Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Ana-Nina

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Starigrad - Paklenica

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Šárka K.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.

Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.

Strava

Vlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.

Ubytování

Velmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Eva O.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.

Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.

Strava

Polopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.

Ubytování

Velká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.

Služby

Nijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Eva O.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.

Celá rodina velmi dobré dojmy. Autobus sám ne zrovna v ideálním stavu, několika lidem se rozkládaly sedačky, na další paní pršelo z klimatizace. Já a dcera, naštěstí malé postavy, jsme byly usazeny za prvními schody (za chladícím boxem), kde je ještě mnohem méně místa pro nohy, než u běžných sedadel, pro nás nepříjemnost (při tak dlouhé cestě dost velká), pro trochu většího člověka problém, protože by se tam nesložil. Na druhou stranu jsem ještě necestovala s tak příjemnými, pohodovými řidiči. Ubytování báječné, pláž úžasná, stejně tak okolí, strava - polopenze - za snídaně 10, za večeře 3. Paní delegátka se o každého jednotlivce (v různých ubytováních) obětavě starala. Ráda bych se tam vrátila znovu, abych měla možnost prozkoumat národní park nebo využít nějaký ze zajímavých výletů.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Výběr z mnoha pláží, byli jsme až na konci sezóny, takže nebylo přelidněno, nejkrásnější koupání u rozpadlé strážní věže Večka Kula. Vstup do vody pozvolný, dost daleko člověk stačí, ale zaplave si, voda úžasně čistá.

Strava

Polopenze v restauraci, která je součástí kempu. Snídaně naprosto skvělé, nebyla zelenina a z ovoce pouze plátky melounu, ale zas tolik nám to nevadilo. Večeře trochu problematické, mohli jsme si vybrat maso nebo rybu (maso bylo jeden den vepřové druhý kuřecí, ryba jeden večer smažené kousky, trochu bez chuti, ale byly k nim aspoň brambory, jednou nám nabídli kalamáry). Horší byla příloha, o které se nediskutovalo (a ani nebyl člověk předem varován), např. zeleninová směs, která obsahovala velké procento hub (po žampionové polévce), kapie, cuketu - ne každý to jako přílohu zvládne. Moc dobrý moučník, salát. V den odjezdu jsme šli na pozdní oběd v restauraci naproti (Lucia) a byli jsme moc spokojeni, i cenově přijatelné.

Ubytování

Velká spokojenost, příjemná paní domácí, pokoje čisté, krásný výhled z balkonu a hlavně neskutečný klid, večer po deváté žádný hluk z okolí, oddělené živými ploty od silnice i okolních budov, přesto vše blízko. Ručníky a mýdlo nejsou součástí vybavení, ale jinak zcela vyhovující. Velmi dobře fungující wifi.

Služby

Nijak jsme nevyužívali, neměli jsme problém, trávili jsme většinu času venku.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Šárka K.

Hodnocení 4,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.

Dovolenou nám vyřizovala pani Nikol Nováková, trpělivá ochotná pani. Velké díky. Doprava autobusem bez problému. Příroda krásná, město žilo. Paklenice bohatá na výlety. Ubytování čisté, naprostá spokojenost. A delegátka pani Kubešová je po dlouhé době delegátka s velkým D! Ochotná, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém. Bylo o nás zkrátka postaráno.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Čisté krásné moře, vstup do vody pro 9 letou dceru skvělý, bez problému, oblázkovitá pláž.

Strava

Vlastní. Nebyl problém sehnat cokoliv.

Ubytování

Velmi jsme s dcerou byli spokojené. Čistý připravený apartmán s terasou, klidné prostředí, majitelka příjemná.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Anonym

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.

Nádherné prostředí a vilu ve které jsme byli ubytování bych vřele doporučila, avšak informovanost a celková organizační schopnosti agentury byla nedostačující.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250