívit
Kamenitá, vstup do moře očištěn od ježků, ale boty do vody je dobré mít.
Lehátka k dispozici za poplatek.
Strava byla dobrá, možnosti výběru dostatečné.
Chorvatská kuchyně je výborná.
Hotel je hezký.
Pokoj čistý, klimatizace funkční, ručníky pravidelně měněny.
Služby o.k. Vše, co potřebujete na dovolené.
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Hana Balášová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování otřesné. Proležené pérové matrace,nabídnutá přistýlka se nehodí ani na sezení natož na spaní .Na tom
by nespal ani pes.Otřesný zápach z odpadů, až po sepsání reklamačního protokolu přišli vyčistit podlahovou vpust a odpady ze kterých odstranili mnoho nečistot(4. den pobytu).Nevybavená kuchyň(bez varné konvice ,mikrovlnky
pouze dvoukolový vařič na plynovou bombu,2 otlučené kastroly ,sklenice na pití až na požádání atd).Stěny krvavé od rozmazaných komárů.Celkově katastrofa
Ubytování otřesné. Proležené pérové matrace,nabídnutá přistýlka se nehodí ani na sezení natož na spaní .Na tom
by nespal ani pes.Otřesný zápach z odpadů, až po sepsání reklamačního protokolu přišli vyčistit podlahovou vpust a odpady ze kterých odstranili mnoho nečistot(4. den pobytu).Nevybavená kuchyň(bez varné konvice ,mikrovlnky
pouze dvoukolový vařič na plynovou bombu,2 otlučené kastroly ,sklenice na pití až na požádání atd).Stěny krvavé od rozmazaných komárů.Celkově katastrofa
Pláž kamenitá, vstup dobrý,voda čistá
StravaMěli jsme pouze snídani(celý týden pouze vajíčka, vařený párek,šunka,salám,sýr,paštika,máslo,marmeláda,chleba)
absolutně chyběla jakákoliv zelenina
Místní restaurace dobře vybavená,vařili velmi chutně,prostředí příjemné
Výše popsáno.Sprchový kout 60 na 60 cm je pouze pro velmi štíhlé. Pro osoby rozložitější je téměř nepřístupný.
Kvalita poskytovaných služeb a ubytování absolutně neodpovídají ceně. V našem termínu 1 rodina odešla a ubytovala se v soukromí,1 rodina sepsala reklamační protokol s delegátem okamžitě a naše rodina napsala reklamaci další den.Kdybychom měli vyměněno dostatek finančních prostředků odešli jsme také
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...