Lončar Hodnocení: 2/5
od 3 850 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 850 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 4 809 Kč za os.
od 5 496 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 12 hodnocení)
Jan Bilík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Hedvika Pokšteflová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odpovídalo katalogu,balkon s výhledem na moře.Jen nám za celou dobu ubytování nikdo neuklidil,jelikož máme malé děti tak jsme si po celou dobu pobytu uklízeli sami.Pan domácí velice ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila. Drvenik je vhodný např. pro rodiny bez aut, protože vše zde máte po ruce - pláže, obchůdky, restaurace. Je to velmi malé městečko, které snadno projdete po svých. Více se nám líbilo v dolní zátoce, kde to více žije a taky je zde hezčí prostředí. Jeden den jsme si udělali výlet ke kostelu, zasvěcenému sv. Rokovi a výstup na horu Plisivac - velký zážitek (není vhodné pro děti). Také jsme využili nabídky výletu lodí na ostrov Hvar a Pelješac. Na prohlídku ostrovů bylo málo času, možná by bylo lepší navštívit jen jeden ostrov. Na lodi bylo v ceně občerstvení a jídlo. Celkově spokojenost.
Dovolená se nám líbila. Drvenik je vhodný např. pro rodiny bez aut, protože vše zde máte po ruce - pláže, obchůdky, restaurace. Je to velmi malé městečko, které snadno projdete po svých. Více se nám líbilo v dolní zátoce, kde to více žije a taky je zde hezčí prostředí. Jeden den jsme si udělali výlet ke kostelu, zasvěcenému sv. Rokovi a výstup na horu Plisivac - velký zážitek (není vhodné pro děti). Také jsme využili nabídky výletu lodí na ostrov Hvar a Pelješac. Na prohlídku ostrovů bylo málo času, možná by bylo lepší navštívit jen jeden ostrov. Na lodi bylo v ceně občerstvení a jídlo. Celkově spokojenost.
Hlavní pláž je sice oblázková a s pohodlným vstupem do vody (vhodné pro malé děti), ovšem je zde hlava na hlavě. Když si zajdete kousek dál, tak na vás čekají klidné skalnaté pláže s vybetonovanými plácky na ležení. Zde je to se vstupem do vody o něco horší, protože skály jsou ostré a díky čistotě jsou zde ježci - nutné boty do vody. V polovině dovolené nám začaly vlny a s nimi nárazově připlouvala tráva, nebo sem tam nějaký nepořádek.
StravaStravovali jsme se sami, potraviny podobné jak u nás, avšak dražší. V okolí je mnoho pizzerií a restaurací. Každý si vybere, co mu vyhovuje.
UbytováníUbytování na první pohled hezké. Po chvilce se však začaly objevovat menší nedostatky. Např. neodtékal dřez, vypadávaly dvířka od skříňky a kuchyňského vybavení zde bylo poskrovnu. Náladu jsme si však nenechali zkazit, protože z pokoje byl nádherný výhled na pohoří a moře. Spaní bylo pohodlné.
SlužbyApartmán nějaké služby neposkytoval. Pana majitele (jinak sympatického pána) jsme viděli pouze při příjezdu a při odjezdu.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Miroslav J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhla bez problému..Drveník Donja Vala je pěkné mini městečko...kdo chce větší noční život víc hospůdek a restaurací musí procházkou do druhého Drveníku Gornja Vala....tam to žije.Je to asi 20min po svých
Dovolená proběhla bez problému..Drveník Donja Vala je pěkné mini městečko...kdo chce větší noční život víc hospůdek a restaurací musí procházkou do druhého Drveníku Gornja Vala....tam to žije.Je to asi 20min po svých
Pláž byla hned kousek od ubytování oblázková bohužel byla plná....není se čemu divit vždyť byla sezona:-)dá se jít směrem od ubytování kolem moře po betonovým chodníčku a tam jsou ruzné vybetonované plážičky na kamenech i schůdky do vody jsou tam asi dvoje...tam jsme si našli vždy místečko v soukromí,takže bez problémnu.
StravaMěli jsme pouze večeře...polévka + výběr ze dvou jídel a nějaký dezert...banán atd....jídla dost a chutné..
UbytováníKdyby se pan Tale trošku víc staral o studio(protékající sprchový kout,chybějící hrnky,)bylo by to na jedničku...parkování bylo hned za studiem cca 20metrů...placené 30EUR za týden
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla nádherná, lokalita naprosto podle našich představ. Moře a pláže čisté. Vzhledem k tomu, že už končila sezóna tak se zavíraly některé restaurace a obchody, ale to se dalo čekat. Doporučuji výlet do hor do opuštěné opčiny starého Drveniku a na zbytky tureckého opevnění na kopci.
Dovolená byla nádherná, lokalita naprosto podle našich představ. Moře a pláže čisté. Vzhledem k tomu, že už končila sezóna tak se zavíraly některé restaurace a obchody, ale to se dalo čekat. Doporučuji výlet do hor do opuštěné opčiny starého Drveniku a na zbytky tureckého opevnění na kopci.
Pláž oblázková s pozvolným břehem, žádní ježci, nepotřebovali jsme tedy ani boty do vody. Krásně čistá voda i pláž. Za městečkem jsou skaliska, kde se také dá koupat, ale tam už to chce boty do vody (ostré skály a ježci) ale zase tam máte soukromí a je to tam skvělé na šnorchlování. Cestou z Horne Valy do Zaostrogu se dá najít několik malých pláží kde budete (skoro) sami a jsou obvykle tak nějak neoficiálně nudistické.
StravaZájezd jsme měli bez stravy, tudíž jsme se stravovali sami. Jídlo v okolních restauracích vždy vynikající, zvláště doporučuji Pansion Mol, tam jsme si vždycky pochutnali. Ve městě je dobře zásobovaná samoobsluha a několik stánků s ovocem a zeleninou.
UbytováníPrvotní dojem byl skvělý, zvláště výhled z terasy. Na druhý pohled už to nebylo tak super, dveře na terasu nešly dovřít a při větru nepříjemně vrzaly, občas někde upadla nějaká úchytka atd., poslední den jsme zjistili, že nám protéká dřez. Ale nebylo to nic zásadního. Pan majitel byl trošku laxní a měl na všechno dost času, ale to už je holt ta chorvatská povaha :) ale jinak byl moc milý.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Ludmila Kolaříková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doprava byla skvělá, avšak ubytování a místní služby byly velmi špatné (neexistující jizdní řád místních autobusů, prac. doba na poště jen 2.5hod. denně, skluzy v meziměstské dopravě, nerespektování prac. doby u informační kanceláře)
Doprava byla skvělá, avšak ubytování a místní služby byly velmi špatné (neexistující jizdní řád místních autobusů, prac. doba na poště jen 2.5hod. denně, skluzy v meziměstské dopravě, nerespektování prac. doby u informační kanceláře)
čistá a pěkná
Stravaneměli jsme objednánu žádnou stravu
UbytováníPokoj byl neudržovaný: urvaná madla u kuchyň. linky a skříně, chybějící ručníky, skleničky, hrnečky na čaj, nefunkční klíč od domu, nefunkční 2 světla, urvaná ozdoba - součást poslete - dlouhodobě umístěna na skříni a neopravena, kapající kohoutek, citelná plíseň v přízemní kuchyni u schodiště domu
Službyneudržováno (viz výše v kapitole "Ubytování")
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.