Villa Donat Hotel & Dependence
od 8 124 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 124 Kč za os.
od 7 188 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Šárka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.
StravaVlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.
UbytováníVelmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Eva O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.
StravaPolopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.
UbytováníVelká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.
SlužbyNijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Eva O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.
Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.
StravaPolopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.
UbytováníVelká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.
SlužbyNijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Šárka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.
Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.
StravaVlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.
UbytováníVelmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.
Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.