Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Simona K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná dovolená. Vše perfektně klaplo.
Výborná dovolená. Vše perfektně klaplo.
Apartmán téměř na pláži. V rovince. Letovisko vysoce vhodné pro rodiny s malými dětmi. V noci ticho a klid. Pláž oblázková, s borovicovým hájem (kde je i stín). Sprchy na pláži, stejně jako odpadkové koše. Blízkost restaurací.
StravaBez stravy. V okolí dost restaurací, stánků, barů, pizzeria a market.
UbytováníApartmány byly čisté. Vše v pořádku. Pan domácí denně k dispozici. Pokud bylo potřeba ho kontaktovat, žádný problém.
SlužbySlužby žádné, ale to se od apartmánu očekává.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S rodinou jsme prožili skvělých 8 dní v destinaci Živogošće Blato. Prostředí bylo na 1*. Čisté pláže, žádné odpadky na ulicích, příjemní lidé.V restauracích personál uměl i česky. Projeli jsme toho už hodně, ale tady se nám líbilo nejvíce.
S rodinou jsme prožili skvělých 8 dní v destinaci Živogošće Blato. Prostředí bylo na 1*. Čisté pláže, žádné odpadky na ulicích, příjemní lidé.V restauracích personál uměl i česky. Projeli jsme toho už hodně, ale tady se nám líbilo nejvíce.
Pár metrů od hotelu, přístupnost vynikající, čisté pláže, průzračné moře. Viděli jsme i delfíny, kteří byli až u bojek.
Zadní pláž je i pro psy.
Snídaně byla formou švédských stolů a měli jste na výběr od různých sýrů, salámů, marmelád, až po různé cornflakes. Na večeři jste měli na výběr ze dvou hlavních chodů. Za mě velmi dobré. Když jste jeli na výlet, dali vám sebou bagety, popř. Vám nachystali oběd, když jste jeli na večerní vyjížďku lodí.
UbytováníUbytování bylo pár metrů od pláže. Každý pokoj měl svůj vlastní balkón s výhledem na moře.
Každopádně jsme měli velmi proležené matrace a bylo to velmi nepohodlné. Klimatizace moc nejela a pokud jste se chtěli připojit k internetu, tak jste čekali dlouho než se připojíte a pak vám to stejně jelo jen na pár minut. Bohužel právě WiFi potrebuju na dovolené kvůli práci a tohle mě hodně omezovalo. Delegátka nám ale řekla, že to je tady problém většiny hotelů a restaurací. Ale ubytování bylo celkově moc hezké a na to vyslání ušlo na 7/10*
Služby byly celkově dobré. Nabízeli vám různé výlety apod.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Alena Nádeníčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v pohodě.
Dovolená v pohodě.
Nadmíru spokojeni.
StravaPrůměr, nic originálního.
UbytováníDocela dobrý, nějaké nedostatky tam byly.
SlužbyČisto, žádné připomínky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkná dovolená za rozumnou cenu
Pěkná dovolená za rozumnou cenu
Přístup na pláž výborný, moře krásné, čisté, pláž také. Doporučuji, moc se nám zde líbilo.
StravaSnídaně u polopenze chudší výběr, čaj, káva podávané studené, jinak průměr.
UbytováníUbytování odpovídalo popisu při objednávání, pokoj byl čistý, klima v ceně je příjemná, pár drobností pro větší
pohodlí by se dalo doplnit.
Spokojenost s výletem do Mostaru a službami CK Duha.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Simona K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná dovolená. Vše perfektně klaplo.
Výborná dovolená. Vše perfektně klaplo.
Apartmán téměř na pláži. V rovince. Letovisko vysoce vhodné pro rodiny s malými dětmi. V noci ticho a klid. Pláž oblázková, s borovicovým hájem (kde je i stín). Sprchy na pláži, stejně jako odpadkové koše. Blízkost restaurací.
StravaBez stravy. V okolí dost restaurací, stánků, barů, pizzeria a market.
UbytováníApartmány byly čisté. Vše v pořádku. Pan domácí denně k dispozici. Pokud bylo potřeba ho kontaktovat, žádný problém.
SlužbySlužby žádné, ale to se od apartmánu očekává.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S rodinou jsme prožili skvělých 8 dní v destinaci Živogošće Blato. Prostředí bylo na 1*. Čisté pláže, žádné odpadky na ulicích, příjemní lidé.V restauracích personál uměl i česky. Projeli jsme toho už hodně, ale tady se nám líbilo nejvíce.
S rodinou jsme prožili skvělých 8 dní v destinaci Živogošće Blato. Prostředí bylo na 1*. Čisté pláže, žádné odpadky na ulicích, příjemní lidé.V restauracích personál uměl i česky. Projeli jsme toho už hodně, ale tady se nám líbilo nejvíce.
Pár metrů od hotelu, přístupnost vynikající, čisté pláže, průzračné moře. Viděli jsme i delfíny, kteří byli až u bojek.
Zadní pláž je i pro psy.
Snídaně byla formou švédských stolů a měli jste na výběr od různých sýrů, salámů, marmelád, až po různé cornflakes. Na večeři jste měli na výběr ze dvou hlavních chodů. Za mě velmi dobré. Když jste jeli na výlet, dali vám sebou bagety, popř. Vám nachystali oběd, když jste jeli na večerní vyjížďku lodí.
UbytováníUbytování bylo pár metrů od pláže. Každý pokoj měl svůj vlastní balkón s výhledem na moře.
Každopádně jsme měli velmi proležené matrace a bylo to velmi nepohodlné. Klimatizace moc nejela a pokud jste se chtěli připojit k internetu, tak jste čekali dlouho než se připojíte a pak vám to stejně jelo jen na pár minut. Bohužel právě WiFi potrebuju na dovolené kvůli práci a tohle mě hodně omezovalo. Delegátka nám ale řekla, že to je tady problém většiny hotelů a restaurací. Ale ubytování bylo celkově moc hezké a na to vyslání ušlo na 7/10*
Služby byly celkově dobré. Nabízeli vám různé výlety apod.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.