Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 113 hodnocení)
Petr Němec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Městská pláž je hezká čistá ale přeplněná během dne. Raději jsme využívali plošinky z betonu a schůdky do vody na skalách které však nejsou přilš bezpečně ukotveny a zůstaly jen jedny. Také jsem využili přírodní kou pání na skalách u majáku na Hvaru. Idila za předpokladu že není rozbouřené moře.
StravaMusíme ocenit kvalitu polopenze v Kanobě Jelaš která se od předloňska velmi posunula ale i tehdy bayla dobrá. Bohatý sbnídaňový bufet a různé vychytávky(možnost udělat si teplý sendvič, neomezená káva i juice)se nám líbily.
K večerním posezení u kávičky a travaričky můžeme doporuči bar Bora který je po plmami na pláži městské. Pizzu jse si nejvíc užili v pizzerii Maslina.
Ubytování ve vile jelaš máme ověřene. V domě panuje klidná relaxační atmosféra rodinného typu pokoje jsou vybaveny čistě vším nezbytným pro teplejší noci chybí sna jen větrák či klima.
SlužbyVe vile Jelaš stačí dodržovat režim který tam tak nějak automaticky panuje. Vše dělat v pohodě v klídku. Lednička na patře stačí. Toaletního papíru dostatek ve skříňce na chodbě.Teplota vody ve sprše kolísá což je spojeno se sprchovacím návalem po 12 a večer(normalka, starší dům)
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petr Němec
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Náš celkový dojem z dovolené je vynikající. I přes to že autobus při odjezdu dorazil o 45 minut později z důvodu komplikací na D1 velmi jsme ocenili že nás CK informovala o této skutečnosti formou SMS. Cesta tam i zpět se odvíjela po nové trase přes Maˇarsko a díky kvalitním řidičům byla srovnatelná a komfortní jako ta loni. Poněkud horší je kvalita služeb na zastávkách které jsou kratší než jsme byli zvyklí ale zase je dobře že se zbytečně nečeká. pobyt v drveniku jsme si již tradičně užili. Městskou pláž nevyužíváme, chodíme do swimming aera na skály s vybetonovanými plošinkami kde je větší soukromí.Od lośka tam přibyly palmové slunečníky ala maledivy což je sympatické ale ubylo vstupů do može ve formě schůdků z nerezi. na celé pobřeží zůstaly jen jedny ale dá se to zvládnout nejsou však příliš bepečné. Využili jsme cestu na Hvar trajektem spojenou s koupáním a posezením u kávy a pivka. Výlet byl velmi idilický stejně jako celý pobyt. Ríkáme známým že jedeme do mořských lázní Drvenik.
Městská pláž je hezká čistá ale přeplněná během dne. Raději jsme využívali plošinky z betonu a schůdky do vody na skalách které však nejsou přilš bezpečně ukotveny a zůstaly jen jedny. Také jsem využili přírodní kou pání na skalách u majáku na Hvaru. Idila za předpokladu že není rozbouřené moře.
StravaMusíme ocenit kvalitu polopenze v Kanobě Jelaš která se od předloňska velmi posunula ale i tehdy bayla dobrá. Bohatý sbnídaňový bufet a různé vychytávky(možnost udělat si teplý sendvič, neomezená káva i juice)se nám líbily.
K večerním posezení u kávičky a travaričky můžeme doporuči bar Bora který je po plmami na pláži městské. Pizzu jse si nejvíc užili v pizzerii Maslina.
Ubytování ve vile jelaš máme ověřene. V domě panuje klidná relaxační atmosféra rodinného typu pokoje jsou vybaveny čistě vším nezbytným pro teplejší noci chybí sna jen větrák či klima.
SlužbyVe vile Jelaš stačí dodržovat režim který tam tak nějak automaticky panuje. Vše dělat v pohodě v klídku. Lednička na patře stačí. Toaletního papíru dostatek ve skříňce na chodbě.Teplota vody ve sprše kolísá což je spojeno se sprchovacím návalem po 12 a večer(normalka, starší dům)
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání až na cestu do Chorvatska 22 hodin. Ubytovaní bylo dostačující, čisté a klidné, stravovaní vyhovovala, snídaně pestré, chyběla zelenina, večeře byly výborné, ze dvou jídel, salátu, polévky chutné a buď sladká tečka nebo ovoce.
Dovolená splnila očekávání až na cestu do Chorvatska 22 hodin. Ubytovaní bylo dostačující, čisté a klidné, stravovaní vyhovovala, snídaně pestré, chyběla zelenina, večeře byly výborné, ze dvou jídel, salátu, polévky chutné a buď sladká tečka nebo ovoce.
Na pláž bylo asi 100 m, pláž oblázková, čistá
StravaStrava byla chutná a pestrá.
UbytováníUbytování vyhovující, čisté .
SlužbySlužby hotelu , domácí ubytovali a víc nebylo potřeba
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.