Tomáš Troják
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Mám negativní zkušenost z ubytování. Pokoj pro 4 osoby byl menší jak sousedící pro 2, bez balkonu a základního vybavení kuchyně, ale majitelé naprosto super :-). Jinak vše okolo výborné. Pláž a okolí super..
Mám negativní zkušenost z ubytování. Pokoj pro 4 osoby byl menší jak sousedící pro 2, bez balkonu a základního vybavení kuchyně, ale majitelé naprosto super :-). Jinak vše okolo výborné. Pláž a okolí super..
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







