Apartmány Medena Hodnocení: 3/5
od 2 131 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 131 Kč za os.
od 3 480 Kč za os.
od 8 920 Kč za os.
od 2 669 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 18 hodnocení)
Olga Galeková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
oblázková, kdekoliv možnost koupání podél dlouhé promenády, přístup do moře i pro děti, čistota moře - trošku horší a čistota pláží taktéž, ale to si myslím, že je vizitka turistů
Stravapro nás zcela dostačující
Ubytovánídepandance Mamut - skvělé, čisté, prostorné, velký balkon přímo s výhledem na moře
depandace -
výměna ručníků se sice nekonala ani doplnění toaletního papíru, ale delegátka okamžitě reagovala - takže bez problémů
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Julie Štěrbová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pláže vyhovující
Stravastále se opakující jídlo ke snídani, chybělo více zeleniny, večeře byly vynikající, porce velké
Ubytováníubytování vyhovující
Službybyla jsem spokojena
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Jaroslava Šimková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po prvotním šoku to byla celkově moc hezká dovolená. Z Prahy nás odjíždělo autobusem 14 osob. Druhá zastávka byla v obci Nalžovice před sociálním ústavem. Čekalo tam 25 postižených lidí, vozíky a chodítka. To nikdo nečekal. Takže jsme z toho byli pěkně vyplašený. Vychovatelky by si zasloužily medaile za jejich práci. Nakonec tyto spolucestující byli super po celou dobu pobytu (jídelna, pláž..)Oproti jiných zdravých lidí, který stále hledají problémy a nic není vhod (jeden den vadí, že není šunka, druhý den horká káva atd.)
Po prvotním šoku to byla celkově moc hezká dovolená. Z Prahy nás odjíždělo autobusem 14 osob. Druhá zastávka byla v obci Nalžovice před sociálním ústavem. Čekalo tam 25 postižených lidí, vozíky a chodítka. To nikdo nečekal. Takže jsme z toho byli pěkně vyplašený. Vychovatelky by si zasloužily medaile za jejich práci. Nakonec tyto spolucestující byli super po celou dobu pobytu (jídelna, pláž..)Oproti jiných zdravých lidí, který stále hledají problémy a nic není vhod (jeden den vadí, že není šunka, druhý den horká káva atd.)
Pláž byla tak 5 min chůze. My jsme chodili většinou mimo veřejné upravené pláže. S čistotou pláží si chorvaťané moc hlavu nedělají. Moře nádherně čistý, teploučký - nádhera
StravaStrava celkově dobrá. O snídaních nám tam chybělo ovoce a zelenina.Večeři si snad každý vybere ze 3 jídel. Tak výbornou rybu jako byla k večeři budeme dlouho vzpomínat. Mohl by být větší výběr salátů (bylo to stále stejné)
UbytováníApartmán Milena odpovídal 3 hvězdičkám. Žádný luxus, ale ani katastrofa. 5 min. od hotelu na stravování a kousek od moře. Z terasy byl nádherný výhled na moře.
SlužbyV apartmánu Milena byla moc hodná upovídaná majitelka
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ludmila Apltová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné prostředí, krásné počasí, docela fajn dovolená
Příjemné prostředí, krásné počasí, docela fajn dovolená
Malé, téměř soukromé pláže byly velice příjemným zjištěním. Bohužel na nich někteří návštěvníci zanechávají spoustu nepořádku, který se zde povaluje nejspíše po zbytek sezony. Úklid pláží by byl vítán.
StravaChyběla mi u snídaně nabídka ovoce a zeleniny. Večeře byly všechny velice dobré.
UbytováníStandardní ubytování, velký nedostatek vidím v absenci úklidu. Během dne se do pokojů nanosí dost smetí ( na botách) a celý pobyt se neuklízelo !!!
SlužbyUvítala bych Wi-Fi i na pokojích, jinak jsem byla se službami spokojená
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cesta busem byla bezoroblemova, ridici jeli skvele, bezpecne a byli jsme na miste opravdu brzy. WC v buse byla velka vyhoda predevsim kvuli malemu (4,5 roku). Ubytovani jsme dostali to nejlepsi z dependanci - vila Babić. Byl to prostorny svetly apartman s velkym balkonem, kuchyni s obyvacim prostorem a dvema oddelenymi loznickami. Uklizeny, zda se nove zrekonstruovany prostor, kde jsme meli spoustu mista a absolutni pocit cistity. Polopenze s dochazkou do vily Kairos byla nic moc. Polevky se dost opakovaly a hlavni jidla byla jakoby prizpusobovana ceske kuchyni a takova prekorenovana a nekdy zase nedochucena. Salaty/zelenina zbytecne polite octem a solene. Bylo by lepsi, kdyby byla jen nakrajena s moznosti dochutit si to sam. Snidane byly celkem dobre. Delegatky byly ochotne, obzvlast Sandra nam v den odjezdu moc pomohla, kdyz nam zajistila pokoj pro maleho, ktery predchozi noc prozvracel. Asi to jinak nejde, ale prijezd v 7 a check-in az ve 14 h a hlavne check-out v 10 a odjezd az v 17h je takovy nekomfortni, ale asi je o z hlediska logistiky neresitelne. Zrejme vedi, kd je dobre busem vyjet, aby byla dobra cesta. Vydrzet se to kazdopadne dalo. Pobyt celkove byl krasny, pocasi nam pralo a na to, ze jsme nikdy nebyli na dovolene busem, predcilo to nasi predstavu. Lokalita Dolnji Seget je velmi krasna a blizke mestecko Trogir nadherne! Prejeme vsem ostatnim hezkou dovolenou. A dekujeme za bajecnou dovolenou za krasne penize ;]
Cesta busem byla bezoroblemova, ridici jeli skvele, bezpecne a byli jsme na miste opravdu brzy. WC v buse byla velka vyhoda predevsim kvuli malemu (4,5 roku). Ubytovani jsme dostali to nejlepsi z dependanci - vila Babić. Byl to prostorny svetly apartman s velkym balkonem, kuchyni s obyvacim prostorem a dvema oddelenymi loznickami. Uklizeny, zda se nove zrekonstruovany prostor, kde jsme meli spoustu mista a absolutni pocit cistity. Polopenze s dochazkou do vily Kairos byla nic moc. Polevky se dost opakovaly a hlavni jidla byla jakoby prizpusobovana ceske kuchyni a takova prekorenovana a nekdy zase nedochucena. Salaty/zelenina zbytecne polite octem a solene. Bylo by lepsi, kdyby byla jen nakrajena s moznosti dochutit si to sam. Snidane byly celkem dobre. Delegatky byly ochotne, obzvlast Sandra nam v den odjezdu moc pomohla, kdyz nam zajistila pokoj pro maleho, ktery predchozi noc prozvracel. Asi to jinak nejde, ale prijezd v 7 a check-in az ve 14 h a hlavne check-out v 10 a odjezd az v 17h je takovy nekomfortni, ale asi je o z hlediska logistiky neresitelne. Zrejme vedi, kd je dobre busem vyjet, aby byla dobra cesta. Vydrzet se to kazdopadne dalo. Pobyt celkove byl krasny, pocasi nam pralo a na to, ze jsme nikdy nebyli na dovolene busem, predcilo to nasi predstavu. Lokalita Dolnji Seget je velmi krasna a blizke mestecko Trogir nadherne! Prejeme vsem ostatnim hezkou dovolenou. A dekujeme za bajecnou dovolenou za krasne penize ;]
Plaz blizko, more teple a ciste, plaze by mohli casteji uklidit, ale i tak parada. Vezmete si s sebou boty do vody pro pohodlne koupani.
Stravaviz. hodnoceni vyse
Ubytováníviz. hodnoceni vyse
Službyviz. hodnoceni vyse
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lukáš Haubert
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla hezká, ale krátká. Děti si užily pobyt
Dovolená byla hezká, ale krátká. Děti si užily pobyt
Na pláž jsme měli asi 500 m, přes hlavní silnici. Lidé nechávali na pláži odpad. Nikde poblíž nebyli odpadkové koše.
Odpad jsem musela nosit až k hotelu. To byla škoda
strava odpovídala, každý den jsme si vybrali
UbytováníBydleli jsme v nové stavbě. Pokoje byly krásně zařízené. Měli jsme pokoj až v horním patře, to bylo 115 schodů,
ale stálo to za to. Vybavení pokoje - klimatizace, TV, koupelna, záchod, kuchyně. Vše nové, nádhera
dobré, jen nám chyběla sprcha
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.