Apartments Polynesia Plava Laguna Hodnocení: 2/5
od 1 615 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 615 Kč za os.
od 2 849 Kč za os.
od 1 950 Kč za os.
od 4 207 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 32 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Martina S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dagmar Janovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme s manželem velmi spokojeni
Byli jsme s manželem velmi spokojeni
pláž čistá, přístup do vody výborný
Stravastrava byla rozmanitá, ovoce, zelenina, různé úpravy masa, přílohy vše velmi dobré
Ubytovánídepandanc nemůžeme posoudit, byli jsme ubytovaní přímo v hotelu a to můžeme jenom chválit jak služby a čistotu
Službymožnost využívat fit místnost, vnitřní bazén
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jindřich Čamek
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená co se týká moře, lokality a stravování tak to nemá chybu, ale mám výhrady ke kvalitě ubytování versus
cena to je neodpovídající. Tam je hodně co vylepšovat !!!
Dovolená co se týká moře, lokality a stravování tak to nemá chybu, ale mám výhrady ke kvalitě ubytování versus
cena to je neodpovídající. Tam je hodně co vylepšovat !!!
Tato lokalita disponuje možností výběru pláží s přístupem do moře - kameny,oblázky i písek a vše dobře upravené
a čisté.To bylo skvělé !!!
Strava i obsluha úžasná, nemám co dodat jen chválím !!!
UbytováníUpřímně, patro bylo vyšší jak jsem požadovala, ale výhledy do dvora a na střechy hotelu Sipar.
SlužbyBelvedere měl vzornou paní uklízečku.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Veronika H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená pro nás bylo jedno velké peklo. Aniž by nás o tom někdo předem informoval (abychom si případně mohli zajistit místo k odpočinku, či spíše vybrat zcela jiný zájezd), vysadil nás dopravce se zavazadly u hotelu Sipar již před pátou hodinou ranní, přičemž pokoje měly být volné nejdříve ve 14:00 hodin. Téměř deset hodin jsme tak byli po náročné cestě odkázáni sami na sebe, bez možnosti odpočinku, hygieny a delšího opuštění zavazadel. To samé nás čekalo při odjezdu - check out v 10:00 hodin dopoledne, odjezd před desátou hodinou večerní (!).
Téměř hororové ubytování v Depandance Belvedere, v zastaralé, špinavé a plesnivé ruině, jež má těsně před zbouráním, bylo kapitolou sama pro sebe.
Co nás však šokovalo nejvíce, bylo jednání CK , kterou jsme prostřednictvím zákaznické linky kontaktovali neprodleně poté, co jsme o celé situaci informali delegátku, a jež nám ústy telefonní operátorky přislíbila řešení celé situace (žádali jsme neprodlený přesun do jiného ubytovacího zařízení), nicméně do současné chvíle (skoro týden po skončení "dovolené") nás z CA nekontaktoval absolutně nikdo. Celou záležitost tedy budeme řešit reklamací, potažmo právní cestou.
Dovolená pro nás bylo jedno velké peklo. Aniž by nás o tom někdo předem informoval (abychom si případně mohli zajistit místo k odpočinku, či spíše vybrat zcela jiný zájezd), vysadil nás dopravce se zavazadly u hotelu Sipar již před pátou hodinou ranní, přičemž pokoje měly být volné nejdříve ve 14:00 hodin. Téměř deset hodin jsme tak byli po náročné cestě odkázáni sami na sebe, bez možnosti odpočinku, hygieny a delšího opuštění zavazadel. To samé nás čekalo při odjezdu - check out v 10:00 hodin dopoledne, odjezd před desátou hodinou večerní (!).
Téměř hororové ubytování v Depandance Belvedere, v zastaralé, špinavé a plesnivé ruině, jež má těsně před zbouráním, bylo kapitolou sama pro sebe.
Co nás však šokovalo nejvíce, bylo jednání CK , kterou jsme prostřednictvím zákaznické linky kontaktovali neprodleně poté, co jsme o celé situaci informali delegátku, a jež nám ústy telefonní operátorky přislíbila řešení celé situace (žádali jsme neprodlený přesun do jiného ubytovacího zařízení), nicméně do současné chvíle (skoro týden po skončení "dovolené") nás z CA nekontaktoval absolutně nikdo. Celou záležitost tedy budeme řešit reklamací, potažmo právní cestou.
Na dovolené jsme byli po sezóně, takže lidí na plážích nebylo tolik, což pro nás bylo pozitivní. Přístup do vody byl většinou z kamenných mol po schůdcích - v Chorvatsku klasika. Písčité pláže jsme nevyužívali, jelikož voda zde byla velmi zčeřená a špinavá. Obecně kvalita vody neodpovídala standardu, na který jsme z Jadranu zvyklí, což však připisujeme tomu, že jsme byli na samém vrcholku Istrie, kde moře asi jednoduše není tak průzračné jako v jižnějších částech Chorvatska.
Šnorchlování bylo možné prvních pár dní, kdy nebyla větrem a vlnami zčeřená voda, poté nebylo prakticky nic vidět. Obecně bych však ke šnorchlování rozhodně doporučila jiné oblasti, jelikož zde jsme viděli především řasy a kameny bez hojnější vegetace.
Stravovali jsme se v hotelu Sipar v rámci polopenze. Tamější strava byla průměrná, po týdnu již dosti jednotvárná. Úprava ryb byla katastrofální, naproti tomu vítaným pozitivem byly nápoje v ceně, a to včetně večeří. Zde by se dalo říci, že kvalita odpovídala ceně.
UbytováníUbytování v Depandance Belvedere bylo rozhodně tím nejhorším, ve kterém jsme kdy měli "tu čest" na dovolené bydlet. Celý objekt již zvenčí vypadá jako děsivé sanatorium, přičemž interiér rozhodně není o nic lepší. Vybavení pokojů je absolutně zastarelé, špinavé a rozhodně neodpovídající dvěma hvězdám. V pokoji není téměř žádný prostor, nacházejí se v něm naprosto zbytečné kusy neseskládaného nábytku, nechutně špinavý koberec (o odpadcích, které jsme našli, když jsme se podívali pod postel, nemluvě), spousta prachu, rzi a vybavení, na něž se člověk málem štítil sáhnout (například zašlé, zaprané deky). Nábytek obecně byl nejen starý a špinavý, ale také nefunkční (rozbité světlo, skříňka, jež nešla zavřít, prehistorické rolety, s nimiž téměř nešlo manipulovat atd.).
Pokud se týká koupelny, jsou naše dojmy snad ještě horší. Kvůli špatné konstrukci stavby nebylo možné otevřít okno (jaksi mu v tom bránila zeď), takže byl prostor permanentně vlhký, zatuchlý a nedalo se v něm pořádně dýchat (pro mě jakožto astmatika opravdu "lahůdka"). Sprchový kout byl nehorázně špinavý, toaletu jsme si museli obkládat toaletním papírem, abychom se neštítili na ni vůbec posadit. Samotnou kapitolou byl odtokový kanál v podlaze, z něhož upadával vrchní kryt, takže měl člověk nejen možnost nahlédnout přímo do odpadu, ale jednalo se též o ukázkový případ zanedbání bezpečnosti ("ukopnutý" palec byl asi tím nejmenším, co se mohlo stát - a také stalo).
Jak CA, tak cestovní kancelář, jež zájezd pořádala, bohužel nemá (a ke dni pořízení zájezdu taktéž neměla) na svých stránkách zveřejněnu jedinou fotografii samotného Depandance Belvedere (potažmo pokojů v něm; pouze CA má na svých stránkách vyfoceny schody vedoucí do této budovy, jinak všude figurují pouze fotografie z hotelu Sipar). Toto je ale samozřejmě logické, jelikož po zhlédnutí takových fotografií by si dané ubytování vybral jedině blázen.
Pro dokreslení celé situace: Na místě jsme se dozvěděli, že se má budova po letošní sezóně bourat. Jak překvapivé...
Kromě bazénu jsme služeb hotelu nevyužívali. Nemile nás překvapil nenapuštěný vnitřní bazén, který byl slibován a především placená wifi, která je již v dnešní době neplaceným standardem v každé obyčejné restauraci či linkovém autobusu. Cena v řádech desítek kun za hodinu nám tedy připadala snad vyloženě urážlivá...
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.