Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 35 hodnocení)
Václav Trávníček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepší dovolená.
Nejlepší dovolená.
Nádherná.
StravaVýborná.
UbytováníSuper.
SlužbyNaprostá spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto spokojeni
Naprosto spokojeni
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
poměr cena/ výkon ok.
poměr cena/ výkon ok.
přístup k pláži 100 m, pláž čistá, množství lidí po sezóně adekvátní období zájezdu, pláže přeplněné nejsou. Voda naprosto čistá, viditelnost ve vodě dobrá. Vhodné na šnorchlování, spousta rybek.
StravaMalé porce v dnešní době vaření z polotovarů není vhodné. Př. bramborová kaše z pytlíku. Není možnost výběru, je vždy jen jedno jídlo.
Ubytovánípokoj čistý, pěkná terasa s výhledem na moře i městečko, vybavení pokoje: plastový stůl na terase, wifi nedostupná na pokoji, dostupná ve spol. prostorech. bez klimatizace, přistýlka proležená.
Službyžádné služby penzion nenabízí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Václav Trávníček
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepší dovolená.
Nejlepší dovolená.
Nádherná.
StravaVýborná.
UbytováníSuper.
SlužbyNaprostá spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alexandra Richterová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Igrane je krásné městečko, určitě ho doporučuji pro rodiny s dětmi. Lidí tak akorát, kolonáda je dobře vyřešena: můžete sedět na zahrádce u vychlazeného piva a přitom sledovat děti ve vodě - končí zahrádka a ihned je pláž. Obchod, pekárna, zmrzlina, spousta restaurací. Večerní koupání,kdy se děti ráchají ve vodě na osvětlené pláži a vy si vychutnáváte pivo na zahrádce restaurace, opravdu nemělo chybu. V městečku mne nic nechybělo.
Celkové shrnutí: do Igrane se ráda vrátím, ale s jinou cestovní kanceláří. Člověku je to líto, když potká na pláži turisty z ČR, kteří jsou tam s jinou CK a pochvalují si, jak je to super, že na večeři mají na výběr ze 3 jídel a výborných. Přece jen by člověk za to co zaplatil, rád dostal odpovídající kvalitu.
Igrane je krásné městečko, určitě ho doporučuji pro rodiny s dětmi. Lidí tak akorát, kolonáda je dobře vyřešena: můžete sedět na zahrádce u vychlazeného piva a přitom sledovat děti ve vodě - končí zahrádka a ihned je pláž. Obchod, pekárna, zmrzlina, spousta restaurací. Večerní koupání,kdy se děti ráchají ve vodě na osvětlené pláži a vy si vychutnáváte pivo na zahrádce restaurace, opravdu nemělo chybu. V městečku mne nic nechybělo.
Celkové shrnutí: do Igrane se ráda vrátím, ale s jinou cestovní kanceláří. Člověku je to líto, když potká na pláži turisty z ČR, kteří jsou tam s jinou CK a pochvalují si, jak je to super, že na večeři mají na výběr ze 3 jídel a výborných. Přece jen by člověk za to co zaplatil, rád dostal odpovídající kvalitu.
Městská pláž je ok pro ty, kterým se nechce chodit dál, mají malé deti ( není tam ale žádný stín ) nebo chtějí prosedět den v kavárničce na promenádě. My jsme chodili cca 1 km směrem na Drašnici na krásné přírodní pláže - malé oblázky, minimum lidí a dostatek stínu. Ve vodě život - ryby, krabi, ježci uplně minimálně a až v hloubce.
StravaSnidaně dostačující, i když by člověk ocenil trošku rozmanitosti. Např. alespon nějaké ovoce, volská oka, míchaná vajíčka. A opet: nádobí - hrnky- okousané, dobouchané, staré várnice s kávou a čajem. Čas snídaně v 8:30 byl dost pozdě. Děti už ráno měli na pokoji hlad.
Večeře - styl školní jídelny pred 20 lety. Polévky byly výborné, ale hlavní jídlo asi už vařil někdo jiný. Nedochucené, maso spíš uvařené bez chuti. Jediné, co zkazilo celkový dojem z dovolené, je právě jídlo. Doufali jsme alespon jeden den v řízek,ale marně. Škoda, že si kuchaři s večeří více nevyhráli, když nedělali obědy a měli dost času. Dezert - pláteček melounu, nějaká buchta - čtvereček 3 x 3 cm..pokud se buchta nesnědla, objevila se druhý den u snídaně. Jídelna byla, kromě snídaně a večeře, zamčená, takže slibované pivo a limonádu si člověk stejně mohl dát jen ráno nebo až večer.
Ubytování v pořádku. Studio pro 3 bylo dostatečně velké. Trochu zamrzí věci, které by člověk za cenu, kterou zaplatil, predpokládal jako samozřejmost: že v kuchynce není např. rychlovarná konvice, nádobí opravdu staré a pro 3 lidi jsou 2 hrnky, větrák za poplatek ( určitě mohl být zdarma na každém pokoji a lidé by to velmi ocenili ).
Služby.......
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Igrane nádherné malé poklidné městečko, pláže úžasné, všechno krásné. Cesta luxusním autobusem super. Ubytování hezké, ale nečisté. Jídlo nedobré, personál a hlavně paní delegátka nepříjemné.
Igrane nádherné malé poklidné městečko, pláže úžasné, všechno krásné. Cesta luxusním autobusem super. Ubytování hezké, ale nečisté. Jídlo nedobré, personál a hlavně paní delegátka nepříjemné.
Pláže opravdu nádherné, dobře přístupné. Krom městské, která je vhodná pro rodiny s dětmi jsou k dispozici i dvě přírodní. Vážně krásné.
StravaMěli jsme polopenzi, na snídani každý den to stejné chléb, cereálie, jogurt, paštika, sýr, salám a šunka, která byla na konci týdne už zkažená, ovoce žádné, pouze rajčata a zelená paprika. Stoly se průběžně nedoplňovaly. O večeřích snad psát ani nebudu, jedna velká katastrofa a co se týče hygieny v kuchyni a jídelně, to jsme ještě neviděli....Kýble se zbytky, které jsme do nich museli shrnovat byli jídelně neustále i z předchozích dnů. Jídlo opravdu velké zklamání.
UbytováníUbytování bylo sice celkem hezky zařízené, ale co se týče čistoty, tak velmi špatné. Pokoj nebyl důkladně uklizený. Šlápoty na podlaze a prach na nábytku. Teplá voda netekla. Místo přikrývky sloužilo staré děravé prostěradlo.
SlužbySlužby hotelu žádné, o toaletní papír a sáčky do koše jsme si museli říkat. Po dobu naší dovolené byla přítomna velice nepříjemná paní delegátka s arogantním vystupováním. Informovanost a komunikace z její strany nulová.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Tomáš N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Neurazí ani nenadchne. Očekávali jsme alespoň vynesení koše či doplnění toaletního papíru. Stačilo by informovat, že si toto člověk obstarává sám. Na ostatních dovolených tento ''servis'' byl. Dále jsme hodinu čekali na pokoji, kvůli ovládání na klimatizaci, kterou jsme si zaplatili, jelikož paní byla na pláži. Zbytečně takto ztracený čas, který mohl být využit jinak.
Neurazí ani nenadchne. Očekávali jsme alespoň vynesení koše či doplnění toaletního papíru. Stačilo by informovat, že si toto člověk obstarává sám. Na ostatních dovolených tento ''servis'' byl. Dále jsme hodinu čekali na pokoji, kvůli ovládání na klimatizaci, kterou jsme si zaplatili, jelikož paní byla na pláži. Zbytečně takto ztracený čas, který mohl být využit jinak.
Na hlavní pláž v městečku jsme nešli. Za to nádherná pláž byla kousek od penzionu směrem k vyhlídce, kde vedou schody a pěšinka k pláži, kde bylo méně lidí a každý si našel plácek. Někteří lide by mohli brát v potaz, že pláž není k odkládání odpadků, typu nakousaného melounu a vysypaných sušenek + pěšinka není wc !
StravaKlasická jídla, na snídaních by chtělo zapracovat co se týče servisu. Kolikrát nebylo poznat co v míse je nebo chyběli lžičky. Večeře pokud nejste vybíraví a nejste moc velký jedlíci budete spokojeni.
UbytováníPokoj standart na přespání stačí.
SlužbyNepostřehli jsme žádné služby hotelu. Uklizeno při příjezdu bylo.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.