Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Apartmány Čiro

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 150 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lednička Lednička ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 14 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Zuzana K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Moc krásné! Všechno je nově rekonstruované, kuchynka měla všechno vybaveni co jsme potřebovali. Má domácí byl moc milý, nemam vůbec co vytknout. Byli jsme v apartmánu v přízemí, byla tam super zastrašena terasa, nikdo neotravoval. Za mě určitě doporučuji, jen matrace jsou takové měkčí ale to je zanedbatelná věc.

Moc krásné! Všechno je nově rekonstruované, kuchynka měla všechno vybaveni co jsme potřebovali. Má domácí byl moc milý, nemam vůbec co vytknout. Byli jsme v apartmánu v přízemí, byla tam super zastrašena terasa, nikdo neotravoval. Za mě určitě doporučuji, jen matrace jsou takové měkčí ale to je zanedbatelná věc.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dostupnost z Cira, asi 3min do obchodu+baru+směnárny. Na pláž je to asi tak 4min, kdyz jde člověk trochu dál najde i nepřeplněné pláže s dostatkem místa.

Strava

Veliká spokojenost, snídaně bufet a na večeři jsme měli vždy tři chody a hlavní jídlo jsme si vybírali ze dvou variant. Obsluha a celovy dojem z restaurace byl velice pozitivní. Vaří dobře!

Ubytování

Moc krásné! Všechno je nově rekonstruované, kuchynka měla všechno vybaveni co jsme potřebovali. Má domácí byl moc milý, nemam vůbec co vytknout. Byli jsme v apartmánu v přízemí, byla tam super zastrašena terasa, nikdo neotravoval. Za mě určitě doporučuji, jen matrace jsou takové měkčí ale to je zanedbatelná věc.

Služby

Při příjezdu jsme dostali malé přivítáci občerstvení.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Leonid M.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jsme spokojeni,vse bylo podle nasich predstav.

Jsme spokojeni,vse bylo podle nasich predstav.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Plaž vyborna,oblazkova.

Ubytování

Ubytovani super,doporučujem.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Pavla K.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená se vydařila moc dobře. Počasí nám přálo až na jedno odpoledne,kdy přišla bouřka s deštěm.Po dešti se moře ochladilo,ale pořád se dalo koupat.Krásný pohled na hory kolem.

Dovolená se vydařila moc dobře. Počasí nám přálo až na jedno odpoledne,kdy přišla bouřka s deštěm.Po dešti se moře ochladilo,ale pořád se dalo koupat.Krásný pohled na hory kolem.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla vzdálena asi 7 minut chůze.Cesta je příkřejší a na konci jsou ještě schody.Samotná pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře.Moře bylo nádherně čisté a dalo se dohlédnout i na dno ve větších hloubkách.Perfektní podmínky pro šnorchlování.

Strava

Stravu jsme měli vlastní,jen jsme kupovali chleba a nějaké ovoce.Ceny byli po přepočtu na koruny o něco vyšší než u nás.

Ubytování

Ubytování bylo moc pěkné,kuchyň byla dobře vybavená a pro účely rychlého vaření úplně dostačující.Jen sociální zařízení by mohlo být trošku větší,ale přesto svůj úkol splnilo.

Služby

Pan domácí byl moc milí pán.Na uvítanou jsme měli nachystané malé občerstvení.Na konci pobytu nám pan domácí dovolil zůstat v apartmánu až do našeho večerního odjezdu domů.V apartmánu byla k dispozici klimatizace.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Chaos při odjezdu.Autobus měl půl hodiny zpoždění.Nikdo nevolal....
Měli jsme odjet autobusem Dezka ...autobus byl hrozný.Uličky tak úzké, že při výšce 174 cm se nevejdou nohy -museli jsme nohy mít po celou dobu nakloněné v uličce. Ridiči pozdě informovali o zastávkách. Občestvení nabídli až poté co se každý občerstvil jinde.....Poté co nás odstavili na příkaz policie- nikdo nepřišel co se děje- nechali nás v uzavřeném autobuse bez puštěné klimatizace. Být tam o půl hodiny dýl, tak se všichni v autobuse - uvaříme!!! Zákaz používání toalety v autobuse......řidiči kontrolovali pouze jednou zda jsme všichni - po pauzách na toaletách. Museli zasahovat vždy cestující když chtěli odjet, že nejsme všichni! Při zpáteční cestě - dobrý autobus - profesionální řidiči.....

Chaos při odjezdu.Autobus měl půl hodiny zpoždění.Nikdo nevolal....
Měli jsme odjet autobusem Dezka ...autobus byl hrozný.Uličky tak úzké, že při výšce 174 cm se nevejdou nohy -museli jsme nohy mít po celou dobu nakloněné v uličce. Ridiči pozdě informovali o zastávkách. Občestvení nabídli až poté co se každý občerstvil jinde.....Poté co nás odstavili na příkaz policie- nikdo nepřišel co se děje- nechali nás v uzavřeném autobuse bez puštěné klimatizace. Být tam o půl hodiny dýl, tak se všichni v autobuse - uvaříme!!! Zákaz používání toalety v autobuse......řidiči kontrolovali pouze jednou zda jsme všichni - po pauzách na toaletách. Museli zasahovat vždy cestující když chtěli odjet, že nejsme všichni! Při zpáteční cestě - dobrý autobus - profesionální řidiči.....

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Udržovaná každý den.

Strava

Vařili jsme si sami.

Ubytování

Skromné vybavení kuchyně. Jeden zubatý nůž malý na krájení všeho.V apartmánech se vaří, tak by se s tím mělo počítat. Domácí velmi příjemný pán.Delegát byl vynuikající - vždy ochotně poradil atd....

Služby

Apartmán v čistotě- udržovaný.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

výborné

výborné

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vlasta Morávková

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Moc se nám to líbilo, jen byla škoda, že balkón nebyl více otevřený, chyběl průvan.......

Moc se nám to líbilo, jen byla škoda, že balkón nebyl více otevřený, chyběl průvan.......

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž krásná, voda čistá, jen ten kopec nahoru.....:-)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Marek Sekerák

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Výborná dovolenka, splnila presne to čo sme očakávali.

Výborná dovolenka, splnila presne to čo sme očakávali.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Kamienková pláž prístupná z penziónu po strmej ceste a následne po schodoch, tak prístupová cesta ako aj pláž čistá , každodenne udržiavaná a každodenná likvidácia odpadu , na pláži vždy dostatok miesta, rovnako aj vo vode, voda čistá na dno vidieť aj 50m od brehu.

Strava

Stravu sme nemali zaplatenú takže sme využili služby miestnej predajne potravín, stánku so zeleninou a ovocím a miestnych reštaurácií. Všetko v pohode, s plne dostačujúcim výberom , vyskúšali sme tri blízke reštaurácie, jedlá nám chutili.

Ubytování

Domáci pán veľmi milý, na úvod aj záver pobytu nás čakal malý prezent . Nový pekný penzión, izby čisté a pekne zariadené, chýbali nám len nejaké police na odkladanie drobností, čo platí aj o kúpelke, kuchynský kút plne vybavený pre potreby 4 ľudí, rozloha apartmánu plne dostačujúca, rovnako aj rozloha balkóna, oproti informáciám od CK sme mohli klimatizáciu využívať bezplatne a časovo neobmedzene .

Služby

Nový penzión, tak vnútri ako aj v okolí čisto , izby pekne zariadené .

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...