Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Dominika Sedláková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bolo tam vynikajúco. Problémom bolo nájsť naše ubytovanie. Blúdili sme tam asi hodinu, a nikto nám nevedel povedať kde sa nachádza naše ubytovanie. Nakoniec sme našli Chorváta ktorý bol ochotný nám ukázať kde to je. Podla mena majiteľa to nikto nevedel. Je treba sa skôr pýtať na ulicu. Ubytovanie bolo celkom dobré. Bolo to len kúsok od mora. V jednom apartmáne sme boli štyria vo veku od 21 do 25. Bola tam spálňa, malá kuchyňa, kúpelňa a veľký balkón, odkiaľ bol veľmi pekný výhľad na more. Vonku sa nachádzal aj gril. Čo bolo nevýhodou, že je to skôr ubytovanie pre rodiny s deťmi. O 22:00 muselo byť všade ticho. Keď sme sa chceli ísť niekam zabaviť, išli sme cca 2-3 km dolu do mesta kde sa nachádzala aj dalšia kamienková pláž a taktiež nuda pláž. Bolo možné si prenajať aj cestné skútre. Boli veľmi lacné. No zato drahšie boli lode, vodné skútre, a dalšie adrenalínové športy. My sme sa stravovali sami. Potraviny sú tam veľmi drahé, chlieb vydrží iba niekoľko hodín. Ovocie a zelenina bolo naše najčastejšie jedlo. V tých veľkých horúčavách aj tak človeku nič nechutí. Väčšinou sme chodili večer na pizzu alebo na miestne špeciality napr. pečenú chobotnicu. Dokonca sa dalo skoro všade platiť eurami. Majiteľ nášho apartmánu bol veľmi príjemný, dokonca veľmi dobre rozpráva po slovensky, veľmi rád ochutnal aj našu domácu pálenku. Posledný deň nás pozval na večeru k nemu domov do Splitu. Celých 10 dní sa nám nepodarilo nájsť žiadne mušle, bolo treba sa pre ne potápať veľmi hlboko. Majiteľa sme sa preto pýtali kde sa dajú aspoň kúpiť ako suvenír alebo tak. Majiteľ sa tváril že nerozumel, no na druhý deň sme mali pred dverami rozložené veľké množstvo mušiel ktoré nazbieral ked sa bol potápať, ešte boli trochu mokré. More bolo veľmi slané, no krásne čisté. (Čím je voda slanšia tým je čistejšia.) Pláž bola skalnatá, a voda bola hned od začiatku hlboká, ale cca 1 km od nášho apartmánu sa nachádzala kamienková pláž. Tam sme chodili najčastejšie. S dovolenkou sme boli všetci veľmi spokojný a budúci rok sa tam chystáme opäť.
Bolo tam vynikajúco. Problémom bolo nájsť naše ubytovanie. Blúdili sme tam asi hodinu, a nikto nám nevedel povedať kde sa nachádza naše ubytovanie. Nakoniec sme našli Chorváta ktorý bol ochotný nám ukázať kde to je. Podla mena majiteľa to nikto nevedel. Je treba sa skôr pýtať na ulicu. Ubytovanie bolo celkom dobré. Bolo to len kúsok od mora. V jednom apartmáne sme boli štyria vo veku od 21 do 25. Bola tam spálňa, malá kuchyňa, kúpelňa a veľký balkón, odkiaľ bol veľmi pekný výhľad na more. Vonku sa nachádzal aj gril. Čo bolo nevýhodou, že je to skôr ubytovanie pre rodiny s deťmi. O 22:00 muselo byť všade ticho. Keď sme sa chceli ísť niekam zabaviť, išli sme cca 2-3 km dolu do mesta kde sa nachádzala aj dalšia kamienková pláž a taktiež nuda pláž. Bolo možné si prenajať aj cestné skútre. Boli veľmi lacné. No zato drahšie boli lode, vodné skútre, a dalšie adrenalínové športy. My sme sa stravovali sami. Potraviny sú tam veľmi drahé, chlieb vydrží iba niekoľko hodín. Ovocie a zelenina bolo naše najčastejšie jedlo. V tých veľkých horúčavách aj tak človeku nič nechutí. Väčšinou sme chodili večer na pizzu alebo na miestne špeciality napr. pečenú chobotnicu. Dokonca sa dalo skoro všade platiť eurami. Majiteľ nášho apartmánu bol veľmi príjemný, dokonca veľmi dobre rozpráva po slovensky, veľmi rád ochutnal aj našu domácu pálenku. Posledný deň nás pozval na večeru k nemu domov do Splitu. Celých 10 dní sa nám nepodarilo nájsť žiadne mušle, bolo treba sa pre ne potápať veľmi hlboko. Majiteľa sme sa preto pýtali kde sa dajú aspoň kúpiť ako suvenír alebo tak. Majiteľ sa tváril že nerozumel, no na druhý deň sme mali pred dverami rozložené veľké množstvo mušiel ktoré nazbieral ked sa bol potápať, ešte boli trochu mokré. More bolo veľmi slané, no krásne čisté. (Čím je voda slanšia tým je čistejšia.) Pláž bola skalnatá, a voda bola hned od začiatku hlboká, ale cca 1 km od nášho apartmánu sa nachádzala kamienková pláž. Tam sme chodili najčastejšie. S dovolenkou sme boli všetci veľmi spokojný a budúci rok sa tam chystáme opäť.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Jan Vejnar
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobrý dojem, odpovídá očekávání.
Velmi dobrý dojem, odpovídá očekávání.
Pláž do 5 minut pěšky, betonová plata, přístup do vody dobrý, voda čistá. Bylo po sezóně, takže místa bylo dost.
StravaByli jsme v apartmánu s vlastní stravou.
UbytováníVelmi dobrý, odpovídá očekávání.
SlužbyByli jsme v apartmánu, domácí byla ochotna zařídit, co bylo třeba.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Vladimír Krejbich
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to tam pěkné, až na to, že tam majitelé dost kouří.
Bylo to tam pěkné, až na to, že tam majitelé dost kouří.
Pláže pěkné.
UbytováníUbytování šlo kuchyňská dost malá a žádná velká sklenice.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Vejnar
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobrý dojem, odpovídá očekávání.
Velmi dobrý dojem, odpovídá očekávání.
Pláž do 5 minut pěšky, betonová plata, přístup do vody dobrý, voda čistá. Bylo po sezóně, takže místa bylo dost.
StravaByli jsme v apartmánu s vlastní stravou.
UbytováníVelmi dobrý, odpovídá očekávání.
SlužbyByli jsme v apartmánu, domácí byla ochotna zařídit, co bylo třeba.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dominika Sedláková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bolo tam vynikajúco. Problémom bolo nájsť naše ubytovanie. Blúdili sme tam asi hodinu, a nikto nám nevedel povedať kde sa nachádza naše ubytovanie. Nakoniec sme našli Chorváta ktorý bol ochotný nám ukázať kde to je. Podla mena majiteľa to nikto nevedel. Je treba sa skôr pýtať na ulicu. Ubytovanie bolo celkom dobré. Bolo to len kúsok od mora. V jednom apartmáne sme boli štyria vo veku od 21 do 25. Bola tam spálňa, malá kuchyňa, kúpelňa a veľký balkón, odkiaľ bol veľmi pekný výhľad na more. Vonku sa nachádzal aj gril. Čo bolo nevýhodou, že je to skôr ubytovanie pre rodiny s deťmi. O 22:00 muselo byť všade ticho. Keď sme sa chceli ísť niekam zabaviť, išli sme cca 2-3 km dolu do mesta kde sa nachádzala aj dalšia kamienková pláž a taktiež nuda pláž. Bolo možné si prenajať aj cestné skútre. Boli veľmi lacné. No zato drahšie boli lode, vodné skútre, a dalšie adrenalínové športy. My sme sa stravovali sami. Potraviny sú tam veľmi drahé, chlieb vydrží iba niekoľko hodín. Ovocie a zelenina bolo naše najčastejšie jedlo. V tých veľkých horúčavách aj tak človeku nič nechutí. Väčšinou sme chodili večer na pizzu alebo na miestne špeciality napr. pečenú chobotnicu. Dokonca sa dalo skoro všade platiť eurami. Majiteľ nášho apartmánu bol veľmi príjemný, dokonca veľmi dobre rozpráva po slovensky, veľmi rád ochutnal aj našu domácu pálenku. Posledný deň nás pozval na večeru k nemu domov do Splitu. Celých 10 dní sa nám nepodarilo nájsť žiadne mušle, bolo treba sa pre ne potápať veľmi hlboko. Majiteľa sme sa preto pýtali kde sa dajú aspoň kúpiť ako suvenír alebo tak. Majiteľ sa tváril že nerozumel, no na druhý deň sme mali pred dverami rozložené veľké množstvo mušiel ktoré nazbieral ked sa bol potápať, ešte boli trochu mokré. More bolo veľmi slané, no krásne čisté. (Čím je voda slanšia tým je čistejšia.) Pláž bola skalnatá, a voda bola hned od začiatku hlboká, ale cca 1 km od nášho apartmánu sa nachádzala kamienková pláž. Tam sme chodili najčastejšie. S dovolenkou sme boli všetci veľmi spokojný a budúci rok sa tam chystáme opäť.
Bolo tam vynikajúco. Problémom bolo nájsť naše ubytovanie. Blúdili sme tam asi hodinu, a nikto nám nevedel povedať kde sa nachádza naše ubytovanie. Nakoniec sme našli Chorváta ktorý bol ochotný nám ukázať kde to je. Podla mena majiteľa to nikto nevedel. Je treba sa skôr pýtať na ulicu. Ubytovanie bolo celkom dobré. Bolo to len kúsok od mora. V jednom apartmáne sme boli štyria vo veku od 21 do 25. Bola tam spálňa, malá kuchyňa, kúpelňa a veľký balkón, odkiaľ bol veľmi pekný výhľad na more. Vonku sa nachádzal aj gril. Čo bolo nevýhodou, že je to skôr ubytovanie pre rodiny s deťmi. O 22:00 muselo byť všade ticho. Keď sme sa chceli ísť niekam zabaviť, išli sme cca 2-3 km dolu do mesta kde sa nachádzala aj dalšia kamienková pláž a taktiež nuda pláž. Bolo možné si prenajať aj cestné skútre. Boli veľmi lacné. No zato drahšie boli lode, vodné skútre, a dalšie adrenalínové športy. My sme sa stravovali sami. Potraviny sú tam veľmi drahé, chlieb vydrží iba niekoľko hodín. Ovocie a zelenina bolo naše najčastejšie jedlo. V tých veľkých horúčavách aj tak človeku nič nechutí. Väčšinou sme chodili večer na pizzu alebo na miestne špeciality napr. pečenú chobotnicu. Dokonca sa dalo skoro všade platiť eurami. Majiteľ nášho apartmánu bol veľmi príjemný, dokonca veľmi dobre rozpráva po slovensky, veľmi rád ochutnal aj našu domácu pálenku. Posledný deň nás pozval na večeru k nemu domov do Splitu. Celých 10 dní sa nám nepodarilo nájsť žiadne mušle, bolo treba sa pre ne potápať veľmi hlboko. Majiteľa sme sa preto pýtali kde sa dajú aspoň kúpiť ako suvenír alebo tak. Majiteľ sa tváril že nerozumel, no na druhý deň sme mali pred dverami rozložené veľké množstvo mušiel ktoré nazbieral ked sa bol potápať, ešte boli trochu mokré. More bolo veľmi slané, no krásne čisté. (Čím je voda slanšia tým je čistejšia.) Pláž bola skalnatá, a voda bola hned od začiatku hlboká, ale cca 1 km od nášho apartmánu sa nachádzala kamienková pláž. Tam sme chodili najčastejšie. S dovolenkou sme boli všetci veľmi spokojný a budúci rok sa tam chystáme opäť.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Tarina Divisová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Relativně klidná lokalita, romantické úzké uličky, možnost pěších procházek po ostrově. Nevýhody ostrova - při návštěvě blízkého Trogiru či při odjezdu lze počítat i s několikahodinovými kolonami.
Relativně klidná lokalita, romantické úzké uličky, možnost pěších procházek po ostrově. Nevýhody ostrova - při návštěvě blízkého Trogiru či při odjezdu lze počítat i s několikahodinovými kolonami.
V blízkosti skalnaté pláže, vybetonovaná mola, vstupy do vody po žebřících, (malý počet oblázkových pláží s postupnými vstupem do moře- vhodnější např. pro menší děti).
StravaVlastní
UbytováníStandardně zařízený, vyhovující apartmán. Výhled z terasy na moře.
Služby---
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.